Herdem

.AMO.

Casus
Ne boş yapmışsınız yav oynamıcam dalgasına açtım ama vuracak olana yardım edebilirim skks

Cpt. Price*

Yasaklı
69 a girinde bi dövüşek

Eeeee ne oldu sesi neresinden çıktığı belli olmayan kankanla birlikte kaçmaya mı karar verdiniz? Milleti aradın, eteğinin altına sığınacak birini bulamayınca kaçmaya mı karar verdin? Bir milyon tane arabası olan kankan arabalarından birini satıp pre çekemedi mi?

Sizde bahane çok. Benim teklifim siz Shelby'e karşı yetersizsiniz sen ekibini topla ben içinize geleyim eğer kaybedersem Shelby dünyadan çekilsin :D

DAĞISTANLI

Yasaklı
Oldu bittiye mi geldi bu sw noldu. Klan sayısı çok az değil mi arkadaşlar ? Klan tanıtımında 2 kişi zaten fake klan açmış kaldı 4 5 klan. Önkayıt sonrasında 2 3 klan giriyor desen. Oyun daha başlamadan oyunda bir evre bitmiş gibi

.AMO.

Casus
Oldu bittiye mi geldi bu sw noldu. Klan sayısı çok az değil mi arkadaşlar ? Klan tanıtımında 2 kişi zaten fake klan açmış kaldı 4 5 klan. Önkayıt sonrasında 2 3 klan giriyor desen. Oyun daha başlamadan oyunda bir evre bitmiş gibi

World açılmadan kimlerin gireceği bellş olmaz kankam açıldığı vakit tüm klanlar belirir haritada. Tanıtım yapmayıp girecek çok ekip var

MrBo

Acemi
Şöyle forum başlıklarından oldum olası tiksinmişimdir. Atarlı giderli gereksiz meydan okumalar sonrada ya biz zaten pre kasmaya gelmiştikler felan.

World daha başlamadan amo nickli arkadaş boş adam olduğunu belli etti.

--mer-ter--

Yasaklı
Ben böyle R görmedim 67 de forumda (w61 konusu) neyin tatavası yapılıyordu. Sen ilgi görmek için mi yazıyorsun @.AMO.
hadi gel artizle NOKTA

.AMO.

Casus
68 için giricez dendi artiz olarak ondada anlaşamadık girmedik bak bakalım son w lerde herdem konusunu süreklş açıuorum ben tabi kafanız basmıyor jsjs