Gerçekler acıdır.

• Konuyu başlatan DeletedUser70395
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser70395

Ziyaretçi
Bütün klanlar oynayan,takip eden herkese selam olsun ve iyi oyunlar dilerim.Öncelikle artık son olaylar hakkında biraz bilgi vereyim dedim.Bir aztek oyuncusu olarak Vuslat klanı hakkında şimdiye kadar klanimizdan duyduklarımı size anlatayım. Feryat adlı arkadaşın yapmadığı, kıvırmadıği olay Kalmadi dünyaya,Vuslat,Tunga,Ares ve Anti ve Prorespawn ekibi ile ortak girildi baya kalabalık ekiplerdi.Ama bu arkadaşın egoist yönetimi ile yani ben ne dersem o mantığı ile hareket ediyor kimse de bu konu hakkında söz söyleyemiyor. İşler sarpa sarınca kendisi yönetimden çekilir. Ve shodowlorda bırakır. Oda onun arkasını temizlemekle uğraşır. Onunda pek birşey bildiğide yoktur.Oyun bilgisi sıfırdır mis arası dahi yapmayı beceremez ,oplara katılmaz destek nadir atar .Milletten 30 pre ister.Gayet iyi tanıyorum onları w53de onlarla beraber oynadık yaptığı diplomatik hatalar yüzünden hesap sildik.Şimdi gelelim bu feryata Eibo klanlari arese saldırı çıkacağından önceden haberi varmışti ama ses etmemiş, Ares için klani tehlikeye atti ayni haritada girdikleri halde savas başladı ve onca kisi daha oyununun basında silindi,Daha sonra Tekrar anlasma yapıldı sonra Tekrar tekrar shodowlord forumda ve bizlere hep eiboyu kötüledi şimdi ne değişti. Anti ekibi ile ortak girildi ama nedense destekleri çekip antiyi eiboya yem etti.Vuslat için girmiş olan Berdus klanlarini topladi .Destroyerm ekibini topluycaz demiştiniz dc de malum şahıs ve ekibi dediniz şimdi ne oldu?Proflinde onun adını yazmışsın forumda gelip aglamakla olmuyor, Bize mikali bile önerdiniz simdi ne değişti shodowlord ve feryat soruyorum size.
Aztek bir duruştur.

MrTroya.

Casus
Bence bu yazılara gerek yok. Bundan sonra feryat beylerin müthiş ötesi diplomasi hareketleri konuşur.

DeletedUser68384

Ziyaretçi
aztekte oynayan birisi olarak gereksiz bir başlık diyorum. zaten benzer konular vardı.

DeletedUser68384

Ziyaretçi
Biraz da iğneyi kendimize batıralım. K33 gibi kuzeybatıyı vuslata, kuzeydoğuyu sancak klanlarına bırakan yönetimin kendisini hesaba çekmesi lazım. Siu klanlarından herkes şikayetçiydi haklı olarak. O zaman kendi içimizde temizlik yapacaktık.

DeletedUser54093

Ziyaretçi
Gerçekler acıdır ama gerçek olan şey şu ki diplomasi böyle birşeydir.
Feryatta 2 kere operasyon zamanı anlaşma yapıp ziyaret yaptırıyorsa çok iyi bir diplomattır.

uyznlar

Ağır Atlı
Biraz da iğneyi kendimize batıralım. K33 gibi kuzeybatıyı vuslata, kuzeydoğuyu sancak klanlarına bırakan yönetimin kendisini hesaba çekmesi lazım. Siu klanlarından herkes şikayetçiydi haklı olarak. O zaman kendi içimizde temizlik yapacaktık.

bazen böyle hamleler ile mütünle dostluğunu pekiştirirsin :) fakat şöylede bir şey var sancak oyunu bırakan tayfa felan var yukarda onları topladıktan sonra iç temizlik derken bir tarafı İLLAKİ vuracaktır zaman göstericek bakalım

X-Rois.

Ağır Atlı
bazen böyle hamleler ile mütünle dostluğunu pekiştirirsin :) fakat şöylede bir şey var sancak oyunu bırakan tayfa felan var yukarda onları topladıktan sonra iç temizlik derken bir tarafı İLLAKİ vuracaktır zaman göstericek bakalım
ALarm a gidemicegne göre bakalim
Hedef kim :)

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Gerçekler acıdır ama olan biten herşeye rağmen bence hala nop kapatıcak worldu

kuzeyde vuslat-aztek savaşı sonuçlanmaz anca debelenirler, sancak azteğe vurunca kuzey vuslat ve sancağa kalır

antiyi destekleyen klanlardan bir tek wom kalıyor eibo ve azap yavas yavas antiyi toplayıp merkeze yerleşir(eibo nun nop ve azapa vurmadığı bir senaryo bu)

aşşağıda nop ve alarm baş başa kaldıktan sonra ilk 3-4 op 2 tarafında pasifleri temizlenir 2 taraftan da çok köy düşer(bence nopta 100den fazla kişi var bu karegoride) sonrasında nop ağırlığını koyar bu savaş uzun sürer ama kazananı worldü kapatır

AequitaS*

Okçu
Yıllardır EİBO oyuncusuyum, Şu forumda yazılanlar çizilenler EİBOyu o kadar yıprattı ki, EİBOyu bu kadar pasif bir klan görmemiştim, gerçekler acıdır evet EİBO bitmiş :) en pasif oyunumuzu oynuyoruz şuan..