Hüküm-Maydonoz

M A T R A X 1 0

Mızrakçı
Simdi nedeni kendi yönetimlerinin hatasıydı bu beni ilgilendiren bir durum degil dip bitirip hesap silen onlardı. Bizlerde sizin bölgeye gelmenize müsade etmemek amaçlı girdik. Onlar bitirmelerine rağmen kendi klanımı uyrmaması benim sorunum değildir.

orada sesiz köyleri boştu tutmak zordu arkamıza kami mis geliyordu duvarsız köye destek attırtmazdım aldım verdim sıkıntı yok alacağımız kar mantıgıydı o bölge sonuçta tek köyün yoktu mecbur girmem lazımdı bölgeye . Ama yok ben ay tutamadık oyuna girisim gelmiyor soğudum diyen varsa bu sıcak kaostan diyen 1 hüküm oyuncu varsa klanı terk edebilir :)

orada bir kaos çıktı sıcak yakın savas çıktı alan alırdı, bunlar yüzünden köy yüzünden heleki soğuyorsa oyundan gram durmasın zaten klandan 100 değilde 50 kişi ile oynar kafam dinç oynarım problem yok

her iki klanıda suan sadece alacağını aldı ama bununda hatası maydonoz veya hüküm değildi. Sessizin yaptığı yanlıştan kaynaklıdır neyse forum girmem ben genelde açıklama yaptım yeterli iyi akşamlar

M A T R A X 1 0

Mızrakçı
Operasyon yapacak kaminiz mi kaldı :)) güldürmeyin beni neyin ne olduğunu bizlerde biliyoruz bizim korkumuz yok, bilirsiniz savaşmaktan bu zaman kadar kaçmadık kaçmayız rahat olun, beklediğin KABAHAT NEYİN VARSA MUTLİLERİN DAHİL GEL NO PROBLEM ;)

Cyroburn*

Ağır Atlı
Ben 6-7 farklı köye vurdum dün şuan hepsi harita da mavi :D Hangi köyleri tuttuğunu düşünüyorsun şuan ben onu merak ediyorum :D

sen ne bos yapıyorsun birader hayırdır onla benimle aramda

Hala utanmadan laf atmaya çalışıyor :) sen bizim Classımıza geldiğin zaman karşıma geçte oyunu oyna göreyim. Laflar oyun oynamıyor :) her dünya kapatacağız hayaliyle girip silinmekten başka bir şey yapmadınız tarihiniz silinmek :) o yüzden her forumda bos yapma icraat yap tebrik edelim
:D muhabbet kuşunun IQsu senden yüksektir.

M A T R A X 1 0

Mızrakçı
bu kadar ağlayacağını bilsem köylerini aldırmazdım :)) kendince hakaret etmeye çalışıyor, beyni önemli şeydir sende yok o yüzden senle laf dalasına girmeyeceğim ağla biraz daha çok hoşuma gidiyor :))

M A T R A X 1 0

Mızrakçı
İcinize ISINLAN attım bu kadar korkup kaçmasaydınız keske bir kere saha silseydim sizi:) benim dediğim gibi sorunum kimseyle yok ama PARS EKİBİNİ SİLMEKTE çok güzel oluyor be:) aylar geçiyor yıllar geçiyor her dünya silinip silinip AĞLAYIP FORUMDA DURUYORLAR..

hadi de hata yaptık hainlik yaptık MATRAX ACIMADI BİZE KAPATAMADIK DÜNYAYI DE MİLLET GÖRSÜN :) neyse hesabı sana veririm ben kapattım diye gezersin ortalarda merak etme :)

beowulf21

Okçu
Operasyon yapacak kaminiz mi kaldı :)) güldürmeyin beni neyin ne olduğunu bizlerde biliyoruz bizim korkumuz yok, bilirsiniz savaşmaktan bu zaman kadar kaçmadık kaçmayız rahat olun, beklediğin KABAHAT NEYİN VARSA MUTLİLERİN DAHİL GEL NO PROBLEM ;)

Başkan pozitif düşüncene hayran kaldım :)

Ben 40 köy verdikten sonra bi bi yerde yanlış mı yapıyoruz diye düşünürdüm. Aslında sen böyle devam et haklısın on numarasın ve tavsiye haritayı da açma yaptığın işe inan Başkan doğru yoldasın arkandayım :) dıj güjlerin oyunu da diyebilirsin arkadaşlara çünkü kafa yapını çok iyi anladım o yüzden uzatmaya gerek yok iyi oyunlar

Gabi-

Yasaklı
Birincisi sayı olarak en az olan ekip bile olabiliriz. Tek klanız ve 20 hesap ban yedi. Karşımızdaki ekip 2 klan + yanlarında Sessiz klanı vardı tabi klan demeye 1000 şahit lazım :D İkincisi saldırı atmak için scripte falan ihtiyacımız yok biz kuruyoruz alarmımızı discordda muhabbet ederken 101-batak falan oynuyoruz sonra atıyoruz saldırılarımızı geçiyoruz az uyuyoruz vs demekki delisiyiz bu oyunun ama buda kimseyi ilgilendirmez :( üçüncü ve sonuncusu bot yazmıştır atmıştır esprisi sessiz ve hüküm klanlarında oynayan (daha doğrusu oynadığını sanan) kişilerin burada yazdıkları şeylerdi eski mesajları okumamışsın gelip burada eleştiri çekiyorsun aklınca :)

La olum bilmedigimiz insanlarsiniz sanki. Hee var scriptimiz,sizde kullanın de geç.

Gomtan35

Yasaklı
Ehuhu ney lan :D yanlışları varda senle alakası yok adam diyor size ışınlan attık niye kaçtınız diyor :D

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Cyroburn*

Ağır Atlı
Başkan pozitif düşüncene hayran kaldım :)

Ben 40 köy verdikten sonra bi bi yerde yanlış mı yapıyoruz diye düşünürdüm. Aslında sen böyle devam et haklısın on numarasın ve tavsiye haritayı da açma yaptığın işe inan Başkan doğru yoldasın arkandayım :) dıj güjlerin oyunu da diyebilirsin arkadaşlara çünkü kafa yapını çok iyi anladım o yüzden uzatmaya gerek yok iyi oyunlar

biz 40 köy versek seni taşlardık net :D

Cyroburn*

Ağır Atlı
Baba nereden buluyorsunuz bu adamları HÜKÜM klanı olarak valla merak ediyorum :D

hakanca Oca 06, 05:48
köy senin nasibinmiş hayrını gör

Cyroburn* Oca 06, 10:23
başkasına kısmetti :) sağol yine

hakanca Oca 06, 10:44
tek saldırı görünüpte 4 mis gelmesi de epey manidar ezrail için :)

Cyroburn* Oca 06, 10:46
yakın mesafeden çıktı benimkiler fakeydi :)

hakanca Oca 06, 10:48
fakedi tamamda ezrailden gelen tek saldırıyla köy gitti diyorum bütün şaibeli işler sizde neyse iyi oyunlar .

Cyroburn* Oca 06, 10:49
güzel kardeşim kafan mı iyi senin?

Cyroburn* Oca 06, 10:50
yakın mesafeden 5 tane mis attı adam sana görmemişsin kusura bakmada sizin klanın yarısı ayakta uyuyor :D