Hikaye Yazalım

• Konuyu başlatan Edward Elric
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Yağmurlu bir salı gecesiydi ..

Arkadaşlar herkes birer cümle yazarsa , herkese söz hakkı tanımış oluruz ve konunun yönü sürekli değişkenlik gösterebilir ve böylece kısa olmamış olur.

DeletedUser

Ziyaretçi
güzel kız dar bir yolda tek başına yürüyordu :)

biz denedik sonu kötü yerlere gitti :p

DeletedUser27214

Ziyaretçi
karşısına bir ayı çıkıp kızı öldürmüş :(

kısa mı oldu ne :D

DeletedUser

Ziyaretçi
aslında kız ölmemişti ayının içinde bir den gözlerini açtı ve kendi kendine sordu neredeyim ben ayı içinde bir hareketlilik hissediyordu ne oluyor len dedi kendi kendine :) kız cebinde çakıyı çıkartıp ayının bağırsaklarını deşip derisini yarıp içinden çıktı ve kendine dedi beni bu ayı mı yedi hemen dersini deşti kendine kürk yapıp o dar yollarda yürümeye devam etti..

Biraz uzun mu oldu ne :)

DeletedUser37488

Ziyaretçi
aslında kız ölmemişti ayının içinde bir den gözlerini açtı ve kendi kendine sordu neredeyim ben ayı içinde bir hareketlilik hissediyordu ne oluyor len dedi kendi kendine :) kız cebinde çakıyı çıkartıp ayının bağırsaklarını deşip derisini yarıp içinden çıktı ve kendine dedi beni bu ayı mı yedi hemen dersini deşti kendine kürk yapıp o dar yollarda yürümeye devam etti..

Hocam bu hikaye ilerlemez ben size söyliyim troll

DeletedUser35031

Ziyaretçi
Biri ayı mı dedi closedeyes

Kız yürümeye devam etti ve o yolun çıkmaz yol olduğunu anlayıp geri döndü ve geldiğinde ayı orda yoktu blink

DeletedUser37488

Ziyaretçi
Hava kararmıştı ve ne yapacağını bilmeyen kız ufaktan tırsmaya başladı.

DeletedUser31566

Ziyaretçi
tırsa tırsa ayının inine gidip anasına babasına taziye haberini verdi troll

DeletedUser

Ziyaretçi
Beyler cıvıtmayın ya , hadi güzel birşeyler çıkartalım :D Sonra çocuklara masal tadında kitaplar hediye ederiz :D Sıfırdan başlıyorum yine.

Güneşli bir kış günüydü.

DeletedUser33843

Ziyaretçi

beyler bi sn. hikayenizi bölüyorum ama

ali o nasıl bir fantezi :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Abi bu böyle olmıcak , herkes kısa kısa hikayeler yazsın o halde yarışmaya sunalım :D oylama vs yapılsın modlardan yardım ısteyelım :D

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Adam bütün hayal dünyasını kolaj yapıp forumda kustu :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Abi bencede kürk modası oradan başlamış olabilir :D

Türk kızları yapar abi , ayının içinede girer derisinide ayırır , kürkte yapar kendine :D

DeletedUser

Ziyaretçi
ben 21 yaşında izmirde okuyan bir kızım. hikayem liseden başlıyor. lise 1 de ben bir çocuğu sevdim.ama çok sevdim. çıktık.saf temiz cinsel dürtüleri olmayan bir ilişkiydi. sevimli bir ilişkiydi işte lan anlayın lisede saf bir kızsın nolabilir yani. neyse 3 sene çıktık ayrıldık.ama tam da ayrılamadık çünkü 3 sene kolay unutulmadı.ben o sırada başka bir ilişkiye başladım. hikaye tam da bu noktada başlıyo.

DeletedUser33843

Ziyaretçi
babam ben küçükken bir trafik kazasında vefat etmişti. annem öğretmendi ve eş durumundan dolayı başka bir ile tayin edilmişti. (sosyal mesajda vereyim tam olsun ehehe) yalnız başına bir evde yaşıyordum ve hem anneme maddi anlamda yük olmamak hem de koca evde kız başıma kalmamak için ev arkadaşı aramaya başladım. (aga buradan yürütün işte up layın ehehe)

DeletedUser

Ziyaretçi
bi gün iş yerinden bi arkadaşla oturuyorum tamammı çay felan içiyoruz.bu eleman girdi kafeye ama nasıl yakışıklı nasıl çekici. kafa gitti benim. geldi oturdu tanıştık eyvallah. cool yapıyo bu bana. içim gidiyo ama benim adama. ölcem lan. yüzünü çevirip bakmıyo bile.ben bu sırada internetten bir adamla tanıştım ve onunla da yazışıyorum aynı zamanda. ünv için tercih yapıyoruz ben izmiri yazmışım. ailemden sıkılmışım ergenlik bunalımı işte tak var izmirde otursana annenin dizinin dibinde.ama başıma bunların geleceğini bileydim hiç gidermiydim?