Haksızlık

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Mr.Paratoner

Yasaklı
ismini vermeyeceğim bir ve ya birkaç yetkilinin egosu ile karşı karşıyayım :)

öncelikler classic dünyasında haksız 3 gün ceza yemişken tartıştık diye haksız +3 gün daha ekleyen, w61 de yine haksız 3 gün ceza verip açıldığından 12 saat sonra bu sefer yine haksız süresiz ceza veren bu zatlar neyin egosunu kasıyor anlamıyorum? yüksek ihtimal kurallar konusunda akıl verdim ya da yine köy ismini (eğer hakaret varsa) istese uyarıp, değiştirebileceğinin farkında değil... bu kadar rezillik olamaz ya olmamalı.. ne adalet, ne bilgi vs vs hiçbir vasıf yok.

bu arkadaş bir de orada duruyor millete yardımcı olacakmış... nereye yardımcı olacak önce ona yardım etmesi gereken biri lazım.

''adminler sağ olsun geriletti'' köy isminin neresi uygunsuz. kendi düşüncemizi yazdık. dibimizdeki adam ''atan eller dert görmesin'' diye seni ya da sizi pohpohlarken sıkıntı yok istemediğin ya da istemediğiniz bir cümle yazınca mı sıkıntı oluyor. uyarını verirsin editlersin olur biter neyin egosundasın ya da egosundasınız?

he bir de siz de bu başlığı kaldırmayacak cesaret var mı onu da merak ediyorum. bırakında insanlar görsün ölçsün tartsın. dikta rejimi var bildiğin :) onu da geçtim şımarıklıkta var.
biri gitsin mayısı falan geri getirsin yine sevmiyorduk etmiyordukta bu nedir arkadaş. yetkilisin, yetkilisiniz anladıkta saçmalayınca bir de ''bu bir oyun saygı bekliyoruz'' bıdı bıdısı olmasın.. şuraya bak resmen ego tatminine denk geldik. her yöneticiye söylemiyorum ben adaletsiz biri değilim :)ama bir iki arkadaşta cidden sıkıntı var yeter yani

Durum
Konu yanıtlara kapalı.