Hayal vs Nostra-Cızz-Esl-Arma

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Maykk

Okçu
Yahu sizde kendinize klan sayip hala bu dunyada bir sey yapiyorsunuz ya
Benim klanim adini koydun ise oraya bu saatten sonra olan hersey sorumlusu hayaldir..

Uyuyan hücreler en yakinda zamanda uyandirma zamani gelmistir...hadi bakalim
Gidin pakt.makt yapin .

Guvendiginiz paktlara güvendiğiniz adamlar selam veren selam alana merhaba diyene klana aldigin oyuncuya dikkat et ..

Sancaktarrrr

Milis
Ee bu oyun neler oynaniyor sadece asker keserek yada vurarak degil
Karanlık tarafi olan kazanir...
Ben bildim bileli zaten senin asker keserek vurarak oynadığını görmedim.Hep bi dalevere peşinde.Adam sana savaş ilanı açmış.Savaşırız lafı hariç her şeyi demişsin.Hiç şaşırtmadın.En son esl için meteoru vuruyordun.Döndümü kamiler?

Khaos X

Okçu
Once pro klani sat sonra gel meteor vurcam izin almayica meteor kanka gel birlik olalim jog alalim dunya kapatalım..siz hayal gibisiniz ya anca hayal edersiniz

Khaos X

Okçu
Okul varda biz mi okumadik ..egitim düşünene kadar biraz terbiye falan ogrensen daha iyi olurdu
Birine soz ver boz .
Digerine soz ver onuda boz
Ilkinde hata karşıda olsa bile ikinicisi de hata kendinizde arayin

Tarafımızca ayın 4 ünden itibaren (04.01.2020) saldırılar çıkılmaya başlanacaktır. W60 ı emek verenlerin kapatması tek temennimiz. 2 Taraf içinde hayırlı olması dileğiyle...
Yahu sizde kendinize klan sayip hala bu dunyada bir sey yapiyorsunuz ya
Benim klanim adini koydun ise oraya bu saatten sonra olan hersey sorumlusu hayaldir..

Uyuyan hücreler en yakinda zamanda uyandirma zamani gelmistir...hadi bakalim
Gidin pakt.makt yapin .

Guvendiginiz paktlara güvendiğiniz adamlar selam veren selam alana merhaba diyene klana aldigin oyuncuya dikkat et ..
Hayallerin suya düştü erhancım üzülme bu wordde boş boş izlersin artık

Ordinaryus41..

Baltacı
4 ocakta ne bıleyım. Dısarıya polyanna susu verılıyorda savunmaları gerı ceksen gerı atsan o surede jetgıl ailesine üye olmaları lazım. Savasmak dert degılde o tarih size yakısmadı. Ben yakıstıramadım

Durum
Konu yanıtlara kapalı.