Gelenek Bozulmadı

• Konuyu başlatan DeletedUser68439
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68439

Ziyaretçi
***Dayi***

Arkadaşlar sizleri çok sevdiğimi bilmenizi isterim epey emek verdik eğlencesiyle üzüntüysüyle güzel bir dünya oldu sizlerden ricam hakkını helal edin herhangi bir küsmüşlüğü veya sorusu olan olursa bana direk yazsın telefondan görüşelim seviyorum sizleri

canınızı yerem.

UDW için emek veren tüm oyunculara teşekkür ediyorum arkadaşlar bazı hatalarımız olduysa hakkını bir daha helal edin =)

Keşke kamileri bi kez daha dönseydim ya iyi bayrak geliyodu :D

W55 de yeni hesap sil mesajlarınaaaa :D

Daha neyi soralım mr. canın yerem cedcali titana verdiğimiz gün zaten çoğu oyuncu dünyayı salmıştı :D

Hata zaten Mustafa'nın stratejik olarak hesaplama yapmaması, ya biraz hesap kitap yapsa, pasifleri toplatsa, iyi oynayan kadroyu tutsa bele olmayacaktı :)
Bir de yönetimi iyi ayarlaması gerek, malum casuslarda var içeride :) :) :)

DeletedUser68439

Ziyaretçi
Dağların arasında doğru diplomasiye giden bir yol var beyler w55 e bekleriz 3 ay önceden ararım sizi :p

DeletedUser67878

Ziyaretçi
Başka dünyalarda olur bölgeden çıksalar da ileride kaybedeceklerdi böylesi daha iyi olmuş onlar için..

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Adam her worlde o kadar sağlam ekiple girip nasıl patlıyor onca adam da hala arkasından nasıl gidiyor anlamak mümkün değil. Yine de elinize sağlık olur böyle tekrar deneyin :)

DeletedUser68439

Ziyaretçi
Adam her worlde o kadar sağlam ekiple girip nasıl patlıyor onca adam da hala arkasından nasıl gidiyor anlamak mümkün değil. Yine de elinize sağlık olur böyle tekrar deneyin :)

Şahsen ben bu oyundaki en yakınlarımdan olan cihan isimli bir dingilin "Kanka bak bu sefer de girelim bana güven ondan sonra sen hangi dünyayı oynamak istiyosan şartsız şurtsuz gelcem" demesiyle geldim, 1k civarı pre harcadim 50ye ve güzel bi söz aldım bence temizz :D

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Herşeyin hayırlısı olsun.

Sonuç da bir kazanan bir de kaybeden oluyor oyunda yarın biz de hesap silebiliriz hepimizin yaşadığı durumlar bunlar.Fakat udw bu dünya da savaştığından değil hatalarından dolayı elendi.

Ben mustafayı titanla savaşa girmeden önce aradığım da ona güzel bir teklif yapmıştım ve kabul etmişti. Fakat sonrasında erhan abisi ve erhan abisini ona yamayan 3 harfli abisiyle dc yapıp lafından dönmeseydi şuan bunları yaşamayabilirdi. Ben ona teklifi yaparken de yanlış yaparsan her türlü şeyi yaparım diye de uyarmıştım kendi seçti bu yolu hakkın da hayırlısı olsun. Bir dünya hevesi uğruna ona karşı samimi yaklaşımımı menfaate çevirmeye kalkmasaydı o 3 kuruşluk heriflerle şuan bu başlık açılmayacaktı.

Herkese reel hayatında başarılar dilerim makaramıza eğlencemize baktık kırdığımız kızdırdığımız olduysa kusurumuza bakmasın :)