Golge vs Pusula

DeletedUser61853

Ziyaretçi
Keyifli ve güzel bi savaş olacak iki klanın oyuncularınada başarılar dilerim.. Etrikaların olmadığı kötü söz söyleyip kalblerin kırılmadığı bi savaş olacağına inancım tam :)

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Gölge'nin çok daha avantajlı olduğunu düşünüyorum,özellikle yanında HuN ve MyrmidoNs olursa.
İki tarafa da başarılar.

**Küvet**

Yasaklı
daha savaş çıkmadı diye biliyorum, her an her şey olabilir. çıkarsa da çok tadında bi savaş olur.

başlıkta olası savaş için, pusula vs gölge/mynidons/varsa 3. klan olsaymış daha iyi olurmuş, şuan gölge bu kadar eşitse kendal ve ekibi ile birlikte pusulaya karşı eşit o bölgede.sayı olarak çok üstün pusula gölgeden.

**aNoLifeq**

Yasaklı
Pusula hızını alamadı iki gölgeye de savaş açtı :p

Pusula vs gölge-maydonoz-hun bir iki ufak klan daha :)

Merakla sonucu bekliyoruz, umarım tadında bir savaş olur :)

DeletedUser44023

Ziyaretçi
Umarım güzel bi savaş olur, herkese başarılar.

DeletedUser67601

Ziyaretçi
Çok emin olmamakla birlikte ittifaklara ve klanların getirdiği ekip sayılarına bakılırsa iki ekip zaten bu savaşı düşünerekten gelmiş. Ben sadece çok uzak kaldığım için nedir ne değildir bilmiyorum. Umarım saygıyı yitirmeden güzel, Örnek bir mücadele olur. Bizler de merakla takipteyiz iki tarafı. Pusula ve Gölgeye başarılar Gönlüm Restten yana :)

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Çok emin olmamakla birlikte ittifaklara ve klanların getirdiği ekip sayılarına bakılırsa iki ekip zaten bu savaşı düşünerekten gelmiş. Ben sadece çok uzak kaldığım için nedir ne değildir bilmiyorum. Umarım saygıyı yitirmeden güzel, Örnek bir mücadele olur. Bizler de merakla takipteyiz iki tarafı. Pusula ve Gölgeye başarılar Gönlüm Restten yana :)

Mikail kur klanı çık gel :D çok geç değil. Su çok güzel :D

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Burdan vefa klanına sesleniyorum ayağını denk al!!!!

DeletedUser67601

Ziyaretçi
Mikail kur klanı çık gel :D çok geç değil. Su çok güzel :D

Yok yok bu serverda tamamıyla oyunumu oynama geldim. kafam artık kaldırmıyor klan muhabbetini. insanlarla uğraşmaya mecalim yok :) Kendi minik köyümle ilgilenmek istiyorum. Artık klan ağası değil köy ağası olacağım

DeletedUser66182

Ziyaretçi
YORUM: PUSULA gördüğüm kadarı ile savunmacı bir başlangıç yapmış. Buda erken oyunda yağmanın da olmadığını düşünerek mevziyi koruma düşüncesi gibi geldi. İkinci resimde kendalın klanı kamikaze uçağı gibi dalışını sürdürüyor. Bu da kendal ve ekibinin çok uzak olmayan bir zamanda hesap sil moduna alacağını gösteriyor. Erken oyunda pusulayı geri düşürme planı tutar mı bilinmez.. Her şeye rağmen öz,hakiki,gerçek Gölge :D konum, oyuncu kıssası bakımından etkinliğini sürdürüyor. Sayı dezavantajını erken oyun planlarında aşabilirlerse iki eşit rakibin mücadelesi olarak devam edecek bir savaş bu. Tabi burada ana faktör Kendalların istikrarı. :)

SAVUNAN KESİMİNE GÖRE.

war-is-back-2.png

SALDIRGAN KESİMİNE GÖRE

war-is-back.png