Hüküm-Maydonoz

PARS Kankoksun

Kılıç Ustası
şunu da not düşmek istiyorum hüküm klanı kurucularıyla yöneticileriyle hayatta başka bir dünyada yan yana oynamam daha da

Hukumdekilerin Allah bir dediginden başkasına inanmayacaksin. Biz de acı şekilde birkaç yıl önce tecrübe ettik. Bu arkadaşlar her dünyada çeşitli hainlik yöntemleriyle başarı elde etmeye çalışır ve yok olurlar. Her dünyada bir sonrakine düşman biriktiriyorlar. . Kimse muhatap dahi almıyor. Yanlış bir grupla baslamissiniz. Geçmiş olsun . Tek üzüntüm, biz aşağı inemeden yok olmaları olacak. Hukume tavsiyem, Uğraşmayın hesap silin size bu dünyada yer yok. istenmiyorsunuz, kimse size güvenmiyor. Hiçbir paktta yeriniz yok, Multi toplamaya gelince en birincisiniz, oyunculuğa gelince günde 40 40koy vermeye devam eline sağlık maydanoz vurduğun gol olsun benim için de vurun :)

tavadakihamsi

Baltacı
Tam da maydanoz klanını tebrik etmeye geldim.Sessiz klanı bölgesi hakimiyetini alıp hükümün merkezlerine doğru atağa geçmesi ile sınırın merkeze taşındığı için.

Hayırlı olsun , saldırmazlık antlaşması.

ChrisJ

Yasaklı
Maydonoz klanını tebrik ediyorum şuan sadece eğlenmek amaçlı yapılan bir savaş herkes biliyor zaten :)) Umarım başka dünyalarda yine dostça karşılaşırız :)

PARS Estergon

Ağır Atlı
Yalvar yakar diplomasi yapan çöp birkaç köy toplayınca çöplüğün horozu olarak oyuna mı dönmüş , 2-3 gün sonra buradan zaten biz oynamıyorduk eğleniyorduk yazıları yazarlar. Kolay gelsin.

HydRaJr

Kılıç Ustası
Yalvar yakar diplomasi yapan çöp birkaç köy toplayınca çöplüğün horozu olarak oyuna mı dönmüş , 2-3 gün sonra buradan zaten biz oynamıyorduk eğleniyorduk yazıları yazarlar. Kolay gelsin.

yılın komutanı olarak seni yılın palyançosu ilan ediyorum. oyun hayatın boyunca şaklabanlık yapmayı unutma güldürüyorsun :D bide komutanına tekbil vermeyi unutma desturr eheueheeuh :p