HARİTA

• Konuyu başlatan DeletedUser42330
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser52610

Ziyaretçi
yok yok ben aslında kendime yaptım haritayı , familyler eklenmediği için twmaps tam işime yaramıyordu . Maksat toplumda faydalansın dedim :D Gayet mutluyum anarşikliğinden sıyrılıp sende yap böyle şeyler :p

Ben anarşikliğimle mutluyum önceden bana diyorlardı çok agresifsin sürekli kavga çıkartıyorsun diye insan verdiği emeğe taş atılmış gibi hissedince böyle oluyor deneyip gördün sende :p

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Beğeniyle alakası yok valla ben genelde insanların postlarını beğeniyorum , yani beğeneni beğenirim tarzı değil öyle bi düşüncem olsa yıllar önce mesela post kasardım ama sadece konuşmak yeterli benim için Haktan :)
Kadircan biraz işsizlik var evet yaz okulundayım sürekli tatil yapacak iş bulamıyorum :D

Anarşik kardeşim sende biraz agresifsin ama şuan diyorumki keşke silmeseydiniz ne forumda konuşuluyor , ne de oyunda tat var . Bütün güney müt nerdeyse böyle iş mi olur bari s.a fln olun yani daha oyunun kaçıncı ayındayız :) Kendi haritamızı beğenmiyordum eski postlarımı hatırlarsan , şimdi bizimki yine iyi kalıyo valla Allah sabır versin hepsine :)

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Beğeniyle alakası yok valla ben genelde insanların postlarını beğeniyorum , yani beğeneni beğenirim tarzı değil öyle bi düşüncem olsa yıllar önce mesela post kasardım ama sadece konuşmak yeterli benim için Haktan :)
Kadircan biraz işsizlik var evet yaz okulundayım sürekli tatil yapacak iş bulamıyorum :D

Anarşik kardeşim sende biraz agresifsin ama şuan diyorumki keşke silmeseydiniz ne forumda konuşuluyor , ne de oyunda tat var . Bütün güney müt nerdeyse böyle iş mi olur bari s.a fln olun yani daha oyunun kaçıncı ayındayız :) Kendi haritamızı beğenmiyordum eski postlarımı hatırlarsan , şimdi bizimki yine iyi kalıyo valla Allah sabır versin hepsine :)

Birbirinin kuyusunu kazan müttefiklik dönemi geçer elbet güney bomba gibi pimi çekecek adam aranıyor sadece :D valla bende iyi ki silmişiz diyorum bu güzelim aylarda sahilde iki bira içmek varken evde mis arası atmakla uğraşacaktık :D

DeletedUser50676

Ziyaretçi
ne güzel harita bee.. herkes herkesi beklenmedik bir anda arkadan, yandan vurabilir.. :p daha ne istiyorsunuz :D

DeletedUser64699

Ziyaretçi
güneyde ortamlar fenaymış e bidahaki opuda ben yapıyorum güneyde bi bölgeye mi gitsek :p düşünsenize 120 saat mesafede 200 köye gidiyoruz :D :D

DeletedUser64699

Ziyaretçi
haritada değişiklikler oldu sanırım, bi güncellesene sana zahmet :)

DiOny SoS

Hafif Atlı
errorun kuzey batı sınırındaki üst kesimde hesap sile almış. gelde toplama, toplada kullanma :D

DeletedUser64699

Ziyaretçi
her an her şey olabilir güneyde çıkacak bi savaş her şeyi değiştirebilir :p