Gladio Vs. Teşko & mavi & Tatar & Rebels & Vefa & Paytak

Not: istatistiklerde kaybetmeyelim diye tatar klanına savaş ilanı vermedik, onlara şu an verdiğimiz bi 50 köy falan var işimize gelmiyor henüz onları sonra da eklemeyeceğiz listeye boşuna beklemeyin

(bu cümleyi de senin yerine ben ekleyim sen unutmuşsun sanırım)

Deleted User - 5547864

Ziyaretçi
o zaman sen niye hala kendini savunmaya calışıyon baştan kursaydın argoyu yada o klanda başlasaydın

hahahaha bunu anlamıyorum bi klan kuruyorsunuz 2 3 tane oyuncun sıfırlanınca 3 5 arkadaşınız ana kadro oluyor ama sizinle baştan beri oynayan oyunculara bile cöp diyebiliyorsun benim gözümde onlar daha adam sen bu adamlarla opa cıkmışssın belki dcde muhabbet etmişsindir iyikide gectiler diyorum şimdi seni takip etseler yanlış yaparlardı senin gibi adamlar insanları basamak gibi görüyorsunuz sanırım kullanabildigmz yere kadar eyvallah sonrasında yallah sana bu cevabımda son yazsan bile cevap vermem daha .d cöplerle işim yok
Anlamak istemiyorsun herhalde, beni de tanımıyorsun boş boş yorum yapıyorsun, diğer klanlara geçen hiç bir oyuncuyla daha önce muhabbetim yok benim oyunda bile mesaj atmamışımdır , sağdan soldan gelen aktif olmayan oyuncular, bence de daha fazla cevap yazmasan iyi olur gereksiz yere laf atıp boş yapıyorsun

X-Rois.

Ağır Atlı
Not: istatistiklerde kaybetmeyelim diye tatar klanına savaş ilanı vermedik, onlara şu an verdiğimiz bi 50 köy falan var işimize gelmiyor henüz onları sonra da eklemeyeceğiz listeye boşuna beklemeyin

Ekleyecek olan biz degiliz :D

Rhombeus

Baltacı

tmm

Side 1:
Tribes: Gladio, Glad11, Glad87, Gl2dio, Gl4dio, Gl6dio, Gl1dio
Side 2:
Tribes: TATAR1, TATAR2, TATAR3, TATAR4, TSKLT, TSK1LT, TSK2LT, TSK3LT, TSK4LT, TSK5LT, Mavi, Mavi-2, Mavii, REBELS, PAYT@K, PAYTAK, VEFA, VEFA!

Timeframe: 02/03/2021 20:00:00 to 05/03/2021 12:00:43

Total conquers against opposite side:

Side 1:
443
Side 2: 336
Difference: 107

chart

Points value of total conquers against opposite side:

Side 1:
2,561,482
Side 2: 2,127,612
Difference: 433,870

chart

Rakro.31

Okçu

Orda tatarın iki klanı ekliyken diğer ikisini eklemeyen biz miyiz siz misiniz :)

Sizin tarafı savunmadık bile yakında görücez böyle konuşabilecek misin :)