ilk dağılacak klan kim tarafını seç

İLK DAĞILACAL KLANLAR

• KUDRETLİ DOSTLAR [KUDRET]

Oylar: 130 21,2%
  • 3 HaRFLii, [CİN]

Oylar: 58 9,4%
  • BARZO [BARZO]

Oylar: 27 4,4%
  • Just Online Gamers [JOG]

Oylar: 29 4,7%
  • EN İYİ BİZ OYNARIZ [EiBO]

Oylar: 54 8,8%
  • TheNOBLES [NOBLE]

Oylar: 26 4,2%
  • Relentless Warriors [RW]

Oylar: 126 20,5%
  • OĞUZ [OĞUZ]

Oylar: 65 10,6%
  • Tengri Biz Menen [TENGRİ]

Oylar: 48 7,8%
  • Picchu [PCH]

Oylar: 51 8,3%

• Toplam oy kullanan
    614

Cyroburn*

Ağır Atlı
Çok fazla arada kalmış olmalarından kaynaklı OĞUZ ve NOBLE olabilir gibi geldi fakat kuzeydoğuda diğer klanların kendi arasındaki savaşlar onları olumlu etkileyebilir. İlk dağılacak klan bence güneydoğudan çıkacaktır diyerekten JOG'u seçeceğim :D

AequitaS*

Okçu
Abi beni biliyon 46da kudrette kida bir sure oynadim, kudrette cok sevdigim kisiler oldu. Keza orhan abide orada fatih abide orada, kudretin ekibide saygili insanlar. Hatta knight online efsane okcu klan leaderi dayi da o klanda idi eibo olmasa kudrette oynamak isterdim o derece rw yi kisa vadede dagitamazsaniz rw uzub vadede kudreti yener kisisel gorusum

Deleted User - 5568329

Ziyaretçi
Abi beni biliyon 46da kudrette kida bir sure oynadim, kudrette cok sevdigim kisiler oldu. Keza orhan abide orada fatih abide orada, kudretin ekibide saygili insanlar. Hatta knight online efsane okcu klan leaderi dayi da o klanda idi eibo olmasa kudrette oynamak isterdim o derece rw yi kisa vadede dagitamazsaniz rw uzub vadede kudreti yener kisisel gorusum

Bu savas biz birbirimiz yerken cin cok gelisti savasi bitirmeliyiz, teklifinden sonra biter anca yoksa baya surer: ) sadece rw kudret savasi olmaz barzosu tengrisi oguzu jogu bunlarin buyuk kismi o savas icinde olacaktir.

Cyroburn*

Ağır Atlı
Bu savas biz birbirimiz yerken cin cok gelisti savasi bitirmeliyiz, teklifinden sonra biter anca yoksa baya surer: ) sadece rw kudret savasi olmaz barzosu tengrisi oguzu jogu bunlarin buyuk kismi o savas icinde olacaktir.

Bu saatten sonra o iki klan birleşmez yada diplomasi yapmaz bence ikisinden biri o kıtadan çıkacaktır yanına oradan başka bir yada iki ekibi alarak ve diğer kıtadan çıkmayı başaran ekipler ile diplomasi yapacaktırlar :)

Deleted User - 5568329

Ziyaretçi
benim tahminim bu yonde. Hayirlisi olsun savasan klanlar icin

AequitaS*

Okçu

Aynen o iki klan birlesme ihtimalini gormuyorum. Hatta kendi klanim olmasa haritaya bakarak eibo ve barzo ekiplerinin de dahil olacagini dusunuyorum. Savasin seyrini muttefikler belirliycek bencede hatta cin'den eibo veyahut barzo tarafina savasa girerseniz bizde sizinle savasa gireriz tehditi olacaktir

Deleted User - 5568329

Ziyaretçi
Orda bizi baglayan hicbir klan yok. Tehdit edecek durumda degiliz. Haritamizi oynayacagiz. O haritadan kimin ciktigida cikacagida hic umrumuzda degil