giyotin klanı

• Konuyu başlatan haznedar.61
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
w1 de kurulan efsane giyotin klanına w12 de başarılar dilerim her nekadar eski oyuncular fazla olmasada ilbeyim ve ekibininde başarılı olacağını düşünüyorum

DeletedUser

Ziyaretçi
eyvallah abi eksik olma. sizlerde olsaydınız her zamanki gibi iddialı olurduk. bugün sedat abiyle de görüştüm.seni de gördüm hayırdır inşallah dememek elde değil :)

DeletedUser

Ziyaretçi
belkıde başlamışızdır birlikte size süpriz yapacağız bir gece ansızın gelebilirim hemde klan olarak :)

DeletedUser

Ziyaretçi
tek gelinde ben hesap silmeye razıyım :) zaten hesap silmediğimiz bir dünya olmadı.

DeletedUser

Ziyaretçi
bugüne kadar ayrı gayrı olmadı.bundan sonrada olmaz. bize her yer gyotin :)

DeletedUser

Ziyaretçi
madem siz yoksunuz w12 de benim ne işim var. gereğini yapıyor hesabı sile alıyorum. ayrı gayrı yok :)

DeletedUser

Ziyaretçi
:)
la hacı oyna oyununu eğlencene bak bizim gelmeyeceğimizi biliyordun başlamışsın devam et

DeletedUser

Ziyaretçi
ama abi en son w5 deyken demiştim w12 ye kadar bekleyeceğim orada oynayacağım diye. klan olarak kimseden ses çıkmayınca bende rastgele bir hesap açtım. 2 gün öyle takıldım bir baktım hızır kurmuş klanı. eskilerden de birazını da almış yanına. giyotin varken başka klan yakışmaz bize diyerek geçtim klana. saolsun hızır aile baskısına dayanamadı bıraktı. ihale de bana kalmış oldu.

DeletedUser

Ziyaretçi
sorun yok devam et ilk defa seni w1 den sonra istekli gördüm iyi kesim yapıyorsun aynen devam et :)

DeletedUser

Ziyaretçi
eyvallah abi sağol. sizin yokluğunuzdan dolayı efkarlanıp kesiyorum :)

DeletedUser

Ziyaretçi
baltan keskin olsun kesenin anası ağlamazmış derler:)

DeletedUser34411

Ziyaretçi
efsaneler

abi nerelerdesiniz siz yha özlendiniz sedat abi oyuna girmiş bi bakıp cıkmıs :) bi hesap vermıstım ona ordan bakmıs... sanırım gelırsenız cok cok sevnırız abii siz ustalarıda bızım w12 de gormek ısterız sızlerde biliyorsunuzkı bızım gercek asıl wordumuz w12 burda tum efsaneler gelınceye dek bekleyecegız abi gyotın klanınıda en yukarıya tasımaya calıscagız w1 de oldugu gibi... klan msjımdı :)

abi kişisel dusuncem özlendiniz valla senı izlemeyı ozledım abi... herkese avans verıp 100 den 500 den 1. liğe tırmasını izlemeyı özledim sedat abinin sıcak yuregını ozledım formda birtane babacan die yazan adam olmadı sakınlıgnı koruyan biri olmadı bekir abiyi özledim ekibi özledik abii saldırdıkmı yıkmayı özledik oyunun bası hepsı bu klanla olurmu bilmiyorum... bi süpriz yapında abi yuzumuz gülsün... :)

DeletedUser33309

Ziyaretçi
Sizinle aynı dünyada oynayamadık ama şuanda bu klandayım. İleride ne olur bilemem ama bu dünyada, klan için elimden geleni yapacağım.

bolubjk*

Ağır Atlı
Hey gidi efsane w12 giyotin:)..

Başlayacağınız world ü merakla bekliyorum her daim.. İlbeyim ve ekibine de burada ayrıca başarılar...

DeletedUser

Ziyaretçi
sonucunu merakla bekledıgım savaslardan bırı olacak olursa eger pusula düşmanları giyotinin yanında olacaktır giyotin düşmanları pusulanın tabı aradan kacanlarda cıkacaktır ama dünyanın ikiye bölüneceği kesin :)