gelmiş geçmiş en iyi oyuncular

• Konuyu başlatan DeletedUser2003
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

bolubjk*

Ağır Atlı
Daha öncelerinde de yazmış olmam lazım ama yine madem konu açılmış bende yazayım :D

Aynı şekilde bana göre de komple bir oyuncu olarak klanlar tarihinde gördüğüm en iyi isim kesinlikle Baltazar - Barış abidir.

Onun dışında oyunlarını hayranlıkla takip ettiklerim Nart - Radement ve eski Nisan99 dur :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Sayıcak adam çok ama oyuncular yeni yeni stratejik hamleler ile kendini geliştiriyor :) nerede o unfair nerede o eski murattunca gibi isimler nerede EZERBEY zafer abi :) nerede tasot , asyakurdu gibi isimler nerede o kenan61 nerede weaver gibi isimler hey gidi hey :)

DeletedUser53281

Ziyaretçi
Boyle bir konu soz konusu olamaz. Klanlar.org un en iyi oyuncularini sayamassiniz. karsilastirmada yapilamaz.

DeletedUser21873

Ziyaretçi
Niye yapılamasın veya olamasın burda herkes kendi öznel değerlendirmesini yapar ve fikir beyan eder sende katılırsın veya başkasını yazarsın bu kadar basit.

ama benim görüşüm de şöyle olacak klanlar çiftlik asistanını hizmete sunduktan sonra bir evrim geçirdi yağma yapıp hızlı gelişen oyuncular çok oldu biraz da internetin her eve girmeye başlamasıyla aktif oyuncu serverdaki arttı. nisan99 lar veya airwolf61ler veya baltazarlar artık hem reel yoğunluklarından dolayı hem de değişen oyun yapısından dolayı artık eskisi kadar başarılı olamayabilirler bu yeni serverlarda birde kendi kemik kadrosunu da kaybeden klanların oyuncuları başka klanlarda çok çeşitli problemlerden ötürü eskiyi aratıyorlar. şuan oynayan oyuncular içinde böyle bir şey yaparsak streetballer, ucanzi, lavabo gibi oyuncular bence iyidir.

DeletedUser31483

Ziyaretçi
Daha öncelerinde de yazmış olmam lazım ama yine madem konu açılmış bende yazayım :D

Aynı şekilde bana göre de komple bir oyuncu olarak klanlar tarihinde gördüğüm en iyi isim kesinlikle Baltazar - Barış abidir.

Onun dışında oyunlarını hayranlıkla takip ettiklerim Nart - Radement ve eski Nisan99 dur :)

terbiyesiz

(tartışmasız baltazar tek rakibi spectrum)

DeletedUser52861

Ziyaretçi
datdiri dandini, Baltazar varken lavabo da kimmiş. Barış abi günde 3 saat baksın bu oyuna Yunus 7/24 olsa yakalayamaz ;)

DeletedUser21873

Ziyaretçi
bende zaten şuan oynayanlar içinde dedim bknz: şuan oynayan oyuncular içinde böyle bir şey yaparsak streetballer, ucanzi, lavabo gibi oyuncular bence iyidir.. :)

JrFly

Dük
Stretballer mi baller top demek değilmiydi stret cadde caddetopcusumu oluyo smdi :d

DeletedUser52861

Ziyaretçi
Harbi çok gereksiz konuşuyon ama la :D Sokak basketbolcusu.

DeletedUser

Ziyaretçi
samet ne ediyon ölmedin mi sen daha troll

gelmiş geçmiş en iyi oyuncu ise Religion samet'tir

DeletedUser49742

Ziyaretçi
Konu amacı dışına çıktığı için kapatılmıştır.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.