Hamle Diplomasi

BOZKURT..55

Çaylak
Özür dilerim @Stratejist- senin haberin varmis ama seni bilen biliyor zaten yine neyin peşinde olduğun da belli komik çocuk . Anlamadığım bunu insanlara nasıl yedirmeyi düşünüyordun herkesi kendin gibi IQ suz mu zannediyon :D :D
Yok artık yasak aşk mı var ???
İnsan bunu bari klan formunda herkesin içinde paylaşmaz.
Gizli kapaklı yaşar aşkını

Stratejist-

Mızrakçı
Özür dilerim @Stratejist- senin haberin varmis ama seni bilen biliyor zaten yine neyin peşinde olduğun da belli komik çocuk . Anlamadığım bunu insanlara nasıl yedirmeyi düşünüyordun herkesi kendin gibi IQ suz mu zannediyon :D :D
Klan ismini yanlıs yazmısım düzelttim. Onca şeyle uğraşıyorum kafa kalmıyor bazen. İlgin için teşekkürler.

Crysus

Çaylak
Klan ismini yanlıs yazmısım düzelttim. Onca şeyle uğraşıyorum kafa kalmıyor bazen. İlgin için teşekkürler.
Forumda yanlışlık olmuştu da diplomaside de mi yanlış olmuştu bir haftadır ne dipte ne forum da fark etmedi de ben dün yazdıktan sonra mi bütün klan bir anda bir yanlışlik olduğunu anladı

Stratejist-

Mızrakçı
omerta ile kendilerinin isteği üzerine savaşımız başladı. Burada salı günü yazdığımın dışında bir şey yok. Kendileri bundan böyle tekrardan rabimiz. Sizde boş boş konuşmayı bırakın burada ne açıklıyorsam o geçerli.

Crysus

Çaylak
Ya bor inanki çok yoğunum.Güzel savaşlar dönüyor basit değil.
Yaptığın ekstra birşey mi var ya en fazla sende iki surki cekersin zor olmamalı iki kordinat verirsin arkadaşlar herkes ne kadar mı mis varsa buraya atsın acill ne varsa atın diyip köşeye cekilirsin ne düştü ne kaldı artık niye yoruyorsun kendini

mr.Sherlock

Çaylak
Yaptığın ekstra birşey mi var ya en fazla sende iki surki cekersin zor olmamalı iki kordinat verirsin arkadaşlar herkes ne kadar mı mis varsa buraya atsın acill ne varsa atın diyip köşeye cekilirsin ne düştü ne kaldı artık niye yoruyorsun kendini
Nick ne kanki bir arkadaş soruyor sirku çekecekmiş de

Crysus

Çaylak
Enes in ne kadar korkak biri olduğunu bütün klanlar alemi bilir bunu en son girdiği 71 de 20 klanla diplomasi yapıp kacmasindan hatirlayabiliriz yine herzamanki gibi biliyoruz algı yapıyorlar yok işte biz 1vs3 falan atıyoruz aklı olan haritayı açar bakar korkak herzamanki gibi güçlü olan tarafa kaçmış ve 2.5 kıta ya 1.5 olmayı seçmiş