Her Zamanki Basher

• Konuyu başlatan DeletedUser63251
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64716

Ziyaretçi
Diğer savaş 3-3 eşit durumda
Bu attığım da hala 3-0 güncel

DeletedUser60995

Ziyaretçi
Istatistikler önemli değil 1 saatte değişir rapor koymanin luzumu yok tatmin edecekse sizleri koyalım keyifli ve saygılı olsun gerisi mühim değil

DeletedUser65515

Ziyaretçi
Cesaretinize hayran kaldım doğrusu...

Başarılar dilerim 1 Ay sonra görüşürüz :)

DeletedUser60995

Ziyaretçi
Aslan tribe girmene gerek yok az once 50 yaşındaki adama 14 yaşında dedin zaten :))

DeletedUser63251

Ziyaretçi
cesaret sanmışsınız ama bu cesaret değil ya, bizim oyun stilimiz bu :)

DeletedUser63251

Ziyaretçi
ağlayacaksan oynamayalım ama, savaş açarkende böyle düşünüyormuydun :D

edit: bir de oyun stilimiz bu derken sana hava attığımı, laf sokmaya çalıştığımı falan düşünme, girip geçmiş dünya istatistiklerinin hepsine bakabilirsin :)

DeletedUser60995

Ziyaretçi
Kesinlikle katılıyorum, VEFA'yı dağıtırsınız 3 en fazla 5 güne maşallah kardeşim. Allah düşmanlarınızı korusun. Çok fenasınız

Cenk sana oyunda da yazdim konuştuk biraz amacimiz keyif almak kafa dağıtmak eglenmek espiri anlayışın aşağılamak uzerine kurulu olabilir saygı duyarım ama gerek yok karsindaki ne dedi anlamadan dinlemeden komiklikler yapmaya çalışıyorsun bizim oyun.mantalitelimiz bu şekilde sınır klanlara savaş açarız gittiği yere kadar oynarız dedi goktug saygı olsun tek beklentimiz bu yine gırgır yapalım

DeletedUser64653

Ziyaretçi
Gercekten Allah yardımcımız olsun basher klanı bizi darma duman etti.
Ah ah bir kac ufak arkadasları (300 500 puan hadi 1k olsun ) alıpta böyle forumda hava yapamadık dagıt klanı fatih :((

DeletedUser61463

Ziyaretçi
Cenk sana oyunda da yazdim konuştuk biraz amacimiz keyif almak kafa dağıtmak eglenmek espiri anlayışın aşağılamak uzerine kurulu olabilir saygı duyarım ama gerek yok karsindaki ne dedi anlamadan dinlemeden komiklikler yapmaya çalışıyorsun bizim oyun.mantalitelimiz bu şekilde sınır klanlara savaş açarız gittiği yere kadar oynarız dedi goktug saygı olsun tek beklentimiz bu yine gırgır yapalım
Göktuğa avukatlık yapmana gerek yok şayet ihtiyacı olabilir lakin sana yakışmıyor :) Neyin ne olduğunu gayet iyi biliyoruz bundan 2 3 gün sonrada 3 4 köyün istatistiğini topukları vura vura güncelleyen sizleri yeniden burada görebilecek miyiz bakalım.