Ictima meydani

MTK 136

Casus
Uzaktan kami atiyoruz bos koylere girip cikiyor benim onerim ictima meydani en az 200-250mancinikla yikilacak kadar saglam olmasi ama yikilincada disardaki birimlerin silinmesi. Biraz fantastik olabilir ama bi okadar da zevkli de olabilir :D

Despi*

Casus
Mis arası yasaklansın önerisinden sonra aynı mantıksızlıkta başka bir öneri daha :d

osmangazi

Mızrakçı
W 50 açılmasını beklerken kadar bu tarz fantastik fikirlerle karşılaşacaz galiba:rolleyes:

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Orta çağ da geçen oyuna bilim kurgu efekti istiyor arkadaş :D

MTK 136

Casus
Mis arası yasaklansın önerisinden sonra aynı mantıksızlıkta başka bir öneri daha :d
Mis arasi yasaklansin nedir :D teknik olarak imkansiz yani oyle bir durum tek mis 100 vurmadikca :D

Onerimin yerine gore.kendince zevkli olabilecegini dusunuyorum sinirlara 50serk cakili def ile oynama doneminin son bulup her oyuncunun yeteneklerini daha taktiksel ve aktif sekilde kullanmaya itecektir.Tabi millete gore diger bir degisle mantiksiz da olabilir :D

Güzel düşünce ama insanı sinir krizine sokacağı için sakıncalı olabilir :)

Düşünsenize yolda kaminiz gidiyor ve içtima meydanı yıkılıyor ve kami iptal... :)

Ben olsam çıldırmaktan daha fazlasını yapardım :D

DeletedUser67841

Ziyaretçi
@Mayis W50'nin açılmaması durumunun oyunculardaki etkilerini görüyorsunuz :)

Uzaktan kami atiyoruz bos koylere girip cikiyor benim onerim ictima meydani en az 200-250mancinikla yikilacak kadar saglam olmasi ama yikilincada disardaki birimlerin silinmesi. Biraz fantastik olabilir ama bi okadar da zevkli de olabilir :D

Öneri eğlenceli olabilir fakat normal dünyada uygulanamayacak kadar da saçma. Speedlerde denenebilir, etkileri üzerinde tartışılır :p

Ortalama Biri

Misyoner
Aslında kendi içinde bir tutarlılığı var. Askerler bir yere gidiyor. Dönüyorlar bakıyorlar içtima yok.Askerler şok. "İçtima yok madem, dağılalım." deyip terk ediyorlar köyü.
Hatta ben öneriyi geliştireyim biraz daha. Askerler dışarı çıktıktan sonra köyde kademe değişikliği olduğunda askerler geri dönmesin. Sonuçta gittikleri zamanki köy ile döndüklerinde o köy ile aynı değil.

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Aslında kendi içinde bir tutarlılığı var. Askerler bir yere gidiyor. Dönüyorlar bakıyorlar içtima yok.Askerler şok. "İçtima yok madem, dağılalım." deyip terk ediyorlar köyü.
Hatta ben öneriyi geliştireyim biraz daha. Askerler dışarı çıktıktan sonra köyde kademe değişikliği olduğunda askerler geri dönmesin. Sonuçta gittikleri zamanki köy ile döndüklerinde o köy ile aynı değil.

Senin mahallende bina inşa edildiğinde yada yıkıldığında sen eve dönmüyor musun ata :D bu nasıl öneri :D

JrFly

Dük
bende köy fetih edilince dışarda olan birlikler kaybolmasın diye bir teklif mi sunsam ne yapsam hazır bu kadar saçma şeyler yazılıyorken arada kaynar gider bakarsınız tutar :D

Ortalama Biri

Misyoner
Senin mahallende bina inşa edildiğinde yada yıkıldığında sen eve dönmüyor musun ata :D bu nasıl öneri :D

Öyle deme şimdi daireyi yıktıklarını düşün tadilat için. O zaman daireye giremem ve başka yere giderim :D İçtimada öyle oluyor :D Daireni birisi gelip yıkmış gitmiş sen de orada kalınmaz deyip otele gidiyorsun ya da bir arkadaşının evine gidiyorsun :D Hatta bak içtiması yıkılanın askerleri en yakın müttefiğe eklenebilir :D

-AzraiL-

Yasaklı
bende köy fetih edilince dışarda olan birlikler kaybolmasın diye bir teklif mi sunsam ne yapsam hazır bu kadar saçma şeyler yazılıyorken arada kaynar gider bakarsınız tutar :D
Bu mantıklı ama. Sonuçta ortaçağda bir yer fet edilince ordaki askerler de yeni krallarının emrine giriyor. Tarihte böyle olmuş genelde.