Hız Turları Hakkındaki Görüşleriniz.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Bir serverın belirli bir kesim için sadece PP karşılığı kapatılmasını ve tüm diğer oyuncuların yasal hakkı olan tüm serverlarda bulunabilme özgürlüğünün elinden alınması, benim fikir yapıma uygun değil. Bu yüzden de Türkiye serverında round kiralamaya izin vermiyorum. Bu sizin için yeterli bir açıklama oldu mu?

Lloyd

Mızrakçı
Ana mesele onlarca kişinin sadece bir kişiye destek amaclı girmesini önlemek olmamalı.o onlarca kişinin de kendini o rekabetin içine dahil etmesini teşvik etmek olmalı.
Giriyorsun bir dünyaya bir yıl ve üzeri sürüyor, orada zaten bir ekip olarak oyuna daha hakim olup daha çok zaman ve emek veren arkadaşlarına destek oluyorsun. Sizin takimdasliginizi kimse sorgulayamaz bile o yönde. Yani burasıda speed raundu 4 saat bazen daha kısa veya uzun ama maksimum iki gün diyelim. Yahu burada kendiniz veya kurduğunuz 4 kişilik klan ile kazanmak için sevdiğiniz kişilerle rekabet etmek sizi diğer dünyalardaki ekibinize karşı hain yapmaz. Aksine eğlencenin dibine vurursunuz. Bunun bilinci ne zaman oluşursa TR serverında o zaman mevcut şikayetler ortadan kalkar.

Kendimden örnek vereyim. Yıllarca SANCAK klaninda oynadım. Önceside var ve bu yıllar içerisinde aile gibi olduğumuz dostlar edindik. Birbirimiz için çok uykusuz kalıp çok emekler verdik. Ama tutup speedde denk gelince çatır çatır savaştık, round bitip normal dünyadaki oyunumuza dönüp speedde köyünü aldığım veya köyümü kaybettiğim kişinin köyüne mis arasi atmaya veya destek yığmaya ve dostluğumuza hiç bir şey olmamış gibi devam ettik ki birşey de olmadı zaten neden olsun biri eğlence amaclı biri ise uzun vadede tamamen dostluğa ve ortak harekete dayalı ayrı platformlar.
Siz hiç çarpışan arabada bana çarptı diye bir babanın çocuğunu evden attığını ya da küstüğünü duydunuzmu. Ne kadar saçma ise speedde en sevdiğinlede savaştıktan sonra küsmek ayrılmak o kadar saçma.

Çok uzattım ama inşallah mesaj gerekli şekilde alınır. Ne diyim. Sevgiler, saygılar.

Ana mesele onlarca kişinin sadece bir kişiye destek amaclı girmesini önlemek olmamalı.o onlarca kişinin de kendini o rekabetin içine dahil etmesini teşvik etmek olmalı.
Giriyorsun bir dünyaya bir yıl ve üzeri sürüyor, orada zaten bir ekip olarak oyuna daha hakim olup daha çok zaman ve emek veren arkadaşlarına destek oluyorsun. Sizin takimdasliginizi kimse sorgulayamaz bile o yönde. Yani burasıda speed raundu 4 saat bazen daha kısa veya uzun ama maksimum iki gün diyelim. Yahu burada kendiniz veya kurduğunuz 4 kişilik klan ile kazanmak için sevdiğiniz kişilerle rekabet etmek sizi diğer dünyalardaki ekibinize karşı hain yapmaz. Aksine eğlencenin dibine vurursunuz. Bunun bilinci ne zaman oluşursa TR serverında o zaman mevcut şikayetler ortadan kalkar.

Kendimden örnek vereyim. Yıllarca SANCAK klaninda oynadım. Önceside var ve bu yıllar içerisinde aile gibi olduğumuz dostlar edindik. Birbirimiz için çok uykusuz kalıp çok emekler verdik. Ama tutup speedde denk gelince çatır çatır savaştık, round bitip normal dünyadaki oyunumuza dönüp speedde köyünü aldığım veya köyümü kaybettiğim kişinin köyüne mis arasi atmaya veya destek yığmaya ve dostluğumuza hiç bir şey olmamış gibi devam ettik ki birşey de olmadı zaten neden olsun biri eğlence amaclı biri ise uzun vadede tamamen dostluğa ve ortak harekete dayalı ayrı platformlar.
Siz hiç çarpışan arabada bana çarptı diye bir babanın çocuğunu evden attığını ya da küstüğünü duydunuzmu. Ne kadar saçma ise speedde en sevdiğinlede savaştıktan sonra küsmek ayrılmak o kadar saçma.

Çok uzattım ama inşallah mesaj gerekli şekilde alınır. Ne diyim. Sevgiler, saygılar.

Bunu yazan abimizin beni bir satışı var dünya sipid tarihlerine böyle satış yoktur :D Çok eğlenmiştik o ayrı :D

est1910

Acemi
1: Son zamanlarda düşük hrb roundları çok az. Biraz arttırılırsa iyi olur.
2: 13.00-15.00 iki saatlik round süresi 1 saat arttırılabilir.

Tibelda

Emekli Görevli
  • Haftalık HRB dağılımını aşağıda tablo olarak paylaştım. Gelen önerileri önemseyip değerlendiriyoruz. Ancak bazı öneriler için (HRB, Hız vb.) birkaç oyuncunun yazması değişiklik için yeterli değildir. Buraya yazan yazmayan bir çok oyuncunun farklı talepleri var çünkü. Kimisi düşük HRB istiyor, kimisi yüksek HRB istiyor. Bu nedenle planlama oluşturulurken gayet dengeli tutmaya çalışıyoruz. Herkesin katılıp, keyif alabileceği roundlar mevcut. Round planlarımızı buradan takip ederek kendinize uygun olan rounda katılabilirsiniz.​
  • Saat 13:00-15:00 arasına 2 saatlik round koyma sebebimiz gün içi toplam round sayısını fazla ve verimli kullanabilmektir.​

HRBGeçen HaftaGelecek Hafta
HRB045
HRB123
HRB256
HRB343
HRB421
HRB534
HRB642
HRB712
HRB822
HRB933
HRB1044

Son düzenleme:

est1910

Acemi
Modum bu 2 saatlik roundlar en azından cata roundu yapılabilir. Cata roundları zaten 1-2 saat arası sürüyor.

Tibelda

Emekli Görevli
Modum bu 2 saatlik roundlar en azından cata roundu yapılabilir. Cata roundları zaten 1-2 saat arası sürüyor.

Zaten öyleydi ve öyle olacak. 10 gündür oyuncu taleplerini değerlendirerek bu saat diliminden ve haftalık planlamadan cata/bash kaldırdık. Gelecek hafta yine planlama da olacak.

kardelensu

Yasaklı
Zaten öyleydi ve öyle olacak. 10 gündür oyuncu taleplerini değerlendirerek bu saat diliminden ve haftalık planlamadan cata/bash kaldırdık. Gelecek hafta yine planlama da olacak.
modum türkiyede speed raundların en uzunu 4 saat yabancı sunucularda hrb0 başlangıç olup 3 veya 6 gün süreb raundlar var kazanana 300-400pre ödüllü burdaki speed süreleri çok düşük biraz daha arttırılabilir

Tibelda

Emekli Görevli
modum türkiyede speed raundların en uzunu 4 saat yabancı sunucularda hrb0 başlangıç olup 3 veya 6 gün süreb raundlar var kazanana 300-400pre ödüllü burdaki speed süreleri çok düşük biraz daha arttırılabilir

Günlük veya daha uzun roundları denedik. Topluluğumuz da yeterli ilgiyi görmediğini düşünüyoruz. Bu nedenle genel bir talep olursa yada özel bir planlama düşünürsek max 12 saatlik round yapabiliriz.

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Ya ödülsüz olsun, ama turnuva planlansa nasıl olur bence hem round kiralama talebini bitirecek bir uygulama olur hem de isteyen herkes katılabilir ?

Turnuva için ödül koymayın yine de katılım olacaktır ama şart koyun ve 3+1 gibi sayılarla oyunculardan takım kurulsun bi deneyin 6 dan fazla takım kurulursa turnuvanın yapılacağını duyurun mesela. Bence turnuvaların olması speed için oyuncuların katılımını arttırır.

Luxor*

Milis
Raundlardan artık ciddi anlamda "Barbar Fethinin'' Kaldırılması lazım. Savaşlardan uzak tamamen farma yönelik sıkıcı bir hal alıyor.
Umarım dikkate alırsınız, Bu şekilde daha çok zevk alınabilir kanaatindetindeyim.

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Raundlardan artık ciddi anlamda "Barbar Fethinin'' Kaldırılması lazım. Savaşlardan uzak tamamen farma yönelik sıkıcı bir hal alıyor.
Umarım dikkate alırsınız, Bu şekilde daha çok zevk alınabilir kanaatindetindeyim.

canım sen yoksa speed mi takılıyorsun bu aralar benden habersis .s.s..sfd

est1910

Acemi

Gerçekten 2-3 saatlik oyunda barbar toplayarak savaşmadan oynanması kadar zevksiz bir şey yok. Barbar alımı roundlar ciddi anlamda azaltılmalı.