Hızlı Roundlar v1.0

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
evet pre bitince hayrınıza pre mi dağıtmıyorsunuz parayla satıyorsunuz para kazanmanız şart mı ?
Pre dağıtmamızın bir zorunluluk olduğu gibi bir söylemimiz olmaması ile birlikte PP almak zorunda olduğunuz yönünde de bir söylemimiz yok. Preyi kendi rahatınız için, istediğiniz için alıyorsunuz. Dolayısı ile zevkine yaptığınız bu eylemi finanse etmek zorunda değiliz.

A p s i m o

Baltacı
Sevgili storm açılan bu versiyonda eksiklikler var , saldırı geldiğinde son saniyelere doğru sayfa donuyor .

trauker

Acemi
Şu speedleri eski haline getirin artık. Her gün 3-4 tane hrb yüksek açıyorsunuz, hrb düşük çok azalttınız. Keşke olanı korusaydınız...

Tibelda

Emekli Görevli
Şu speedleri eski haline getirin artık. Her gün 3-4 tane hrb yüksek açıyorsunuz, hrb düşük çok azalttınız. Keşke olanı korusaydınız...

Geçtiğimiz son 2 hafta planlamasında 10-15 arası (HRB0-1-2) roundu bulunuyordu. Gelecek 2 haftalık planımızda ise 20+ ad. (HRB0-1-2) roundu bulunuyor. Planlama içerisinde herkese hitap edecek çeşidimiz bulunuyor. Bunu kişi bazlı yorumlara istinaden değiştirmemizi bekleyemezsiniz. Tabi round katılımımız 50+ (oyuncu) iken 25-30 oyuncu gelip biz daha çok düşük hrb istiyoruz derse bunu elbette değerlendiririz. Yani özetle bu oyunu sadece siz oynamıyorsunuz. Öyleymiş gibi davranmaktan lütfen vazgeçin. İyi günler dilerim.

oseidon*

Yasaklı
evet pre bitince hayrınıza pre mi dağıtıyorsunuz parayla satıyorsunuz para kazanmanız şart mı ?

Pre. için mi speed oynuyorsun normal dünyada oynasan çok daha mantıklı. Bu günleri görmek için ne çok yazı yazdık. Sonunda test olsada bir çok yenilik geldi. Görende her raundda ambargo koydun sanır :)

Biz daha ölmedik burdayız :)

oseidon*

Yasaklı

Arkadaşlar speed oynuyoruz burda köyleri geliştirip savaşana kadar 1 saat geçiyor ne zevk alıyorsunuz su köy kademe basmaktan. :S

Tacidar

Yasaklı
mesele gerçekten pre mi sence ?
bizim isteklerimizi dikkate almamaları ve ters düz cevaplar yazmaları
ukalalık yapmalarına gerek yok onlar esnaf ben müşteriyim ve her zaman ben haklıyım
bunu anlamaları için uğraşıyorum ama pek niyetleri yok gibi
hele de osedion senin gibi şakşakkçıları varken

Tibelda

Emekli Görevli
ukalalık yapmalarına gerek yok onlar esnaf ben müşteriyim ve her zaman ben haklıyım

Müşteri her zaman haklı değildir. Bahsettiğiniz felsefeyi çok yanlış anlıyorsunuz. Geri bildirim ve isteklerinizi belirtiyorsunuz ve bunu dikkate alıyoruz. Ancak bu dediğiniz her şeyi yapacağımız anlamına gelmiyor. Unutmadan, söylediklerinize saygı duyulmasını istiyorsanız başkalarına saygı göstermelisiniz. Cevap verdiğiniz kişide müşteri ve muhtemelen en az sizin kadar haklıdır. :)

Tacidar

Yasaklı
hahahahaha hem müşteri her zaman haklı değildir diyorsun hem seni alkışlayanı haklı buluyorsun.
ne kadar objektif bir bakış açısı.
boşver onu bunu da testleri bırakıp 0-1-2-3 hrb raundları açın.
gereksiz tartışmalar yerine gerçek oyunlar açın da oynasın millet.
siz tıp labaratuarı değilsiniz. kanser ilacı bulmayacaksınız.
test test nereye kadar?
sadece bize iyi zaman geçirtseniz kafi.

Tibelda

Emekli Görevli
hahahahaha hem müşteri her zaman haklı değildir diyorsun hem seni alkışlayanı haklı buluyorsun.
ne kadar objektif bir bakış açısı.
boşver onu bunu da testleri bırakıp 0-1-2-3 hrb raundları açın.
gereksiz tartışmalar yerine gerçek oyunlar açın da oynasın millet.
siz tıp labaratuarı değilsiniz. kanser ilacı bulmayacaksınız.
test test nereye kadar?
sadece bize iyi zaman geçirtseniz kafi.

Planlamaya bakarsanız zaten standart akışa döndüğümüzü göreceksiniz. İyi oyunlar.

theobeorn

Kılıç Ustası
Arkadaşlar speed oynuyoruz burda köyleri geliştirip savaşana kadar 1 saat geçiyor ne zevk alıyorsunuz su köy kademe basmaktan. :S
Speed'in asıl mantığı 4 ay sürecek herhangi bir dünyayı 3-4 saat aralığına indirmektir çakmacığım. 0 dan kademe asker basıp yağmaya yönelerek rakibinden hızlı gelişim göstermeye çalışmaktır. Öyle hazır binalarla direk asker misyoner basıp sağa sola atmak ne kadar mantıklı sence

oseidon*

Yasaklı
Speed'in asıl mantığı 4 ay sürecek herhangi bir dünyayı 3-4 saat aralığına indirmektir çakmacığım. 0 dan kademe asker basıp yağmaya yönelerek rakibinden hızlı gelişim göstermeye çalışmaktır. Öyle hazır binalarla direk asker misyoner basıp sağa sola atmak ne kadar mantıklı sence

Bana göre en mantıklısı direk asker basıp savaş olması tek köy ile savunma zor en iyiler onu yapabilir :) o yüzden sizler için iki köy ile başlangıç daha mantıklı olur oyun tadi bu şekilde çıkar hem savaş yaparsın hemde savunma istersen tabi. Bu şekilde sadece asker başım olunca herkes eşit şartlarda savaşmış olur. Suan böyle bir speed yok ama yöneticilerimiz bir gün bunuda bizlere sunacaktır :) Ve sizi eskiden olduğu gibi tavşan deliğinin gittiği yerlere götürürüm ;) öğrencim

theobeorn

Kılıç Ustası
Bana göre en mantıklısı direk asker basıp savaş olması tek köy ile savunma zor en iyiler onu yapabilir :) o yüzden sizler için iki köy ile başlangıç daha mantıklı olur oyun tadi bu şekilde çıkar hem savaş yaparsın hemde savunma istersen tabi. Bu şekilde sadece asker başım olunca herkes eşit şartlarda savaşmış olur. Suan böyle bir speed yok ama yöneticilerimiz bir gün bunuda bizlere sunacaktır :) Ve sizi eskiden olduğu gibi tavşan deliğinin gittiği yerlere götürürüm ;) öğrencim
tek köy x1 maden hrb0 her zaman beklerim çakmacığım

oseidon*

Yasaklı

Umarım speed msj olarak bana ulaşırsın:)

Tacidar

Yasaklı
2 günlük oyun az olmuş şöyle 6 aylık falan açın hızlı raundları. hem sizin için de uğraşması olmaz kolaylık olur. millet 3 saatlik oyuna girmeye zaman bulamıyor.

Tibelda

Emekli Görevli
2 günlük oyun az olmuş şöyle 6 aylık falan açın hızlı raundları. hem sizin için de uğraşması olmaz kolaylık olur. millet 3 saatlik oyuna girmeye zaman bulamıyor.

Senin herhangi bir şeyden memnun olabileceğini sanmıyorum. Elimizde ki malzeme bu oynarsan oynarsın. Laf anlatmaya çalışmaktan yoruldum.

Tacidar

Yasaklı
yahu tamam herşey çok güzel mükemmel dersem nasıl geliştireceksiniz kendinizi .
eleştiriye açık olmamak gibi bir bağnazlık olabilir mi sizin ekipte ?