Hayal kırıklığı

DeletedUser65701

Ziyaretçi
bu post böyle herkesin içini döktüğü bi yere dönüşmüşken;

Ben de buradan, tüm anti üyelerini vermiş oldukları mücadeleden ve göstermiş oldukları başarıdan dolayı tebrik ederim.
Bizde sizleri tebrik ederiz yapılan her op bir sanat eseri edasıyla yapılıyor ellerinize sağlık :)

DeletedUser69984

Ziyaretçi
Ben eibo içinden biri olarak hiç öyle görmedim hocam siz hangi klandasınız
ben tarafsız bir gözüm hocam ama bu haritada vuslat hariç herkes savaşıyor, vuslat savaşta zora girdiği zaman da mücadele edip sabretmek yerine hemen bir diplomasi bulup , iç işlerim var oyuncularım tükendi diyip diplomasi yapıyor.. mesela eibo zamanında vuslat anti oplarını karşılarken direndi mücadele etti , keza anti ye nop eibo azap vururken tutup kimseye diplomasiye gitmedi direndi mücadele etti..ama vuslat biraz kuyruk sıkışsın hemen sabahına diplomasi yapıyor. e tabi bu da bölgede ki klanların kalite farkını ortaya koyuyor

DeletedUser69984

Ziyaretçi
bu post böyle herkesin içini döktüğü bi yere dönüşmüşken;

Ben de buradan, tüm anti üyelerini vermiş oldukları mücadeleden ve göstermiş oldukları başarıdan dolayı tebrik ederim.
azap ya da eibo oyuncususunuz sanırım ama önemi yok , bu erdemli davranışınız için bende sizi tebrik ederim.olay bu kadar basit aslında

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Anti klanları hesap silmeyin kendinize yakın hiasettiğiniz klanların arkasından baştan başlayın. Ekibinizi koruduktan somra ve biraz yardımla kısa sürede yine merkeze gelir savaşınızı icra edebilirsiniz.

DeletedUser66635

Ziyaretçi
Anti klanları hesap silmeyin kendinize yakın hiasettiğiniz klanların arkasından baştan başlayın. Ekibinizi koruduktan somra ve biraz yardımla kısa sürede yine merkeze gelir savaşınızı icra edebilirsiniz.
Şu anda gayet başarılılar

DISCIPLIN3

Okçu
antinin vuslata koy
kahincim eibonun aztek vuslat ikilisiyle anlasma yapmak istegi olabilir

antiyle olmaz vualatla oyle anlasmislar cunku iki tarafta birbirine karismicak vuslat berdus eibo antiye yurucek denmis masada cunku aksaminda destekleri celtirdi emin mesaj atmis sirku ekran giruntusu bende ya zaten destegi yoktu orasi ayri 2 3 tane yaptigi arada kalan askerlerdi onlari cekmis vuslatin derdi nopa yanasmak nopun gozune girmek bence kuzeye ihanetinin baska sebebi mantikli gelmiyo cunku

vuslata biraz koy verdiniz sinira tasidiniz. onlarda bir kac durum yaratip tekrar size verdigi destegimi cektiler.

Hep dyorum allah herkeze anti gibi muttefik nasip etsin.

DeletedUser65701

Ziyaretçi
Son köye kadar devam edicez :)

antinin vuslata koy

vuslata biraz koy verdiniz sinira tasidiniz. onlarda bir kac durum yaratip tekrar size verdigi destegimi cektiler.

Hep dyorum allah herkeze anti gibi muttefik nasip etsin.

Arkadaşlar utanmadan halen bizi suçluyorlar her şey için :)

Diplomasi mi yapalım yani ne demek istiyorsun oğuzhan :D

En güzel diplomasiyi yapıyoruz daha ne olsun :)

DeletedUser65774

Ziyaretçi
Demek istediğim öyle veya böyle o adamların kesim skorları senden daha iyi durumda

Dişli birinden kastım 3 adamın vuslatın yaptığı bi op unda eibo da kestiği asker sayısı kadar asker kesmişler ki 6 klan demek 150 180 arası üyeyle yapılan optan bahsediyoruz sana göre, çünkü siz mükemmel bir savaş koymuşsunuz ortaya ya biz izlemişiz kıtada rahat bölgede kasmışız filan işte yerseeen :)

Lan sen ne boş adamsın ya sabahtan beei güzelce anlatiyorum oyun bilgin 0 birseyden haberin yok 4 mis nasil atilir onu bilmiyosundur daha gelmis burda bana oyunu ögretmeye calisiyo. Bende ........ gidip sana laf anlatmaya calisiyorum bi umut anlarsin diye ama yok. O kesim puanlarinida yeni yaptilar vuslat savasinda bunuda anlamazsin sen simdi. Hala bana gelipte istatistik disi kesimlerden bahsediyor. Adam olsaydinizda kamileri kendinizi toplamak icin degilde dusmana atsaydiniz birde gelmis pasif toplamamiz yeni bitti yeni oplara basladik diyor cjdkxndkkdjd sagol ya biraz erken olmadi mi ? Neyse sen git 58. Dunya ne zaman acilcak onu takip et hadi

Maat

Milis
Lan sen ne boş adamsın ya sabahtan beei güzelce anlatiyorum oyun bilgin 0 birseyden haberin yok 4 mis nasil atilir onu bilmiyosundur daha gelmis burda bana oyunu ögretmeye calisiyo. Bende ........ gidip sana laf anlatmaya calisiyorum bi umut anlarsin diye ama yok. O kesim puanlarinida yeni yaptilar vuslat savasinda bunuda anlamazsin sen simdi. Hala bana gelipte istatistik disi kesimlerden bahsediyor. Adam olsaydinizda kamileri kendinizi toplamak icin degilde dusmana atsaydiniz birde gelmis pasif toplamamiz yeni bitti yeni oplara basladik diyor cjdkxndkkdjd sagol ya biraz erken olmadi mi ? Neyse sen git 58. Dunya ne zaman acilcak onu takip et hadi

BAK ADAMLAR SALDIRIYA KAPALI BANLI ANLIYOR MUSUN O KADARINI YENİ YAPMIŞ OLAMAZLAAAAR bunu nası beynine sokabilirim farklı yöntemler mi izlemem gerek illa

DeletedUser56434

Ziyaretçi

Bulundugumuz yerde kan cok :) mumkunse burdan bi yere ayrilmayi dusunmuyoruz :) kan gorduk bi kere disarda farm ville oynayamayiz :))

TongYabgu*

Mızrakçı
ya bizimkiler kitamiza girmeyin der barbar aldirmazlar. bu adamlar hem koy veriyo hem hesap veriyo kendileri silindiler muttefiklerine verdikleri koyler kaldi. kim boyle mut istemezki :))))

silinmemek icin silinmek.

iste butun olay bu :)

Bir de müttefik dediklerimize bak işte yeni komşum :D .

Buradan da Aztek klanlarına teşekkür ederim. Özellikle bir kaç arkadaşla hem muhabbetimiz hem yardımlaşmamız çok güzel. Var olun. :*