Hesabı Tamamen Silmek

• Konuyu başlatan DeletedUser68944
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser68944

Ziyaretçi
Arkadaşlar artık klanlar oynamıyorum ve hesabımı tamamen silmek istiyorum ne yapmalıyım. (Dünya silmekten bahsetmiyorum)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Hesabı tamamen silmek senin tek başına karar verebileceğin bir konu değil hocam :) Bildiğim kadarı ile yıllar boyu bunun bir süresi var girilmeyen hesaplar dönem dönem sistem dışına alınıyordu... Oda çok uzun bir süre onun harici klanlar hesabını tamamen silmen ortadan kaldırman mümkün değil :)

**Küvet**

Yasaklı
mayısa söv global ye

direkt mayıs’a değilde takıma küfür etmiştim destek sisteminden. hesabıma istemediğim bir kişi giriyordu ve şifre değiştiremiyordum. giren kişinin adını unutmuyorum muhammetti, bjkli bi pofil resmi vardı haysiyetsizin. önce izin istedi vermedim sonrasında şifremi bulmuş kafasına göre girmiş. whatsapptan mesaj atıp alay etmeye başladı şifremi değiştiremediğimi anlayınca. bende oda giremesin diye hesaba global yedirmiştim destek sisteminden küfür edip. neyse işte o hesap silinmedi, rafa kaldırıldı...

**Küvet**

Yasaklı
atajean temsili

YQ7MZj.jpg

**Küvet**

Yasaklı
ahsdhahahahahhaa :D :D :D :D Lan yaaaaa hahaahhahah :D :D Çocuk bizim yüzümüzden 4 sene Afyonda okumak zorunda kaldı hashdahahha :D :D
Dur dur konu çok dağıldı :D
@JackSparrow 'un dediği doğru burada bir tek. Geri kalanlara takılmayın.

onu da her hesaba uygulamadılar, az önce yıllardır girmediğim bi hesaba giriş yapabildim hesap duruyodu. küvet*, mia martina* ve freud. hesapları da yıllardır global yemis sekilde duruyor onlarda silinmemiş. silinse de nickleri alsam geri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.