hayalinizdeki 10 kişi

DeletedUser59599

Ziyaretçi
Hangi hayal dünyası alakalı soru onu cözemedim..
Soru hatalı katılanlar kendi bildigi yazmış

DeletedUser63005

Ziyaretçi
Hadi bende yazzzammmm

Tek kaşarlı Tost
Extra 38
Chernard
Bahoo06
KaaN
0kuz
Kızıl-İn
Bang061

Bana 8 tane yetti ya bende fazlası yok :D bu kadar adam tanıyom sadece :D:D

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
abi ben seni çağırmadım w50 yede senin bu sıra zamanın çok adsdasd burdan çıkmıyon çağırsammı :D

Mr.Badger

Ağır Atlı
İlk kez yapacağım böyle bir liste bakalım;

Onmylove.
Pressman
Merlian
Autocad
Streetballer

Sefasakdi
Sessizask
Blackbaron ( Electroshocker )
Typhone
Ennivuccuvokke ( iyi gününde yani yılda 2 gün felan )

2. 5’li ne kadar sağlam kadro tabi ki tartışılır hatta benim için 1 saat sonra bile aklıma başka bir isim gelirse değişebilir fakat ilk 5’li kadro bu oyunu ciddi anlamda farklı boyutta oynayan oyuncular. Şu oyunda karşımda görsem rakip olmaktan hem çekinip hem zevk alacağım kişiler tamamen.

DeletedUser67142

Ziyaretçi
İlk kez yapacağım böyle bir liste bakalım;

Onmylove.
Pressman
Merlian
Autocad
Streetballer

Sefasakdi
Sessizask
Blackbaron ( Electroshocker )
Typhone
Ennivuccuvokke ( iyi gününde yani yılda 2 gün felan )

2. 5’li ne kadar sağlam kadro tabi ki tartışılır hatta benim için 1 saat sonra bile aklıma başka bir isim gelirse değişebilir fakat ilk 5’li kadro bu oyunu ciddi anlamda farklı boyutta oynayan oyuncular. Şu oyunda karşımda görsem rakip olmaktan hem çekinip hem zevk alacağım kişiler tamamen.

Olum senin Selim’i gördüğün de önünü iliklemen lazım zaten

**Küvet**

Yasaklı
Yalnız yavru kuşum ben bugün de liste yapsam ucanziyi veya Street ballerı yazarım kuracağım kadroya göre. Lakin bu senin gibi Sercan abimcim. Mesut abicim Ünsal abicim diyip. Sonra sağda solda orada burada kamil kamil konuşacağım anlamına gelmiyor. Kaldı ki ucanziye orada bir eleştiri yapmadım soru sordum ama o kadar kullanmıyorsun ki beynini anca laf olsun torba dolsun peşindesin.Geriye gidersek en son beni 3 kişi siz ben tek diye Classic’e davet ettin başladık yanımıza gelirsin belki dediğin kadar erkeksindir dedim gelmedin. Daha 1 ay olmadı ekibinle denk gelirsek bak sana neler yaparım dedin başlıyoruz belki yine yüreğin yeter hazırlık yap diye bölgeyi de yazdım yine yok.

O yüzden ucanzi ismiyle bana laf etmek elinkiyle gerdeğe girmek olur. Madem bu kadar delikanlısın güneydoğu da yarın başladığınızı görelim. Eğer gelmiyorsan da daha da burada bana laf atacak postlar yazma çok değil 3 gram adamsan yönün Güney Doğu olsun :)

ben ne sercan abi için ne de rahmi için eklemedim bunu yalnız. benden büyük olana abi derim, sevmesemde abi derim. yaşı benden büyük, bunda ne var? onun bunun arkasından söveceğime orada burada kamil kamil konuşurum. daha karakterli bi davranış.

sen ne zaman bir klasiğe oynamaya girdin de girdik gelirsin diye bekledik yoksun yazıyorsun? veya kendi ekibimi sana göre yönlendireceğimi mi sanıyorsun cidden? sen kimsin?

gökhan abi nerelerdesin? bu arkadaş kaçırıyor bazı şeyleri.

DeletedUser67142

Ziyaretçi
ben ne sercan abi için ne de rahmi için eklemedim bunu yalnız. benden büyük olana abi derim, sevmesemde abi derim. yaşı benden büyük, bunda ne var? onun bunun arkasından söveceğime orada burada kamil kamil konuşurum. daha karakterli bi davranış.

sen ne zaman bir klasiğe oynamaya girdin de girdik gelirsin diye bekledik yoksun yazıyorsun? veya kendi ekibimi sana göre yönlendireceğimi mi sanıyorsun cidden? sen kimsin?

Sen şuna yemedi desene :D neyse benim için tartışma son bulmuştur. Bölge belli yerimiz belli dünya belli. Klavyen kadar yüreğini kullan atla gel şaban

Hani abi çağırmak yoktu ?