Hediye premium

• Konuyu başlatan DeletedUser67761
  • Başlangıç tarihi

Dünya açılışında premium hediyesi

• Premium hediye tamamen kaldırılsın

Oylar: 1 16,7%
  • Oyun başlangıcinda herkese aynı miktarda premium verilsin

Oylar: 5 83,3%

• Toplam oy kullanan
    6

DeletedUser67761

Ziyaretçi
Arkadaşlar oyunda yeni açılan dünyalar da hediye premium verilmesini saçma ve haksızlık olarak buluyorum. Çünku hediye oynanan hesabın kaç yil önce acilmis olmasına göre veriliyor her yıla 100 premium hediye. Peki yeni baslayan arkadaşlarimiz ne olacak yada yeni bir hesapla oyuna başlamak isteyen hesabı çalınan vs. Bu oyun rekabet oyunu yeni hesapla 5 yıllık hesabı düşünelim. 5 yıllık hesapta 500 premium mu pazarda hammadde olarak alsak ortalama 300 bin hammadde yapar buda yeni bir hesapla eski bir hesap arasında oyun başlangıcinda büyük bir fark yaratır. Ya premium hediye hic verilmesini yada belirli bir miktar herkese verilsin.

Edit-997395

Yasaklı
Insanlar 300 - 500 preyi pre olarak görmüyor artık :) 20 k 30 k lardan bahset üstad :)

Şu premium hediyelere vs. düzenleme getirilse daha iyi olur bencede . Örnek veriyorum world kapatan her klan oyuncusuna en az 1 k pre vermek lazım .

1. ye 10000
2. ye 8000
3. ye 5000 gibi .

300 premiumu 1 günde kasiyor artik insanlar veya 1 sn.de harciyorlar . World kapatan oyuncular daha fazlasini hakediyor diye dusunuyorum . Hic premium harcamayan bile sizin verdiginiz premium hediyenin 30 katini harciyor bir worldde .

Yada hic vermeyin :p @Mayis @Mr.Storm

DeletedUser1833

Ziyaretçi
Arkadaşlar oyunda yeni açılan dünyalar da hediye premium verilmesini saçma ve haksızlık olarak buluyorum. Çünku hediye oynanan hesabın kaç yil önce acilmis olmasına göre veriliyor her yıla 100 premium hediye. Peki yeni baslayan arkadaşlarimiz ne olacak yada yeni bir hesapla oyuna başlamak isteyen hesabı çalınan vs. Bu oyun rekabet oyunu yeni hesapla 5 yıllık hesabı düşünelim. 5 yıllık hesapta 500 premium mu pazarda hammadde olarak alsak ortalama 300 bin hammadde yapar buda yeni bir hesapla eski bir hesap arasında oyun başlangıcinda büyük bir fark yaratır. Ya premium hediye hic verilmesini yada belirli bir miktar herkese verilsin.

Dostum uzun süreli oynayan oyunculara oyun tarafından sunulan tek ödül yılda 100 premium ödülüdür. Buda açıkçası pek bir şey ifade etmiyor zaten. Premiumsuz ve premiumlu arasında ki fark elbetteki olacaktır. Bu durumdan rahatsız olanlar için ise klasik dünyalar kurulmaktadır.

Ankette koyduğun seçenekler ise bir doğruluk içermiyor. "Kaldırılsın" varsa "Kaldırılmasın" da olmalıydı. Oyun başında eşit premium verilmesi; herkes eşit olacağından hiç verilmemesi ile aynı sonuca ulaşacaktır. Ayrıca dezavantaj olarak bütün oyuncular oynamayacak dahi olsa premiumu almak için katılıp sonra dünyadan ayrılacaklardır.