Hız Turnuvası Hakkında Görüşleriniz

Tibelda

Emekli Görevli
Hr seviyeleri ne zaman yükselicek
Düşük hrb hızlarının biraz daha değişkenlik göstermesi yağmada ezilmemek adına benim gibi acemiler için daha tatlı rekabet oluşturacaktır :)
Bence turnuvanın daha keyifli geçmesi için hrb 3 üstü açılmaması daha keyifli olacaktır hrb0-2-1-3 de 2-3-4x üretimler deneyebilirsiniz ekstradan çok daha bol barbarlı rauntlar açılabilir

Önümüzdeki haftanın turnuva roundlarında HRB geri bildiriminiz değerlendirilmiştir. Roundlar hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

HRB5
Başlangıç:Apr 12, 21:00
Son:Apr 13, 00:00

HRB0
Başlangıç:Apr 13, 21:00
Son:Apr 14, 00:00

HRB9
Başlangıç:Apr 14, 21:00
Son:Apr 15, 00:00

HRB3
Başlangıç:Apr 15, 21:00
Son:Apr 16, 00:00

HRB6
Başlangıç:Apr 16, 21:00
Son:Apr 17, 00:00

HRB2
Başlangıç:Apr 17, 21:00
Son:Apr 18, 00:00

Panucci*

2022 | Hız Turnuvası Şampiyonu
Düşük hrb ağırlıklı raundlar açılırsa ve mümkünse cata raund olmazsa makbule geçer.

DeletedUser76867

Ziyaretçi
Bugün ki raunt çok zevkliydi ama kısa sürdü umarım bundan sonra uzun sürer tek temennim :D

DeletedUser76867

Ziyaretçi
Bugünki speedde klan dışı ham atma vardı kaldırılmasını talep ediyorum multi kullanmayı bilen insanlar kesinlikle multi kullanarak kendilerine ham atabilirler bunu kaldırırsak çok sevinirim.

DeletedUser76867

Ziyaretçi
Bütün bonuslarla birlikte puanları açıklar mısınız

DeletedUser76867

Ziyaretçi
Turnuva rauntlarında hrb0 açıp 2x-3x-4x üretimler olabilir

aslan8989

Mızrakçı
Turnuvanın büyük bölümünde düşük HRB roundları tercih edildi. Oysa ki turnuvadaki çeşitlilik için yüksek HRB roundları, cata roundları, saldırı puanının önemli olduğu roundlar ve diğer başka roundlar da aynı düzeyde konulmalı. Maalesef bu çeşitliliğin sağlanması konusunda şu ana kadar eksiklik gözlemliyorum.
Bunun yanında daha önce açıklanmış round özellikleri round başlangıcına yakın son saatlerde değiştirilmesinin yanlış olduğunu düşünüyorum. Değiştirilmek zorundaysa bu bunun tüm kullanıcılarla forumda bir mesajla paylaşılması uygun olacaktır.

Panucci*

2022 | Hız Turnuvası Şampiyonu
Turnuva başlamış başlayalı elimden geldiği kadar raundlara girmeye çalışıyorum iddiam yoktu 3 gün önce puan tablosuna baktım sıralamada yer almışım bende akıma katılıp birazda bonus toplayayım dedim. Turnuvada @aslan8989 adlı arkadaş kesim yapmadan son yarım saat bir saat kala raunda girip kendini çaylak kalkmadan ilk 20'ye atıyor :) ve şuan ki sıralamada 1. Sırada bu gidişle Euro 2004 teki Yunanistan vakasına benzer bir durum ortaya çıkabilir ben bu arkadaştan bu turnuvada taktiği öğrendim bir sonraki turnuvada daha iddialı olacağımdan eminim :) turnuvada deneyim önemli.. şu ana kadar edindiğim tek ve ilk turnuva deneyimi de budur benim için

Tibelda

Emekli Görevli
Turnuvanın büyük bölümünde düşük HRB roundları tercih edildi. Oysa ki turnuvadaki çeşitlilik için yüksek HRB roundları, cata roundları, saldırı puanının önemli olduğu roundlar ve diğer başka roundlar da aynı düzeyde konulmalı. Maalesef bu çeşitliliğin sağlanması konusunda şu ana kadar eksiklik gözlemliyorum.
Bunun yanında daha önce açıklanmış round özellikleri round başlangıcına yakın son saatlerde değiştirilmesinin yanlış olduğunu düşünüyorum. Değiştirilmek zorundaysa bu bunun tüm kullanıcılarla forumda bir mesajla paylaşılması uygun olacaktır.

Bunun sebebi son dönemdeki çoğu round geri bildirimlerinde oyuncularımızın düşük HRB'li roundları daha çok sevdiğini söylemesiydi. Bu konu içerisinde yapılan geri bildirimlerin ardından ise daha fazla yüksek HRB'li round planlaması sunduk. Geçtiğimiz hafta planlamaları arasında CATA-BASH roundlarda bulunuyordu. Geri bildirimlerinizi değerlendiriyoruz ama yanlış / eksik tespitleriniz olduğunu düşünüyorum. Round özellikleri ile ilgili tek sorun bu akşam yaşandı. Bunda da değerlendirmemiz roundun devam etmesi yönünde oldu. Diğer roundlarda herhangi bir sorun yaşanmadı.

aslan8989

Mızrakçı
Elbette oyuncular düşük HRB roundlarını sevdiklerini söyleyebilirler, kimi oyuncular ise yüksek HRB roundlarını istediklerini söyleyebilirler. Burada adaletli bir dağıtımı her koşulda yapmak önemli olan. Yanlış ve eksik bir tespit yok. Ne ise mesele onu yazdım. Hatalı tespitlerim olduğu iddianız üzerine ayrıntılı olarak açıklayacağım:
Toplamda 17 round düzenlediniz ve bunların 14 tanesi HRB 5 veya altında idi (Bunların 12 tanesi ise HRB 3 ve altında). Bu 17 roundun sadece bir tanesi BASH roundu , sadece bir tanesi 12130 puana ulaşır rounduydu. Dolayısıyla %82 oranında HRB 5 ve altı round , %88 oranında cata/bash roundu dışında round düzenlenmiş oldu. Ben de bunu ortaya koyarak geri bildirimde bulunuyorum.
Evet bugün bir sorun yaşandı ve ben de bunu ortaya koydum. Mevcut olan round yerine başka bir round başlatıldı. Düzenlenecek roundlara bakılırsa 23 Nisan HRB 0, 24 Nisan HRB 2 ve bunların ikisi de cata/bash roundu değil. Yani yine cata/bash roundu olmayarak planlanan bir HRB 9 round bile hem kaldırıldı, hem listeden çıkartıldı. Dolayısıyla bu da çeşitliliğin kaybedildiğinin bir diğer göstergesi.
Bu oyunun birçok farklı şekli var, bir turnuvada da oyunun her rengine de olabildiği kadar eşit olarak yer verilmesinin daha doğru olduğunu düşünüyorum.

Tibelda

Emekli Görevli
Elbette oyuncular düşük HRB roundlarını sevdiklerini söyleyebilirler, kimi oyuncular ise yüksek HRB roundlarını istediklerini söyleyebilirler. Burada adaletli bir dağıtımı her koşulda yapmak önemli olan. Yanlış ve eksik bir tespit yok. Ne ise mesele onu yazdım. Hatalı tespitlerim olduğu iddianız üzerine ayrıntılı olarak açıklayacağım:
Toplamda 17 round düzenlediniz ve bunların 14 tanesi HRB 5 veya altında idi (Bunların 12 tanesi ise HRB 3 ve altında). Bu 17 roundun sadece bir tanesi BASH roundu , sadece bir tanesi 12130 puana ulaşır rounduydu. Dolayısıyla %82 oranında HRB 5 ve altı round , %88 oranında cata/bash roundu dışında round düzenlenmiş oldu. Ben de bunu ortaya koyarak geri bildirimde bulunuyorum.
Evet bugün bir sorun yaşandı ve ben de bunu ortaya koydum. Mevcut olan round yerine başka bir round başlatıldı. Düzenlenecek roundlara bakılırsa 23 Nisan HRB 0, 24 Nisan HRB 2 ve bunların ikisi de cata/bash roundu değil. Yani yine cata/bash roundu olmayarak planlanan bir HRB 9 round bile hem kaldırıldı, hem listeden çıkartıldı. Dolayısıyla bu da çeşitliliğin kaybedildiğinin bir diğer göstergesi.
Bu oyunun birçok farklı şekli var, bir turnuvada da oyunun her rengine de olabildiği kadar eşit olarak yer verilmesinin daha doğru olduğunu düşünüyorum.

Turnuvalarda ve turnuva saat aralığında en çok oynanan/sevilen roundlar düşük HRB'li roundlardır. Bu nedenle turnuva ağırlığı düşük HRB'li olan roundlardır. Yine de görüş ve isteklerinize önem göstererek bir çeşit sağlamaya çalışıyoruz. Sizin de bahsettiğiniz üzere herkes doğal olarak sevdiği ve istediği şeyleri söylüyor ama hepsini gerçekleştirmek mümkün değil. Görüşlerin genel ağırlığı bu şekilde olursa gelecek hafta planlamasında veya gelecek turnuvalarda değerlendirebiliriz. İyi oyunlar dilerim.

aslan8989

Mızrakçı
Nasıl düşük HRB roundlarını %90'a yakın bir oranda koyarak gerçekleştirdiyseniz bu da o geri bildirimler gibi durumu ortaya koyarak yapılmış bir geri bildirimdir. Yanlış/eksik tespit yaptığımı iddia ettiğiniz için sayısal olarak açıklayarak destekledim görüşlerimi. En çok sevilen/oynanan ibaresi göreceli bir kavramdır. Buna ilişkin oyuncuların farklı görüşleri olacaktır. Tüm oyuncular adına bir durum gördüğümde bunu paylaşıyorum. Bu oyunun varyasyonlarını ve renklerini oyunculara daha çeşitli olarak sunmalıyız. Eğer diğer varyasyonlara kullanıcılar yabancıysa onlara roundun amacını çok daha iyi anlatmalıyız. Bu benim görüşüm. Forum kullanmayan ve bu düşüncede olanlar adına yazıyorum.