Hata ve Buglar

DeletedUser27214

Ziyaretçi
katılıyorum mete ve programlama mantığına aykırı bir durum da yok. çok iş yapmadan getirelecek bu uyguluma çok iş görecektir. Oyunda olsa bu hak yemeleri , emeğe saygısızlık edenleri hakkettikleri yere götürecektir..

DeletedUser27106

Ziyaretçi
Premium kullanıcıyım.Diğer dünyalarda kordinaatlarımın yanında bulunan Aşağı Ok tuşuna bastığım zaman ufak bir pencerede tüm köylerim gösteriliyordu.İstediğim köyümü seçip hemen ona geçiş yapabiliyordum.Fakat 9. Dünya'da iki köyüm var ve bu aşağı ok tuşuna bastığımda hiçbir işlem yapmıyor.Bu konu hakkında ne yapmam gerekir.

DeletedUser

Ziyaretçi
ben w9 giremiyorum w9 gelmiyor diğer bütün worldlar geliyor w9 gelmiyor

DeletedUser19443

Ziyaretçi
aynı sorun bendede çıktı daha demın bende anlamadım.Arkadaslar bir bilgisi olan varmı bu konuda ?

DeletedUser23046

Ziyaretçi
benim saldırı puanım 2günü geçti güncellenmiyor :D

DeletedUser9574

Ziyaretçi
harita

savaş istatistiklerini hazırlamak için harita çıkarıyorduk burda bu sistem çalışmıyor:cool: mümkünse harita kısmı devreye girsin..teşekkürler:)

DeletedUser101

Ziyaretçi
gizlemiş olabilirler .. siz kazanamadıysanız başkası kazanmıştır =)

DeletedUser

Ziyaretçi
Baştan sona bütün mesajları okudum bi tane ne moderatör cevabı var nede operatör kendimiz söyleyip kendimiz dinlemişiz resmen kimsenin taktığı yok:S

DeletedUser8618

Ziyaretçi
gizlemiş 4 x almış ben hergun 250 k alıyorum asagı yukarı , gizleyen eleman 4 gundur aynı kişinin alması kafada soru işareti uyandırıyor açıkçası .. bi kişimi oynuyor yanı bu oyunu 35 bın kısı var 1 kişi 4 gundur ust uste alıyor ilginc

DeletedUser8618

Ziyaretçi
tebrikler diyelim konuyu kırletmeyelım :D

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser23549

Ziyaretçi
Hiç ilgi duymadığım bir konu ama kimin 1. olduğundan haberim var :D
Hatta 250 k çok az bir rakam diyim Ozer :D

DeletedUser101

Ziyaretçi
gizlemiş 4 x almış ben hergun 250 k alıyorum asagı yukarı , gizleyen eleman 4 gundur aynı kişinin alması kafada soru işareti uyandırıyor açıkçası .. bi kişimi oynuyor yanı bu oyunu 35 bın kısı var 1 kişi 4 gundur ust uste alıyor ilginc

şuanda 655k :D 2 saatim daha var ordularda yolda muhtemelen 800k olacak ama ben alamayacagımı biliyorum sen 250k yla nasıl heves ettin almaya :D gizleyen kişininde kim olduğunu biliyorum ve ortalama günde 900k-1 milyon arası topluyor son 3-4 gündür ;)

Son düzenleme bir moderatör tarafından: