Harita

texasrony

Yasaklı
Lafla peynir gemisi yürümedi...
Reis için önem arz eden savaş kendisini toplatmakmış :D

Bana özelden de yazdın sana açıklamamı yaptım. Neden burda beni karalamaya çalışıyorsun ? Düşmanım dahi konuyu biliyor. Derdin ne, zoruna giden ne bilmiyorum ama eşit şartlarda sen ve senin gibi kaç tane varsa alayınızla her dünyada rakip olabilirim. Ben bu serverı bırakırken iyi bir izlenim oluşturarak, mertçe savaşarak, rakibimin dahi olumlu yorumlarıyla gidiyorum. Umarım sen de bir gün bunları elde edebilirsin. İlk defa duyduğum ismini her dünya da karşıma alabilirim bana farketmez.

texasrony

Yasaklı
Rakip klanı defalarca tebrik ettim. Ben az kişiyle onlarla mücadale etmekten yoruldum ve artık daha fazla direnç göstermenin zaman kaybı olduğunu düşünerek oyunu saldım. Keza ben bir çok günlük başarıyı bu klana karşı kazandım. (Profilimde de mevcut) onların bile takdirini kazanarak bu dünyayı noktalama kararı aldım. Hatta sana şöyle söyleyeyim, beni daha kısa sürede ordu kaybı olmadan toplasınlar diye mis desteği dahi yapıyorum ve yapacağım. Bazı özel sebepler var bunu onlar da biliyor zaten ben de kanıtladım kendilerine. Senin gibileri her dünya da karşıma rakip olarak alabilirim. Benden az üstün şartlarda benimle savaştığında bile senin gibilerin her türlü içinden geçerim. Burda milleti eleştirmekten daha büyük bi icraatın yok. Mahalle kadınları gibisin. Ortalığı velveleye ver sen ancak.

La Calin*

Çaylak
Bana özelden de yazdın sana açıklamamı yaptım. Neden burda beni karalamaya çalışıyorsun ? Düşmanım dahi konuyu biliyor. Derdin ne, zoruna giden ne bilmiyorum ama eşit şartlarda sen ve senin gibi kaç tane varsa alayınızla her dünyada rakip olabilirim. Ben bu serverı bırakırken iyi bir izlenim oluşturarak, mertçe savaşarak, rakibimin dahi olumlu yorumlarıyla gidiyorum. Umarım sen de bir gün bunları elde edebilirsin. İlk defa duyduğum ismini her dünya da karşıma alabilirim bana farketmez.
Reisim yolun açık olsun amacım karalamak değil. Neden seni karalama amacı güdeyim?
Zamanında buraya ne yazdıysan suan bende kıyaslamasını yaptım. Kendi yorumumu katmadım ki. Zamanında gelip foruma yukardan konuşmuşsun. Zaten konusmus olmasaydın suan alıntılıyor olmazdım.
Karşına alırsın alamazsın konum o değil :D

texasrony

Yasaklı
Reisim yolun açık olsun amacım karalamak değil. Neden seni karalama amacı güdeyim?
Zamanında buraya ne yazdıysan suan bende kıyaslamasını yaptım. Kendi yorumumu katmadım ki. Zamanında gelip foruma yukardan konuşmuşsun. Zaten konusmus olmasaydın suan alıntılıyor olmazdım.
Karşına alırsın alamazsın konum o değil :D

Dostum özel sebeplerim vardı. Bunu Alay klanından samimi olduğun birileri varsa sorabilirsin. Ama olmasaydı bile onlar kazanacaktı benim görüşüm. Onlar bizden daha çok haketti. Benim burda restleşme sebebimin bir çoğu klanımda yer alan oyuncuları ateşleyebilmek. Kim burda rakibine siz kazanırsınız diyebilir ki ? Ben de demedim. Profilimi incele. Kazandığım tüm günlük başarılar benim ve alayın başarısıdır. Konuyu uzatmayacağım. Bence hak eden kazandı en azından bana karşı. Savage hala aktif bir klan.

GameMafia

Milis
Ben Savage klanından Texasrony. Çıkacak olan savaş için atıp tutan arkadaşlardan en az tüm köylerime 1500 er kami bekliyorum. Lafla peynir gemisi yürümez. Hadi bakalım. ( 1 aydır girmiyorum. Benim için önem arz etmeyen savaşlara ) Hahahahhaa
Bu dünyada oynuyorsanız eğer alayınıza gider ulan ;);););)

Dostum sence de komik değil mi? Bunları yazıp 1 hafta sonra silinmen dkıogjmsdkogsdkgs :D :D

Bu arada karşımda hiç şansın yok kanka istediğin her zaman her türlü davetini kabul ederim haberin olsun :D :D

texasrony

Yasaklı
Dostum sence de komik değil mi? Bunları yazıp 1 hafta sonra silinmen dkıogjmsdkogsdkgs :D :D

Bu arada karşımda hiç şansın yok kanka istediğin her zaman her türlü davetini kabul ederim haberin olsun :D :D

Bu dünya hariç oynayacağın bir dünya söyle. Ara verecektim ama senin için geleyim.

texasrony

Yasaklı
Alaya bi sormak lazım 1500 kami attılarmı yoksa 20 kamiyle silindinmi dskogmksdog nsdgsdgsdgsdg

Ben en azından savaşarak kaybediyorum. Sen ve senin gibiler gibi savaşmadan kazanmak benim tarzım değil. Alayı tebrik ettim umarım onlar veya adalet klanı kazanır bu dünyayı. Dün gece de Discordların da onlarla tanıştık, sohbet ettik ve onlarda beni tebrik ettiler. Ben mücadelemi verdim. Kısıtlıydı mücadeleme dahil olan oyuncu sayısı. Kaybetmemin sebebi bu. Salı 22:10 itibariyle oyunu da bıraktım. Şimdi bu server profilini de inceledim de istersen benim profille bi kıyasla. Benim kimseye kendimi ıspatlamama da gerek yok zaten. Zaten geç başladım. Ne bi tane barbar köy aldım, ne de klandan pasif topladım. Dediğim gibi herhangi bi dünya da oynayacaksan forum hesabımdan mesaj at. Aynı yere ışınlanalım seninle. İfadeni almak için sabırsızlanıyorum.

L A Z U Z U

Çaylak
İşinize bakın boşlar ordusu. Sizden ala boş yok. 15-20 klan girip, sığınıp oynadığınızı sanıyorsunuz ya bende buna tav oluyorum.

53 te az üye ile girme challange yaptık sonuç olarak kapattık. Bide 15-20 klan challenge yapalım dedik.
Ki istersem 500 klan girerim bu seni ilgilendirmez. Hadi oyununa bak.