Hasta La Vista

• Konuyu başlatan DeletedUser614
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser614

Ziyaretçi
Yıllardır tek başıma kurup takıldığım klanı büyütme kararı almıştım. Nasip Classic dünyaymış. Artık büyüdük 10 kişiye kadar limit verdiler.
Daha önce klana katılma şartlarını da az çok başka bir başlıkta belirtmiştim. Klanı muhabbet etmek için kurduk. Birincilikte gözümüz yok. İçi boş egolarımız da yok. Hiçbir dünyada zaten başarımız yok ve bizim seçimimizdi.
Klana katılmak isteyebilirsiniz ancak egolarından arınmış, insan ilişkilerinde her zaman saygı ve sevgiyi ön planda tutan, art niyetsiz ve gerçekten samimi olan arkadaşlarla devam etmek bir aile klanı olmak hedefimiz.

Fakat klana katılamadığınızda iftira atıp yalan dolan laflar ile karalamaya çalışmayın lütfen.

Diğer karakterli üyesi olan klanlara başarılar dileriz.

DeletedUser54786

Ziyaretçi
Eleman lazımmı :cool: ama oynamam söliyeyim ,sadece sohbet ederim , oyunu bırakalı çok oldu çünkü :eek:

DeletedUser614

Ziyaretçi
Eleman lazımmı :cool: ama oynamam söliyeyim ,sadece sohbet ederim , oyunu bırakalı çok oldu çünkü :eek:

Abi mesaj atmıştım o gelmedi mi? Yoksa yanlış hesaba mı mesaj attım? Ya da forumdan dolayı mı göremedin? Ya da yaşlılıktan dolayı mı? Pardon sonuncusunu söylememem lazımdı çok ayıp oldu :oops:

DeletedUser

Ziyaretçi
Ne güzel açıklamışsın. Oyundaki sorunları belirtmişsin kardeşim çok yaşa sen.

Başarı daima yanınızda olsun, gelecektim gelemedim bir dahakine artık. Başarılar dilerim gözüm üstünüzde ;)

DeletedUser54786

Ziyaretçi
bugün bir mail geldi ama bakmadım , yoldaydım tele düştü mail açmadım şirkete gidince açarım dedim, baktım klanlardan gelmiş sonra okurum dedim şirketteyken,böle böle unuttum yeminlen du bakim okiyim :eek:

şirketteki resmi mail adresimle üye olmuşum ya , su katılmamış saftiriğim bende yaf :confused::p

DeletedUser614

Ziyaretçi
Evet ata yasliliktan dolayi sen yanlis yere atmisin ( guzel cevirdim Allah icin ;) )
ahahaha Ben de zaten öyle demiştim. Yaman Abi beni anlamıştır diye düşünmüştüm :cool:
Ne güzel açıklamışsın. Oyundaki sorunları belirtmişsin kardeşim çok yaşa sen.

Başarı daima yanınızda olsun, gelecektim gelemedim bir dahakine artık. Başarılar dilerim gözüm üstünüzde ;)
Teşekkürler. İnşallah bir dahaki sefere =)

DeletedUser614

Ziyaretçi
bugün bir mail geldi ama bakmadım , yoldaydım tele düştü mail açmadım şirkete gidince açarım dedim, baktım klanlardan gelmiş sonra okurum dedim şirketteyken,böle böle unuttum yeminlen du bakim okiyim :eek:

şirketteki resmi mail adresimle üye olmuşum ya , su katılmamış saftiriğim bende yaf :confused::p

ahahahahah :ASDF:D:D:D Abi pokemon mailleri atardım bilseydim :D ahahaha Artık ne kadar ban yediysen Abi en son şirketin mailine kadar gelmişsin :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Hayır şirkette mailleşirken çalışanlar pokemondan bahsediyormuş o arada Yaman Abinin maile de atıyorlarmış ondan demiştim. :rolleyes:

DeletedUser54786

Ziyaretçi
iç mail dediğimiz şirket iiçerisinde kullandığımız mail sistemi var, orada herkes yolladığı maille alakalı kişileri eklemesi lazım, bizim saftirikelr , en üst patrondur diyip benide ekliyrolar her maile deli oluyorum ,yapmayın diyorum tamam diyorlar sonra unutup yine ekliyorlar gelen giden muhabbetleride görüyroum haliyle, mesela şükran hanım dün kocası ile kavga etmiş, her detayını öğrenmiş oldum, muhasebeden ersin bey sayesinde :D ama kadında haklı yani, kocası bile olsamn eşine o şekilde sert çıkmazsın söylenmez yani bir hanıma öle sözler :p

DeletedUser54786

Ziyaretçi
ve unutmadan sen espri yapma atacım ,anladın sen onu :eek: üşüdüm la bir anda ,buz kestim buzzz bırrrr:confused:

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ben de öyle düşünmüştüm. Hayır yapamıyorum zaten espri falan niye zorladım ki =( Espri yüzünden gelmiyorum deme Abi. Kendimi keserim :p Tamam kesmem şimdi yalan söylemeyeyim de gel be Abi. Çok özledik :p Tamam özledik kelimesi de uymadı buraya alakasız oldu. Abi gelsene bir şey deneyeceğim :D