Hamle VS Şahi

Özel*HarekaT

Yasaklı
ŞAHİ kadrosuyla girdiği hangi worldde isim değiştirip de başka klan bünyesinde oynamış ? Kadro olarak bilmediğiniz çok belli zamanla öğrenirsiniz. Oyuncu profillerini incelerseniz bir kaç sene önce kurulmuş , birbirini sadece oyun menfaati için koruyup kollayan , işler kapamaya geldiğinde birbirinin kuyusunu kazan , tek derdi kapama başarısı olan ve bunun için bin bir dolap çeviren dünkü ekiplerle karıstırmayınız . Bu ekipteki herkes birbirini 10 seneyi aşkındır tanır. Forum tartışmasını iyi kötü yapıyoruz ama seviyeyi düşüren sizlersiniz kami ve mancınıkları vurmaya başladığımızda nedense kaç gündür etmediğiniz hakaret , atmadığınız iftira kalmadı. Bir kaç oyuncumuzun bireysel stratejileri için gerçekleştirdiği olayları sanki tüm klan op yapmışta başarısız olmuşuz gibi lanse etmenin anlamı yok. Haritadaki küçük klanların forumda bizi kötüleyecek iki konu açması da komik sanki klan olarak umrumuzdaymış gibi 3 köylü 5 oyunculu oyuncularla tartışıyoruz bu oyuncu Kral katili başarısını profil fotografı yapacak kadar sevinen bir oyuncu :) Her neyse kimsenin bünyesinde oynamadığımız ve diplomasimiz gereği hareket ettiğimiz ortada , haritaya bakan bu world hiç oynamamış dışardan herhangi bir oyuncu bile şu haritada prestige-şahi klanlarının diplomasisini tahmin edebilir. Üç beş tane geveze adamın forumda çene çalmasıyla diplomasi bozulacak mı sanıyorsunuz.Daha başka ne işler peşindesiniz bilmiyorum katakulliye benim aklım ermiyor tek isteğim kazansakta kaybetsekte güzel bir savaş görmek.Tebrik ederiz-kabul ederiz orasını worldün ilerleyen evrelerinde görürüz. Fakat savaş anlamında bu kadar pasif olduğunuzu da tahmin etmiyordum. Sonuçta world başından beri savaşıyorlar karşılık gösterirler dedim.Gördüğüm raporlar malesef çok gülünç bu hafta içi tüm forumunda görmesi için raporlar paylaşacağız. Oyuncu bazında tüm Hamle klanını eleştirmiyorum bu arada emek veren aktif oynayan adama taş atmak değil derdim ama sizlerde kimlerin oynadığını emek verdiğini bilmeden ve oyunun şu an var olan en eski klanına laf atarken biraz dikkat edin tek istediğimiz karşılıklı saygı onu da gösteremiyorsanız tartışmanın bir anlamı yok.

not : Saygı beklediğimiz arkadaş forum tartışmasında en sevdiğinden çıksın diye beddua eden bir zat. Bu zat bünyesinde oynayan adamlardan ne bekliyorsak belki içlerinde üç beş tane oyun hırsının karakterini bitirmediği insan vardır diye yazdık bakalım herkese iyi forumlar
Hocam lütfen bu kadar uzun yazma

herkes nerede

Mızrakçı
Sayfalar boyu boş tantana okuyorum günlerdir Hamle-Şahi orada nasılsınız iyimisiniz?Burada birbirinize girdiğiniz kadar birbirinize mızrak atsanız bu iş bitmiş sayfa kapanmıştı.

Stratejist-

Mızrakçı
enes kankam beleş salar şahiye köyleri
Beni mi tanıdın oyunu mu çözdün şüpheliyim :D herkes akıllı olacak bir hamle yaparken 2 3 kere düşünücek. Evet çok çok çok gidici gibi olursak yapacağımız iş o olur niye bizden sonra birbirlerini yesinler diye. Sadece onlara değil prestijede köy veririz sevdiğim sevmediğim diye bişey yok bu oyunda, kim aç gözlülük yapıp bizi hafife alır veya kendi menfaatine davranırsa son hamlemiz her zaman alehine olur. Olacak iş vardır olmayacak iş vardır bunu anlamanın yolu had bilmektir.