HAMLE - BRO

ShexWear**

Çaylak
bro'nun çeyreğini zaten klana aldınız burda şekil yapıyorsunuz biraz omurga be, biraz.
op. yemeden klanı terkedip hamleye geçti hepsi. bro klanı ne yapsın? hem casus sok, utanmadan adam çek hemde burada artistlik yap. Allah bilir o geçenlerin hepsinde de sav. vardı siz bu fırsattan istifade diğerlerini vurdunuz : d geçmeselermiş de ne yapsalarmış. bizde onu diyoruz işte ama resmi göremiyorsun. sizinkiler bu taktikle övünüyordur şimdi : d neyse arkadaşlar, mide bulandırıcı taktiklerinizle de olsa bro konusunda amacınıza ulaştınız, tebrikler. herkes kendine yakışanı yapar.
Boş yapma la, sınırımdaki köylerin hepsi boş ve bizzat bomboş köyü alacakken ziyaret ettim neyin kafasındasınız siz :) zorunuza gitmesin oyununuza bakın merak etme öyle de böyle de dayak yiyip gideceksiniz kasmayın bu kadar. Ameeetimde oyunculara yazıyor geçmeyin hesap silin diye bi akıllı o zaten. Şahiye tüm kadro op yapıldıgında da böyle forumda görmek istiyorum seni yiğit insan şimdilik konuş bakalım

HEXAMİLİON

Çaylak
Hamleyi karşı olmama rağmen tebrik etmek lazım. Broya vurup bir opta 50-60 köy düşürsem.kalanlarini bende klana çekerim.

Sahi bro ikilisi varken tek sınır Şahi oldu, orayida patlatacaklardir yakında.

Sevmesemde tebrik etmek lazım, reis klaninda olmama rağmen strateji hataları yapmaktalar bu nedenle böyle giderse hamleyi tebrik ederim :)

ReBeLs37

Çaylak
Hamleyi karşı olmama rağmen tebrik etmek lazım. Broya vurup bir opta 50-60 köy düşürsem.kalanlarini bende klana çekerim.

Sahi bro ikilisi varken tek sınır Şahi oldu, orayida patlatacaklardir yakında.

Sevmesemde tebrik etmek lazım, reis klaninda olmama rağmen strateji hataları yapmaktalar bu nedenle böyle giderse hamleyi tebrik ederim :)
toplamaları daha mantıklı bence keza gidicek bi yerleri yok siyah klanına da giremiyeceklerine göre hatta siyah klanı broyu topluyacağını bile sanmıyorum büyük pasta tamamen hamlenin klana alıp büyütmenin mantıgı saçma geliyor yağma yapsan bile kar:D

HEXAMİLİON

Çaylak
toplamaları daha mantıklı bence keza gidicek bi yerleri yok siyah klanına da giremiyeceklerine göre hatta siyah klanı broyu topluyacağını bile sanmıyorum büyük pasta tamamen hamlenin klana alıp büyütmenin mantıgı saçma geliyor yağma yapsan bile kar:D
Zamanla toplayacaklardir illaki, böylelikle kıta kapanmış olur zaten.

Msjlardan yola çıkarak hamlenin hedefi masa gibi.. siyah üzerinden masaya gider veya sahiye döner.

Hamle; Masaya gideyim derse yargıya teklif gelir :)

Bakalım.neler olacak :)

Stratejist-

Mızrakçı
ileri bir tarihte toplarlar brodan gelenleri en mantıklısını yapıyolar şuan

Klana katılan herkesle konuşacağım, fikirlerimizi hedeflerimizi paylaşacağım.Aklın yolu birdir. Ben kimsenin olumsuz düşüneceğini düşünmüyorum. Ama olabilir, işimize gelmez bu fikirler diyen olursa klandan atıcaz veya kendileri çıkacaklar, tamam okey diyip daha sonra farklı davrananları da klandan atacağız. Ama okey diyip sonuna kadar uyarlarsa sonuna kadar başımızın üstünde yerleri olacak.

81. dünyada savaştığımız ve yendiğimiz rakibimizden bize katılan 2 oyuncu LV TheBaNNeD ve haknnn bu iki oyuncu savaştığımız klandan bize katılmış oyunculardır. Bir kere bile köy derdi yapmamışlar ve farklı klanda oynayan kendi arkadaşlarıyla savaşmışlardır. Çokta ekstrem bir oyun da oynamamışlardır. Ama 2 side bugün o w yi bizim kontenjanımızdan kapatıyor, ben kapatmıyorum.

Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.

İstediğinizi yazıp çizin,isteyen istediğini düşünsün veya yapsın bizde işimize bakmaya devam edeceğiz.

LaFleur01-

Milis
Metin'e world başında dedim klanına dikkat et bak çok fazla ekip var dağılırsınız etle tırnak gibi olun sizin üzerinize oynayacaklar sürekli hamleyi vur boş bırakma dedim ama bir türlü klanı yönetemediler sürekli iç meseleleri ile uğraştılar hamle ile iç içe oldukları köyleri vurdular k54-k55 öbeğini yuvarlak kısmı vurmadılar o bölgedeki oyuncularda rahat rahat gelişti biz kendi bölgemizi vurduk hatta son yaptığımız operasyonda öyle vurduk ki operasyona çıkamadılar ama bro bunu yapamadı bu worldde savunma işe yaramaz dedim sürekli vuracaksın dedim en başında ama herkes oyunun uzmanı olduğundan laf geçiremedik hamle laf geçirdi neyse sağlık olsun biz kendi işimize bakalım

Metin'e world başında dedim klanına dikkat et bak çok fazla ekip var dağılırsınız etle tırnak gibi olun sizin üzerinize oynayacaklar sürekli hamleyi vur boş bırakma dedim ama bir türlü klanı yönetemediler sürekli iç meseleleri ile uğraştılar hamle ile iç içe oldukları köyleri vurdular k54-k55 öbeğini yuvarlak kısmı vurmadılar o bölgedeki oyuncularda rahat rahat gelişti biz kendi bölgemizi vurduk hatta son yaptığımız operasyonda öyle vurduk ki operasyona çıkamadılar ama bro bunu yapamadı bu worldde savunma işe yaramaz dedim sürekli vuracaksın dedim en başında ama herkes oyunun uzmanı olduğundan laf geçiremedik hamle laf geçirdi neyse sağlık olsun biz kendi işimize bakalım
Bakalım sana geldiğimizde göreceğiz bu taktiklerin işe yarıyormuymuş hazırlığını iyi yap sen kaç saat dayanacaksın merak ediyorum ;)

ZeRo54-

Milis
Zoruma giden şey şu, hamleye şunu yapacam bunu yapacam diyen arkadaşlar vardı bu karaktersiz insanlar şuan hamleye katılmışlar... Kaybettiysen hesap silip onurluca worldü terk edeceksin... Lafımı anlayan anladı ve Hamleyi tebrik ediyorum savaştaki zayıf klanı iyi tespit etmişler ne kadar karaktersiz adam varsa bro da bulunduğunu ön görmüşler helal olsun ... Toplama oyuncularla anca bu kadar olur...
Ozaman seni yedndimiz zaman hesap silip gideceksin tahmini nezaman silersin

ZeRo54-

Milis
Operasyona çıkamadılar değil kanka biz sana op yapmadık yaptımızda zaten silineceksin merak etme canın sıkılı bir grup arkdaşımız eğlence için size vurdu sadece keyfine

Sanchex

Milis
Zoruma giden şey şu, hamleye şunu yapacam bunu yapacam diyen arkadaşlar vardı bu karaktersiz insanlar şuan hamleye katılmışlar... Kaybettiysen hesap silip onurluca worldü terk edeceksin... Lafımı anlayan anladı ve Hamleyi tebrik ediyorum savaştaki zayıf klanı iyi tespit etmişler ne kadar karaktersiz adam varsa bro da bulunduğunu ön görmüşler helal olsun ... Toplama oyuncularla anca bu kadar olur...
Bu lafları kime söylüyorsun merak ediyorum açıkçası.

Ahmet in de biseyler zoruna gittiyse bayagi ciddiye alayim dedim ama hic bir zaman kendi klanina guvenmeyip hep MEDET YA MEDET diye ellere dilenisi zoruna gitmiyorda buradaki olaylar zoruna gidiyormus.

81 de prestige in arkasinda olmasaydin ilk silinecek klandin Aameeeet!!

LaFleur01-

Milis
Ahmet in de biseyler zoruna gittiyse bayagi ciddiye alayim dedim ama hic bir zaman kendi klanina guvenmeyip hep MEDET YA MEDET diye ellere dilenisi zoruna gitmiyorda buradaki olaylar zoruna gidiyormus.

81 de prestige in arkasinda olmasaydin ilk silinecek klandin Aameeeet!!
Abi yalancılık yapma kanıtın varsa sun buraya bak kaç yaşında adamsın yaşına hürmet ediyorum ama sen yaşına rağmen olgunlaşmamış boş bir kutusun.

LaFleur01-

Milis
Adamları tebrik ediyorum hala yaranamıyorum nasıl insanlarsınız la siz?
Operasyon hazırlıklarımız devam ediyor biz hala buradayız...

ZeRo54-

Milis
Adamları tebrik ediyorum hala yaranamıyorum nasıl insanlarsınız la siz?
Operasyon hazırlıklarımız devam ediyor biz hala buradayız...
çevirisi niz köyleri sizin için büyütüyoruz ve burdayız büyüdü zaman gelip alın sizindir dior.

Ameyyyy gelcez gelcez merak etme

Tepkisiz

Milis

Nasıl yahu biz truva attık boş köyleri topladık klanınızdaki berserker ktg öyle diyordu. İsterseniz ona özelden ulaşın bi

Abi yalancılık yapma kanıtın varsa sun buraya bak kaç yaşında adamsın yaşına hürmet ediyorum ama sen yaşına rağmen olgunlaşmamış boş bir kutusun.

Ahmet BRO klani dagildiginda oyunculara Sandiklari terketmeyin... ondeyizz... neden Hamle ye geciyorsunuz... hesap silin daha iyi... vs.. vs.. yazdin mi yazmadin mi?

video algisiyla sinirim olmayan yusuf la beni burun buruna getirdin mi getirmedin mi???

bana sinir cekip kendin ben hamleyle savasamam broooo... requiemmm... hatta masaaaa... diye cigirdin mi cigirmadin mi??

bos kutu, bos teneke kimmis... samari yiyince gorursun ahmet... senin sinir gidiklamalarinla aldigin koylere biz goz yumduk gibi gorunuyor ama kayitsiz kalmayacaz merak etme :)

senin de sonun ayni Negro Metin gibi olucak bence. Klanindaki oyuncular bu adamin yuzunden basimiza gelmeyen kalmadi diyecekler :)