Harita

• Konuyu başlatan reisxxx
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Nikolai w3 Hüleyn klanıda pek bölgesel degildi ama güzel bir start ve finish yaptı :) yani dedigin gibi imkansız degil ama zorlugunu görücektir ZHR

DeletedUser3034

Ziyaretçi
bence değil o kadar bölgesellik iyi değildir. nasıl gelişicek o klanlar :S

DeletedUser

Ziyaretçi
Yok yok arada kalan daha bir sürü köy var herkes 1-2 tane alsa zaten karargah kuracak seviyeye gelirler daha sonra bi bölgeye 10-20 kişi topluca taşınsa yeter onlara :)

DeletedUser4466

Ziyaretçi
bence değil o kadar bölgesellik iyi değildir. nasıl gelişicek o klanlar :S

Doğru diyorsun..

işte bu yüzden klan üye sayını kalabalık tutmayacaksın..Yoksa o kadar kişi nereyi yağmalayacak da hangi köyleri alacak?

Ha derse ki ben kendi klanımdaki inaktif elemanları toplarım, orası ayrı..

DeletedUser

Ziyaretçi
Doğru diyorsun..

işte bu yüzden klan üye sayını kalabalık tutmayacaksın..Yoksa o kadar kişi nereyi yağmalayacak da hangi köyleri alacak?

Ha derse ki ben kendi klanımdaki inaktif elemanları toplarım, orası ayrı..

Teşekkür ederim.Ne için olduğunu biliyorsundur.Bu arada özel mesaj kısmın doluymuş oradan bildiremedim buradan bildireyim istedim.

DeletedUser4466

Ziyaretçi
rica ederim önemli değil..

Destan ile vatan'ın ve Dumrul ile Zhr'in savaşları ilginç olacak gibi..(tabi aralarındaki diplomasiyi bilmiyorum)

DeletedUser

Ziyaretçi
rica ederim önemli değil..

Destan ile vatan'ın ve Dumrul ile Zhr'in savaşları ilginç olacak gibi..(tabi aralarındaki diplomasiyi bilmiyorum)

DeSTaN ın kıtasında dostu yok :) hepsi düşman :D w3 teki aynı kıtada 4 klan hatasını bir daha yapmam :p

DeletedUser6967

Ziyaretçi
Keyif , Keyf , Key!f , Kyf
bu dört klan birbirlerine altklan-üst klan bağlantılıdır
haritayı bu şekilde düzenleyebilirmisiniz

DeletedUser

Ziyaretçi
Neresi güncel

Daha k63 baştarafini gösteriyor kita doldu bile