Genel forum mesaj duzenlemesi

• Konuyu başlatan By-SiNSeR
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
Eskiden gönderdigimiz postta yanlış yazdıgımız bir şey yada eklemek istedigimiz bir şeyler oldugunda mesajımızı duzenleyebiliyorduk. Bu özellik kalkmış. Bu özelligin geri gelmesinden yanayım. Tum forum sayfalarında olan bu durum burada neden kaldırıldı neden yok anlamış degilim zaten. :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Bunun kaldırılmasının nedeni kolay banlamak is floodlamaya giriyor ama bence de geri gelmeli :)

kingstone

Ağır Atlı
ben de özel mesajdaki 50 sınırının arttırılması taraftarıyım, neden sınırlı onu da çözmüş değilim :)

DeletedUser17537

Ziyaretçi
ya kaldırılmasının nedeni yazdım seyi düzeltmeyim diye miş mesala ben kufur yazdım bu modlar görmeden degiştiryormsum ya odan mış :D :D modlar kolaylık bize karın agırsı oldu bu ben kötü benim için ben hep yanlış yazıyorum

DeletedUser

Ziyaretçi
ya kaldırılmasının nedeni yazdım seyi düzeltmeyim diye miş mesala ben kufur yazdım bu modlar görmeden degiştiryormsum ya odan mış :D :D modlar kolaylık bize karın agırsı oldu bu ben kötü benim için ben hep yanlış yazıyorum

Doğru iyi niyetli kullanmayanlar olduğu için post editleme kaldırıldı :)

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Hee 1 milyon mesaj olsun. Hatta söyleyelim google sana internette depolama alanı kiralasın senin için ayrı host tutalım. Zbdns
Ama 100-150 kafi olur bence fazla yer kaplamaz zaten mesajlar biraz tolerans gösterilmeli

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Mesaj düzenleme hakkınız kötüye kullanım sebebi ile kaldırılmıştır.
Özel mesajların sınırı forum üzerindeki kayıt sayısı ve mesaj trafiği hesaplanarak belirlenmektedir. Üzgünüz ama forum mesaj depolama yeri değildir. Okuduktan sonra mesajlarınızı silerek kendinize yer açabilirsiniz. Saklamak istediğiniz mesajların ise ekran görüntüsünü alarak bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz.

Öneri uygun değildir ve kapatılmıştır.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.