Hikaye Yazalım

• Konuyu başlatan Edward Elric
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
İzmire gider gitmez başladım sahilde takılmaya , tabi arkadaş ortamları falan üniversiteyi iyice boşladım bildiğin saldım kendimi işte. Efe berk diye biriyle tanıştım çok tatlıydı ortak arkadaşlarımız sayesinde buluşuyoduk sürekli falan işte yanında nasıl cool'um nasıl cool'um çocuk bana bakıp gülüyor falan en sonunda artık kendimizi aştık ve birgün beni evine falan çağırdı ama niyeti belli bunu biliyorum işte ondan sonra...

Bunu devam ettirirdim de ban falan yerim olmaz o yüzden troll

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Çok ısrar edince kıramadım , evine gittim.2 katlı güzel bir evi vardı , üst kata çıkan merdivenlerin sexyliğinden bahsetmiyorum bile .. Neyse karnım acıktı dedi , bende yemek yapmaya gittim.Bekliyorum yanıma gelicek diye ama nerdee herif pc basında durum guncellıyo.Neyse sofrayı kurdum , guzel bır fon muzıgı eslıgınde yemegımızı bıtırdık.Tam kalktım ayaga muzık eslıgınde dans edıcem , evı toplamamı ıstedı.Toplu erkeklere bayılırım dıye trıbe gırıp evı topladım.Hala bır umut beklıyorum , sacımla oynuyorum lafları agzımdan yayarak cıkartıyorum falan , yok bu bildiğin kalas.Sanki ev sahibi benimde o bana misafirliğe gelmiş gibi ..

Neyse tekrar mutfağa girdim bulaşıkları yıkıyorum , arada içeri gidip sabunlu ellerimle vıcık vıcık yapıyorum , göz kırpıyorum , öpücük atıyorum.Öküz işte bildiğin öküz hala yayılmış televizyon izliyor.Neyse 5 saatin sonunda bir halt yiyemiyeceğini anladım , evime geri döndüm.Lütfen bu günü yaşanmamış sayalım , kayıtlardan silinsin.

DeletedUser

Ziyaretçi
Birden karşısına canlanmış bir korkuluk çıktı

DeletedUser

Ziyaretçi
korkulugu gaz döküp yaktı ve sonsuza kadar mutlu yaşadı:) bitti