Gyotin

DeletedUser

Ziyaretçi
GYOTİN Klanı W1Den Herkes Tanır.Ben W21Dede GYOTİN'İn Gücünü GÖstermek İstiyorum.Eger Kalıcı Ve Efsane Olarak Tarihe Geçmek İsterseniz.W21De Tam1Pro Ya Mejaz Atabilirsiniz..

DeletedUser

Ziyaretçi
GYOTİN Klanı W1Den Herkes Tanır.Ben W21Dede GYOTİN'İn Gücünü GÖstermek İstiyorum.Eger Kalıcı Ve Efsane Olarak Tarihe Geçmek İsterseniz.W21De Tam1Pro Ya Mejaz Atabilirsiniz..

ben w21 de oynarsam sana mejaz atarım. başka kimler geliyor?

DeletedUser47638

Ziyaretçi
w21 in açılışı yaklaşmış olamsına rağmen doğru düzgün hiçbir ekip katılım için açıklama yapmadı. Yani w21 de Başarı kurduğunu iddaa eden hesap kendini çok aldatmamalı.

DeletedUser44821

Ziyaretçi
w21 in açılışı yaklaşmış olamsına rağmen doğru düzgün hiçbir ekip katılım için açıklama yapmadı. Yani w21 de Başarı kurduğunu iddaa eden hesap kendini çok aldatmamalı.

duyuru yapan ekiplerin düzgün ekipler olmadığını nerden biliyorsun ? Hep aynı isimler ile mi giriş yapılması gerek. Biz fantezi yapıyoruz, kafamıza göre isim belirliyoruz belki ?

DeletedUser47638

Ziyaretçi
duyuru yapan ekiplerin düzgün ekipler olmadığını nerden biliyorsun ? Hep aynı isimler ile mi giriş yapılması gerek. Biz fantezi yapıyoruz, kafamıza göre isim belirliyoruz belki ?

Duyuru yapan ekipler kim ??? Kimmiş bu fantazi meraklısı olan sağlam ekipler ? Benim sözlerim kişi veya klanları yönelik değil. ortaya belirgin bir gerçek var oda şu, Katılım düşük ...

DeletedUser44821

Ziyaretçi
Duyuru yapan ekipler kim ??? Kimmiş bu fantazi meraklısı olan sağlam ekipler ? Benim sözlerim kişi veya klanları yönelik değil. ortaya belirgin bir gerçek var oda şu, Katılım düşük ...

21'inde dünya açılacak. Duyurusunu 16'sında yaptılar. Ön kayıt 18'inde açıldı. Belki gelecek olan ekipler daha tam karar veremedi.

Kimmiş bu fantazi meraklısı olan sağlam ekipler ?

Yön ver gösterim :)

DeletedUser

Ziyaretçi
giyotin de kimler var w1 deki ekip sanmıyorum ki bir daha kurulsun neredeyse imkansız gibi birşey... :)

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Başarılar arkadaşlar giyotin görmeyeli bi kaç dünya olmuştu ne zaman kurulcak diye merak ediyodum :D

DeletedUser32540

Ziyaretçi
venator vengador la alakan varmı ? yok benzerlikmi ?

haznedar varmı giyotinde ?

DeletedUser47551

Ziyaretçi
vengador la alakam yok benzerliktir farklı şeyler olsa gerek

DeletedUser47611

Ziyaretçi
Basarılar dileriz
Gytn w7 BARZOdan iyi biliriz
Ama orjinl dgl sanirim

DeletedUser42067

Ziyaretçi
fulmetaljacket haznedar rose16 sosiya izstrik anka*? bizim niye haberimiz yok gyotinin kurulduğundan:)

DeletedUser

Ziyaretçi
çakma gıyotın gıbı gelıor bana
başarılar dılerımmm

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Çakma zaten benimde giyotin kurulduğunu görmedim demekteki amacım normalde her dünyada olurdu çakma giyotinler sanki 19-20de rastlamadım gibime geldiğinden :D