Harita

pNc*

Casus
Bence savaşın kazananı belli oldu artık.
Büyük savaşlar veren klanımız oyuncularını ve Dude klanını tebrik ederim. Savasta duruşunu bozmayan Dehşet klanını ve zor bir haritada güzel direnen savaşan Meteor oyuncularını da tebrik ederim. Nerdeyse her klan tebriki hakediyor.

Dünyaya bugracisemin tek başına başladığı ve bugra abiyi tek başına bırakmayıp sevenleri olarak sanjinin akabinde bizlerin de 1 ay sonradan giriş yapmış oldugumuz dünyayı kapatmaya çok yaklaştık. Bu şartları sağlayan Mesut abiye , Buğra abiye ve emek veren tüm arkadaşlara teşekkürler.
Sen bayağı uzaklaştın kapatmaya kanka pre ile köy istemek adamı madara ediyor işte demiştim sen benden önce gidecen diye :D

Mavıpsa

Yasaklı
size de yazalım 5 kişi uğraşmayalım :))
ASLANIM KAZANDIĞIN BİR LİSTE VAR DA HABERİMİZ Mİ YOK ?

25 kişilik listeyi kazansan eşim dostum amcaoğlu dayı kızı diye diye yanında savaşan adama liste vermezsin sen boş yapma milleti kandır anca. İnananların da düşünceleri vardır illaki veya gerçekten inanmışlardır tercih meselesi.

Ayemyorgad

Kılıç Ustası
buraya 3 katlı selpak lütfen -evet evet 1 Rulo
Anlamadım tam olarak ne için? Ben senin seviyende birisi değilim. 3 katlı selpak kullanmayı sen daha iyi bilirsin. Meteor seni bu dünyada veya öncesinde üzmüş olabilir, böyle yazılar yazmana sebep olmuş olabilir. Kalabalık olman ve şu an kazanıyor olman bana veya bize zarar vereceğini düşünüyorsan çok yanılırsın.

Pakt konusunda da yanlış bir şey söylediysem düzeltebilirsin fakat söylediğimi düşünmüyorum. Güncel olarak dünyada 5 hakim klan olmak üzere 4 ü karşımızda rakip olarak aktif savaş vermekteyiz. Kent ESC Dehset Dude vs METEOR olarak savaş devam etmekte.

Pakt haritası Dünyayı dışarıdan takip eden arkadaşlar için haritayı anlamak daha kolay olacaktır. Birisi emek verip haritayı revize ederse çok tatlı olur. Yapacak kişinin şimdiden eline sağlık.

Taraflara başarılar. İyi oyunlar. İyi geceler.