~gece~

• Konuyu başlatan IVmustafa89
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
unutmayın biz bir aileyiz.aile içinde kavga,kırgınlık olur ama asla düşmanlık olmaz...bunu unutmayalım yeter. prensibiyle bermud@ isminde kurulmuş fakat daha sonra Devrim klanı ile birleşmiş ~GECE~ olarak isim değiştirmiş ve şu anda bu isimle devam eden... Bunun sadece bir oyun olduğunu unutmadan oyunu oynama çabası içersinde olan oyunculardan oluşmuş bir klandır...

~GECE~ yeni bir klan değildir fakat bugüne kadar tanıtımı yapılmamış... yapmak bana düşmezdi ama düştü bi kere işte ( Allah düşürmesin ;) )

neyse bu güne kadar 216 köy alıp 36 köy kaybetmişiz... bunların 5-6 sı üyelerin kendinden kaynaklanan hatalardan dolayıdır(aktifsizlik gibi.) ve yönetim sürekli bu tür oyuncuları uzaklaştırmak için çalışmaktadır.( malesef hiç bi zaman hiç bir insan yüzde yüz başarıya ulaşamaz.)

tabi ki elimizde bir çok savaş,(saldırı,operasyon,savunma vb...) raporu var ama bunlar geçmişte kaldığı için burada yayınlanmayacaktır.

iddalı mesajlar yazmaya gerek yok... sadece bir oyun ve biz bunu farkındayız...Sadece eğlenelim.
maksat muhabbet.

DeletedUser18763

Ziyaretçi
Başarılar..
~Gece~ klanı ile iyi savaşlar yaşanacak sanırım aramızda :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Başarılar..
~Gece~ klanı ile iyi savaşlar yaşanacak sanırım aramızda :)

teşekkürler luci... şimdiye kadarki kişisel savaşlarımızda(sizle) çok sert ve güzeldi... :)

bak işte ne güzel bakıyosun olaya keşke herkes senin gibi olsa ;) güzel... ve eğlenmek.. oyun işte ne diye başka şeyler ararlarsa ...

DeletedUser

Ziyaretçi
yok ben kullanıcı isimlerinin kısaltılışını kullanırım hep bysing :)

DeletedUser

Ziyaretçi
tüm gececi kardeşlerime başarılar dilerim...işlerim dolayısı ile sizlere gereken zamanı ayıramıyorum ama kadromuz o kadar sağlamki yokluğumu hiçbiriniz aratmıyorsunuz....