Heroes (br0thers)

• Konuyu başlatan DeletedUser44927
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser44927

Ziyaretçi
w19 da online süresi uzun tecrübeli oyuncularla karşınızdayız. Herkese iyi oyunlar dilerim şimdiden

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
başarılar ilker kadere selam söyle :)

Bu arada size tavsiyem bi klana dahil olun 3-5 sağlam oyuncuyla boşa zorlanmak yerine güzel bi klanda hem rahat eder hemde daha iyi gelişirsiniz.

DeletedUser44927

Ziyaretçi
Teşekkürler. a.s. Kader oynamıyor artık çabuk sıkıldı zaten sevdiremedim bi türlü oyunu :D haklısın tabiki tecrübeli kişilerle oynamak en güzeli ama arkadaşlarla bi yerde toplandık şimdi etrafımızda tanıdık tecrübeli arkadaşlar olursa konuşur bi birlik yaratırız w18 de bu arada tebrik ederim güzel bir op hazırladınız organizasyona bayıldım sizin gibi oyuncularla oynamak büyük zevk verir bu oyunda

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben de tebrik ederim , güzel organizasyondu . Ama biz hazırlıksız idik . Tabi w 18 e geç başlamanın da etkisi var bu konuda . W 19 a zamanında başlayacağız , sağlam bir ekiple . Umarım biz de sizin gibi bir başarı gösterebiliriz w 19 da :)

DeletedUser44927

Ziyaretçi
Bu arada opu hazırlarken beni görmezlikten gelseydin keşke :D o değilde sizin klanda çok Ankaralı var en çok o koydu kendi hemşerilerimden tokatlandım resmen :))

DeletedUser31319

Ziyaretçi
Başarılar İlker abi bu worldde farklı oluşumdayım ;) Ait olduğum yerde :)