Hatayı Bul!

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Tibelda

Emekli Görevli
birthday-cake-304440_960_720.png

Sevgili lordlar ve leydiler;
Klanlar oyunu olarak 18.yaşımızı mutlulukla kutluyoruz.
Bu özel günde tüm ülkelerin topluluk forumunda ortak bir yarışma düzenleyerek sizleri de kutlamaya davet ediyoruz!

Findthewrongbuild.jpg

Etkinlik Hakkında
Bu yarışmamızda sizlerden yukarıda paylaştığımız resimde Klanlar'a ait olmayan binaları bulup bize bildirmenizi istiyoruz. Hatalı binaları bildir ve 2000 Premium puan kazanma şansı yakala!

Etkinlik Detayları

• Yarışmamız 2 Ağustos tarihinde 10:00'da sona erecek ve aynı gün kazanan açıklanacaktır.
  • Bildirimlerinizi bu konu üzerinden yapabilirsiniz.
  • İster resmi düzenleyerek isterseniz yazı ile hatalı binaları bildirebilirsiniz.
Ödül

First.png
2000 Premium puan

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Orjinal atölye ,kışla, depo binaları yerindeki binalar hatalıdır. Ayrıca oduncunun sol altındaki bina normalde yer almıyor. Böylece resimde toplam 4 hata vardır.

EnesKOSOVA1

Yasaklı
soylu uretılırken cıkıyor dıye hatırlıyorum o bayrak ama sımdı denedim çıkmıyor hata mı o yoksa QWEwq.Eq.

o değil cidden o bayrağı daha önce gördüm ama nerde bilmiyom :D

Edit-997395

Yasaklı
Ben akademinin üstünde hiç bayrak görmedim bu oyunu oynarken ya da dikkat etmedim bilmiyorum belki vardı ama artık yok şimdiye bakmak lazım :D

Ronin-

Mızrakçı
1-Depo
2-Kışla
3-Atölye
4-Ekstra ağaç
5-Bilinmeyen ekstra bina.
Arkadaşların farkettiklerinin yanında tapınağın sağındaki ağaç ekstra. Ben kazandım @Tibelda premi verin :D:D

Findthewrongbuild.jpg

charmandertr

Acemi
Depo -kışla- atölye -oduncunun sol altındaki fazladan bina- akademi bayrağı ve içtima meydanı olmadan at basan ahır

Durum
Konu yanıtlara kapalı.