HORDE

• Konuyu başlatan Deleted User - 5527508
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
Klanı ve oyuncularını bu w de tanıdım buna rağmen klan için elimden gelen herşeyi yaptım.

Ortada bir savaş var kazanırsın veya kaybedersin ama bir karar veriyorsan tüm klan için karar vermelisin.

Hesap silebilirsin veya bu zamana kadar düşman bellediğin savaştığın klanada geçebilirsin ama klanda emek verip oynayan kişileri yarı yolda bırakıp gidemezsin, gidiyorsan o adamlarıda yanında götürürsün..

Sizin emeklerinizin çöp olmasını kimse istemez ancak verdiğiniz karar sonrasında size herşeye rağmen destek veren üyelerinizi ve yanınızda duran klanları (KÖYLERİMİZ GİTMESİN OYUNA DEVAM EDELİM) zor durumda bırakarak gitmek, sadece bir oyun için arkadaş olarak gördüğünüz kişilerle aranızı bozmaya değecek birşey değil.

Tabi herkez kendine yakışanı yapar benim kimseye dargınlığım küskünlüğüm yok sadece bu zamana kadar reborn savaşı ile ilgili konuşulanlardan ilerleyerek onlarla beraber bu oyunu nasıl oynayabileceksiniz bunu anlayamıyorum..

Benim reborn klanlarıyla olan savaşım dünya kapanana dek sürecektir reborn klanınıda tebrik ederim horde klanı üyelerini kendi klanlarına katarak hızlı birşekilde savaşı kazanmış oldular.

Umarım reborn klanlarına katılanlar verdikleri karardan pişmanlık duymazlar.

LowQ

Yasaklı
Klanı ve oyuncularını bu w de tanıdım buna rağmen klan için elimden gelen herşeyi yaptım.

Ortada bir savaş var kazanırsın veya kaybedersin ama bir karar veriyorsan tüm klan için karar vermelisin.

Hesap silebilirsin veya bu zamana kadar düşman bellediğin savaştığın klanada geçebilirsin ama klanda emek verip oynayan kişileri yarı yolda bırakıp gidemezsin, gidiyorsan o adamlarıda yanında götürürsün..

Sizin emeklerinizin çöp olmasını kimse istemez ancak verdiğiniz karar sonrasında size herşeye rağmen destek veren üyelerinizi ve yanınızda duran klanları (KÖYLERİMİZ GİTMESİN OYUNA DEVAM EDELİM) zor durumda bırakarak gitmek, sadece bir oyun için arkadaş olarak gördüğünüz kişilerle aranızı bozmaya değecek birşey değil.

Tabi herkez kendine yakışanı yapar benim kimseye dargınlığım küskünlüğüm yok sadece bu zamana kadar reborn savaşı ile ilgili konuşulanlardan ilerleyerek onlarla beraber bu oyunu nasıl oynayabileceksiniz bunu anlayamıyorum..

Benim reborn klanlarıyla olan savaşım dünya kapanana dek sürecektir reborn klanınıda tebrik ederim horde klanı üyelerini kendi klanlarına katarak hızlı birşekilde savaşı kazanmış oldular.

Bizim loserlar kulübüne davetlisin buyur gel :p

Deleted User - 848888715

Ziyaretçi
Kimse senin dalgalarla nasıl boğuştuğuna bakmaz. Gemiyi limana getirip getirmediğine bakar.
(herkez ; herkes)
Haha :D Burada yapılan dalgalarla boğuşmak değil ama gemiyi terketmek :) bu durumda da insanlar yine gemiyi nasıl limana getiremediğine bakmak zorunda kalacak. Neyse, hayırlısı olsun herkes için.

egedogangun

Yasaklı
Bu oyunu düzgün şekilde oynayanların sayısı gittikçe azaldı emekse herkes emek veriyor bu şekilde yola çıktıklarını yarı Yolda bırakmak hoş olmadı horde klanından reborna geçenler için diyorum bu kişiler ileride reborn klanı ile savaşan başka klanlara da geçerler kendi menfaatleri için beklenir bunlardan

Deadpool

Casus

eline sağlık kankam <3

Centurion*

Okçu
Bu oyunu düzgün şekilde oynayanların sayısı gittikçe azaldı emekse herkes emek veriyor bu şekilde yola çıktıklarını yarı Yolda bırakmak hoş olmadı horde klanından reborna geçenler için diyorum bu kişiler ileride reborn klanı ile savaşan başka klanlara da geçerler kendi menfaatleri için beklenir bunlardan

Algı yapma bize gelen oyuncular son ana kadar savaştılar savaşın ortasında bırakıpta gelmediler :) Savaş bitti öyle geldiler 2 günde 16 köyden fazla köy düşünce bitmesi de normal bence :)

Fsociety

Baltacı
Haha :D Burada yapılan dalgalarla boğuşmak değil ama gemiyi terketmek :) bu durumda da insanlar yine gemiyi nasıl limana getiremediğine bakmak zorunda kalacak. Neyse, hayırlısı olsun herkes için.
Dünyada oynamıyorum forumu takip ediyorum. Artık oyunda genel olarak ne yaparsan yap kazanırsan iyisindir. Eskisi gibi nasıl geldiğini önemseyen yok :)

Fsociety

Baltacı
Mürettebat ne olacak kaptan :)
Önemli olan nasıl gelirsen gel bu oyunda zafere doğru gelmeni önemseyecek herkes. Eğer savaş açtığın klanı ne pahasına olursa olsun (aklına gelecek her şey) ile yenip alaşağı ediyorsan sen mürettebatsın,kaptansın,leventsin aksi takdir de bir sürü sıfatlara konuluyorsun. Ne yazık ki çoğunluk halinde böyle yapma peşinde, yeni nesil klanlar diyelim.

Wrst16

Acemi
çok eskiden oynardım bu oyunu amacım polemik yaratmak değil fakat bu bir gerçek ki naçizane yaşım gereği sadece bu platform olarak değil de genel olarak bulunduğun ortamlarda karakter koyabilmek günümüzde iyice azalmış onu görüyorum,tespit yada algı tarzı değil , gerçek bu olmuş.herkese iyi oyunlar iyi forumlar

Deleted User - 5102233

Ziyaretçi
Oyun sonuçta belki fazla ciddiye alıyoruz.Yinede insanın bir duruşu olmalı bence. Hayırlısı olsun. İyi oyunlar...

Durum
Konu yanıtlara kapalı.