GNR VS HUN

• Konuyu başlatan DeletedUser65752
  • Başlangıç tarihi

DiOny SoS

Hafif Atlı
Öncelikle Hun klanında Anti klanından az sayıda oyuncu bulunmaktadır.Önceden de söyledik biz bu dünyaya arkadaşlarımıza yardım için girdik.

İki klan arasında diplomasi varken gece korkakça savaş açanlara gelirsek, zaten bu oyunculardan da başka bir şey beklenemezdi.Bizim karşımıza normal bir savaşta çıkamazlar en son çıktıklarında(w40) nasıl yerle bir olduklarını herkes biliyor :)
Kendinizi avutunuz efendim Hun klanı burda ve sizinle savaşmaya devam edecek

Gece sabaha karşı savaş acip bir de buraya başlık açmışlar. Jdhdjdhdjfhf ulan ya eziklik abidesi

heyt be antinin ak pak delikanlılarına :) herkes ettiğini bulur anti kurulduğu günden beri slime gibi bulunduğu kabın şeklini alıyor oyuncularından bahsetmiyorum bile hadi yine yandan yandan

Nick oymus alla alla nekadan zeki bir varlık :) ben dendi gıbılerden bahsedıyorum size dendi mi denmdi mi siz bunu iyi bilirsiniz :))

Sizde yürek olsa çakma nicklerle girmez gelirdiniz karsımıza deniyor neyse siz böyle hevesinizi alın geçici olarak

DeletedUser65752

Ziyaretçi
Ya ağlamayın da köyleri savunun gittiğimiz köy düşüyor mis yetiştiremiyoruz.

DeletedUser67616

Ziyaretçi
Nick oymus alla alla nekadan zeki bir varlık :) ben dendi gıbılerden bahsedıyorum size dendi mi denmdi mi siz bunu iyi bilirsiniz :))

Sizde yürek olsa çakma nicklerle girmez gelirdiniz karsımıza deniyor neyse siz böyle hevesinizi alın geçici olarak
sen galiba anlamakta zorluk çekiyorsun, tabi bazı şeyler parayla olmuyor. hesabımın banlandıgını, yazmıştım zaten. nikim de en başından profilimde yazıyor. aradaki bağlantıyı kuramıyorsan zaten daha fazla konuşmaya gerek yok.

DeletedUser67616

Ziyaretçi
Bide benim anlamadıgım nokta w 40 ta oyun basından beri vurduk biz size neyin arkasından vurmasından bahsedıyorsunuz onu da anlamadım ?
işte diyorum ya senin anlamama problemin var, her klana 10 casus sokmak arkadan vurmak olmuyormu? çokmu temiz savaşmış oluyorsunuz? ayrıca, beraber girdiğiniz klandan çıkıp aynı gece onlara vurmanız arkadan vurmak sayılmıyormu.?

DeletedUser65752

Ziyaretçi
ya bişe dicem beyler neden kuduruyorsunuz? ahahahha

işte diyorum ya senin anlamama problemin var, her klana 10 casus sokmak arkadan vurmak olmuyormu? çokmu temiz savaşmış oluyorsunuz? ayrıca, beraber girdiğiniz klandan çıkıp aynı gece onlara vurmanız arkadan vurmak sayılmıyormu.?

Sen ozaman önce hesabının neden banladıgını acıkla cok dürüst oyuncu oldugundan mı ceza yiyorsun ?

Casusa gelince aşiret gibi toplanmıycaksın ekibinin kimden olustugunu bilmiyormusun yada şöyle diyim şu oyunda ben babayım dıye gecınen hangı klanın casusu olmuyor ki bu bence bir mazeret degil.

Gecce ye gelecek olursak o bir iç anlaşmazlık onlara sorsan onlar haklı bize sorsan biz haklıyız.
Klanlar ayrışdıktan sonraki ilk saldırıları biz başlatmadık bununda bilgisini veriyim napıcaktık sızemi bırakıcaktık toplayın diye.

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Hahahaaha antiye ne kadar üzüldüm ya hahahaha bu yapılır mıydı
Gitti güzelim anti ahahah
Uf oldu

DeletedUser65752

Ziyaretçi
ya bişe dicem bay range rover. şuan size yaptığımızı pusulaya yapacağız diye konuşmuştuk. neden o zaman bu duyarı kasmadın açıkla köyleri geri veriyim sana

DeletedUser23230

Ziyaretçi
heyt be antinin ak pak delikanlılarına :) herkes ettiğini bulur anti kurulduğu günden beri slime gibi bulunduğu kabın şeklini alıyor oyuncularından bahsetmiyorum bile hadi yine yandan yandan

Sendeki de ne kuyruk acısıymış arkadaş 5 senedir geçmedi ah kıyamam sana :D

ya bişe dicem bay range rover. şuan size yaptığımızı pusulaya yapacağız diye konuşmuştuk. neden o zaman bu duyarı kasmadın açıkla köyleri geri veriyim sana

Bizim pusula ile savasmıycagımızı bilmeyen bir sensin ozaman biz kimseden birşey saklamadık ki ayrıca bu worldü ANTİ olarak görmeniz de ayrı bir durum ha gerçekten ANTİ ile savaşa biliceginizi düsünüyorsanız w50 de olacak ANTİ Oraya seve seve bekleriz sizleri buradaki gayretinizle.

DeletedUser67616

Ziyaretçi
Sen ozaman önce hesabının neden banladıgını acıkla cok dürüst oyuncu oldugundan mı ceza yiyorsun ?

Casusa gelince aşiret gibi toplanmıycaksın ekibinin kimden olustugunu bilmiyormusun yada şöyle diyim şu oyunda ben babayım dıye gecınen hangı klanın casusu olmuyor ki bu bence bir mazeret degil.

Gecce ye gelecek olursak o bir iç anlaşmazlık onlara sorsan onlar haklı bize sorsan biz haklıyız.
Klanlar ayrışdıktan sonraki ilk saldırıları biz başlatmadık bununda bilgisini veriyim napıcaktık sızemi bırakıcaktık toplayın diye.
Hesabımın nasıl banladıgını sen çok iyi biliyorsun.
Tane tane anlatırım da sana, harcayacağım vakit daha değerli.
Sonuç olarak halen en az 40 köy fazlanız var. buyurun görelim. burda uzun uzun konuşmanın bir anlamı yok.
Bizim kirli oynadıgımızı düşünüyorsanız, önce bi kendinizi tartın, bu worldde antiyle karşılaşıp ali cengiz oyunu görmeyen varmı? sizi sizin taktikle vurunca ne hikmetse dürüstlük abidesi kesildiniz.

DeletedUser65752

Ziyaretçi
pusula ile savaşmayacağız derken? o zaman bir daha iyi ki vurmuşuz diyelim gene takıyordunuz bıçağı arkadan :)

DeletedUser67616

Ziyaretçi
ya arkadaş hala preyle koy kasıp ahkam kesiyorlar ya, beni benden alıyor. ulan sen kimsin?.

erwl

Okçu
Saklanmak için etek falan giymişsiniz farkedememiştik sizi, şimdi çıkardınız güzel olmuş:)

world başından beri tüm klanlarla sa durumda olan gnr elindeki birikmiş ordu ve mislerle gece 4 sularında bize saldırıya geçti malum. Bu nedenle de bize karşı büyük bi üstünlük yakaladılar, büyük bir darbe aldık. Ha ben bunun duyumlarını aldım zaten ama adama soruyoruz adam gözümüze bakarak yok diyor size girmeyeceğiz. Biz de diyoruz heralde belli bi karakterleri vardır ama yokmuş görmüş olduk.

Savaş devam edecek herkese bol şans.

Bizim klan oyuncularına diyeceğim şu ki bırakın muhattap olmaya gerek yok her şey ortada zaten. Oyununuza bakın, uzun bi savaşın içine girdik bu sonbahar çetin geçecek.

Winter is coming...

DeletedUser67616

Ziyaretçi
yanarım yanarım o........ namuslu takılmasına yanarım.