Hız Turları Hakkındaki Görüşleriniz.

--Ofsetci--

Mızrakçı
Konuyu çok aşırı derecede üzerine alındığınız için uzadıkça uzuyor. Ekip olarak oynanması ne zevk veriyor bilmiyorum lütfen oynamayın dedim kimseyi de spesifik olarak belirtmeden.

Arkadaşın RDM dün bana vurduğunda çok net geri düşmüştü. Hiçbir şekilde de beni geçemeyecekti. Elimde 750 750 sav + 500 hafifim varken o 2k baltta 1 k kusur hafifini harcadı. Normal şartlarda sıralama kovalayacak kimse patlamayı göze almazdı kaldıki siz casuslamış ve ordumuda biliyordunuz. Ama RDM gerek size gerekse sonradan kendisiyle anlaşan ve bana vuran diğer tüm oyuncularla iletişim kurduğu için canı gönülden o orduyu patlatabldi. Sorduğum soruda tam olarak bu. Bundan keyif nasıl alabildi eğer aldıysa ? Elbette her vurana sizden muameleside çekmem doğru değil ama vuranlarla sonradan konustugumda rdm ile iletişim kurduklarını söylediler. O vuranlar nedeniyle ordumu tekrar toparlayamadım. sonuç 5 kişinin net saldırısına uğradım karşılıgında kimseden 1 birim destek almadım. Ben yenildim size tekrar soruyorum keyif aldınız mı ? Aldıysanız ona da okey. bu şekilde bir çok kişiyi oyundan soğutursunuz bilginiz olsun.
Bak ben rdm yi veya başkasını savunmuyorum sen ekip diyorsun ona kızıyorum rdm teke tek oynasan seni gene ezer biz hergün onla çekdeyiz şuan gene ordayız burdadamı ekip var oynayan hertürlü oynar bu oyunu onu bunu bahane etmez siz on kişi gidince iyi patlayın biz üç beş kişi gidince ekip oluyor bak çek selveri burdada mı milleti salıyoruz birinci oluyoruz play rdm ben saldım burda geç girdim bide şuan oynanıyor aşadakide ikinci resim öğlen benim tek oynadımçek 2.pngÇek.pngçek 2.png

Çek.png

Panucci*

2022 | Hız Turnuvası Şampiyonu
Bence cevap vermeyin w50 formundaki postların %70 ini EnesKosova attı forum savaşları uzmanı adam :) henüz forumda yeneni görmedim salın gitsin herkes nasıl biliyorsa öyle oynasın. Sonuçta kazanan 1 kişi oluyor

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Tebrikler diablo. Ekip olarak 1 kişiye karşı iyisiniz. 1 kişi diyorum çünkü en son turnuvada eşit oyuncu sayısında döküldünüz. Bu şekilde keyif almanıza üzülüyorum. :)

İsimSıraPuanGenel sıralamaKöyler
coa_unknown.png
Barışcıl
122,11513
coa_unknown.png
T u r c e h a n
212,68122
coa_unknown.png
KONG73
36,78072

Eklentiler

• capture-20210629-180415.png
    capture-20210629-180415.png
    89,2 KB · Görüntüleme: 13

Manevra**

Milis
Tebrikler diablo. Ekip olarak 1 kişiye karşı iyisiniz. 1 kişi diyorum çünkü en son turnuvada eşit oyuncu sayısında döküldünüz. Bu şekilde keyif almanıza üzülüyorum. :)

İsimSıraPuanGenel sıralamaKöyler
coa_unknown.png
Barışcıl
122,11513
coa_unknown.png
T u r c e h a n
212,68122
coa_unknown.png
KONG73
36,78072
Geçen 20.00 raoundun da önüne başka bir oyuncudan kami alıp köyü alırken sorun olmuyorda şimdi mi sorun oldu

1 - Bu oyun ekip oyunudur adı üstünde klanlar.
2 - Önceki oyunlarda 2 - 3 kişiyi üstümüze salıp bedavadan köy alırken bir sıkıntı çıkmıyordu da biz sana saldırınca mı sıkıntı oldu?
3 - Bu oyun farmwilla değil klan savaşları.

EnesKOSOVA1

Yasaklı
bu rounda köyünü tek alırdım ama tek savunmuyorsun ki min 3 kişi geziyorsun öbür round dediğindede tek değildin tek olsan yine teke tek ordum kesip alıyor ama hiç bir oynamıyorsun

EnesKOSOVA1

Yasaklı
2 ye 2 oynadıgımız oyunda yenilişinizi burada savunma olarak kullanmayın önüme ordu koydurttun diye.
burada bireysel oynuyorum haritanızda gelişen kimse size vurmuyor gelip 4 mis atıp köy alıyorsunuz çok mu keyif aldınız tatmin oldunuz mu :D

Manevra**

Milis
2 ye 2 oynadıgımız oyunda yenilişinizi burada savunma olarak kullanmayın önüme ordu koydurttun diye.
burada bireysel oynuyorum haritanızda gelişen kimse size vurmuyor gelip 4 mis atıp köy alıyorsunuz çok mu keyif aldınız tatmin oldunuz mu :D
Sana çokmu geldi haritandakiler, oynayabildiğin tek oyun def basip millete hafif atmak bide gelip bana nutuk çekiyosun boş yapmaya gerek yok

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Ne kadar ekmek o kadar köfte bastıgım ordunun yarısını basamayan adam kalkmış burda 3 kişi oynadık da tokatladık bile diyemesin sorun değil :D