Gyotin

• Konuyu başlatan DeletedUser13641
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser13641

Ziyaretçi
Eski bir alişkanliği devam ettrimek istiyoruz w1 arkadaş toplayarak w11 gelmeyi hedefliyoruz...

DeletedUser

Ziyaretçi
Biz W1 de GY0TİN Ekibi Olarak W11 e Katılmayı Düşünmüyoruz...Haznedar,Sedat Abilerimizin,Ekıbının Açıcagı Klanlar Haricinde Diğer GYOTİN Klanlarının Asıl GY0TİN le Alakası Yoktur.

DeletedUser4713

Ziyaretçi
kralugur Dünyada ve Türkçede gyotinden başka klan ismi bulamamış anlaşılan :)

DeletedUser21873

Ziyaretçi
Çok kalabalık bir sülale oldukları için böyle sıkıntıların çıkması normal...Katılacak olan Giyotin ekibine başarılar diliyorum.

DeletedUser21873

Ziyaretçi
Katılacak olan ekibe dedim ben zaten. Burda bi klan tanıtımı yapılmış w1 giyotin klanlarınn birinde oynamış bir oyuncu ve arkdsları Giotin isminde bi klan kuracaklarmış, yönetim kadrosu gelmiyormuş oyuna ama geleceklerde Giyotin elemanlarından oluşan bi ekip anlaşılan dostum. O yüzden söyledim. Lafı uzatmym tekrardan başarılar katılanlara...

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser8429

Ziyaretçi
klansavaşları w12 den olanlara benyapmadimdan
klanlar w1 den olanlara vatanistten bol selamlar

DeletedUser30743

Ziyaretçi
C4pt4n Kimsin Bilmiyorum ama Az önce İlbeyimle Konuştum w12yede Katılmayı Planlamıyorlar Kardeş :D

DeletedUser

Ziyaretçi
haznedar cipa falan yoksa zaten ben o klana giyotin demem,
üzüldüm gelmediklerine, heyecan olurdu...

DeletedUser

Ziyaretçi
W1 De Olan GY0TİN Klanı Yöneticisiyim..W12 de GY0TİN Eski Üyeleri Orda Olacak..Bana Verilen Bİlgi O..Cemefe,fullmetaljacket Filan eskı Kurucularda Orda Olacak Diye Bİlgi Verildi. Geleceklerini Söylediler.Bende Burda Duyurdum.

DeletedUser

Ziyaretçi
Sedat Abiyle Tam Olarak Görüşemedim Onunla Görüşmem Gerekiyor ben CEMEFE 'nin Dediğine bakarım Ama w12yede İlbeyim Gelmiyecekmiş ;)

Sedat abi Garanti Gelcek.Klansavasları W12 de Oynuyodu Burdada W12 de Olacak.Bekir Abiyi Bilmiyorum o Kesin Değil..

DeletedUser12293

Ziyaretçi
W1 De Olan GY0TİN Klanı Yöneticisiyim..W12 de GY0TİN Eski Üyeleri Orda Olacak..Bana Verilen Bİlgi O..Cemefe,fullmetaljacket Filan eskı Kurucularda Orda Olacak Diye Bİlgi Verildi. Geleceklerini Söylediler.Bende Burda Duyurdum.

aynne benm aldiği sağlam duyum öle bence artk fazla polemik yaratılmasın gibime gelişyor Gyotin cem efe ekibiylen beraber gelicek legend kalnıda yabgu mete ile kmkz klanıda gelicek w12 ..

DeletedUser11857

Ziyaretçi
Arkadaş ya bu dünya ne olacak??

Gyotin
Anatol
the valkyrie

bi kere var

bide bizim sürpriz klan
bide diğer sürpriz klan
ayrıca burda kendini tanıtan bazı usta oyuncuların klan

:::D:::D:::D:::D

Bu düna çok çekişmeli olacak