Gecce klanlari savas raporlari

• Konuyu başlatan *niddaayiz*
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Kalemsörleri buraya içraata bekliyoruz.

Sizin savasmaya niyetiniz yok. Bu baslik benden size hediye olsun. Siz yayinlayamazsaniz biz sizin yerinize sizin yaptiğiniz ataklari buradan yayinlariz.

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
sen hayirdir kardesim? alooo sana ne oluyor. adamlar istedigini paylasir istedigini paylasmaz. Sana ne? gidin kendi basliginizda rapor paylasin. senin actigin baslikta ne yazacaklar. 10 yasindaki cocuklar gibi forumda mizmizlanmayi birakda bi adam gibi dur.

DeletedUser48620

Ziyaretçi
Gecce klanları bugüne kadar gördüğüm oyun ile KARAKTERİ bir arada götüren nadir ekiplerden.

Kendilerine oyun başından beri kurulan kumpasları senaryoları izledik. 7-8 klan birleşip savaş açtılar geri dağıldılar v.s v.s.

Zaten 27 de oynayan herkes biliyor gecce klanlarını ama 27 de oynamayanlarda görebiliyor bu forumu. O yüzden yaptığın büyük ayıp. Sen git kendi raporlarını paylaş mis arası yediğiniz kaybettiğiniz köyleri paylaş.

DeletedUser39894

Ziyaretçi
Arsız bela dinliyo sanırım arkadaş ya, nasıl hareketler bunlar böyle :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Bizim raporlar sana mi kalmiş nidda... Git kendi çöplügünde konuş... Bir rapor yayinlamak istedigimizde onu zaten bizler yapariz... Senin gibi sahtekarlara ihtiyacimiz yok...

DeletedUser55288

Ziyaretçi
sen hayirdir kardesim? alooo sana ne oluyor. adamlar istedigini paylasir istedigini paylasmaz. Sana ne? gidin kendi basliginizda rapor paylasin. senin actigin baslikta ne yazacaklar. 10 yasindaki cocuklar gibi forumda mizmizlanmayi birakda bi adam gibi dur.

üstat kendi raporları yok ya ondan rapor görmek istiyorlar millet nasıl kesim yapıyor acaba falan diye :D :D

DeletedUser52959

Ziyaretçi
niddaayiz şu 25ten beri gördüğüm en ağlayan insan sensin türlü palavra yalan dolan senden çıkıyorr en son 25'te herkese sizin forumunuzu görüyoruz diye bizim forumun fotosunu falan paylaşıyordu bunu yapacak adamın yaşı max.14tür burda da ağlıyosun sızlıyosun yani hakkında iyi konuşan kişi duymadığım gibi hakkında konuşulan her şey kötü oluyor böyle devam et bravooo

DeletedUser33843

Ziyaretçi
44.kıtadaki arkadaşlarımı Gölge- çatısı altında toplamak istesem 2 gün sürmez dağılmanız. Hala neyin rüzgarını yapıyosun anlamış değilim hee. Klan kurucusu olduğunu filan düşünmen ayrıca komiğime gidiyo. 45.kıtada düşük puanlı oyuncu bolluğundan mütevellik hakimiyet kurmakta ağır kaldık. Moral, defans, vs. biraz uzun sürdü kontrolü ele almak. Maksimum 3 hafta sonra burada alınacak köyler bitip 44.kıta sınırına dayandığımızda yüzünün halini görmeyi çok isterim.

Şimdilik kovboyculuk oynamaya devam et. Önümüzdeki ay klanı kimlere yamamaya çalışıcan ? Nasıl bir diplomasi izlicen ? Mis gelen köylerini nasıl savuncan ? Hepsini ayrı ayrı yazıcam burada.

DeletedUser45265

Ziyaretçi
kanka sonra patates olma bak böyle diyon da tt2

DeletedUser38395

Ziyaretçi
Herkes paşa üzerine hain planlar kurma çabasında thumbdown

DeletedUser53111

Ziyaretçi
44.kıtadaki arkadaşlarımı Gölge- çatısı altında toplamak istesem 2 gün sürmez dağılmanız. Hala neyin rüzgarını yapıyosun anlamış değilim hee. Klan kurucusu olduğunu filan düşünmen ayrıca komiğime gidiyo. 45.kıtada düşük puanlı oyuncu bolluğundan mütevellik hakimiyet kurmakta ağır kaldık. Moral, defans, vs. biraz uzun sürdü kontrolü ele almak. Maksimum 3 hafta sonra burada alınacak köyler bitip 44.kıta sınırına dayandığımızda yüzünün halini görmeyi çok isterim.

Şimdilik kovboyculuk oynamaya devam et. Önümüzdeki ay klanı kimlere yamamaya çalışıcan ? Nasıl bir diplomasi izlicen ? Mis gelen köylerini nasıl savuncan ? Hepsini ayrı ayrı yazıcam burada.

ben bunu anlamıyorum :)

bi hava bi ego yürüü kim tutar klanların en iyi oyuncusu seniii :)

DeletedUser

Ziyaretçi
ben bunu anlamıyorum :)

bi hava bi ego yürüü kim tutar klanların en iyi oyuncusu seniii :)

ben adamla aynı klandayım tırsıyorum sen hayırdır? aradakı kıta kapanıp dıbınıze coktugunde de bu kadar atar gıder yapabılcek mısın sen onu de hele bi closedeyes

DeletedUser53111

Ziyaretçi
diyim hele bi oyun hayatım boyunca senin tırstıgın adamlarla savaştım tepelerine çöktüm

rölanti işler benim için :)

DeletedUser

Ziyaretçi
diyim hele bi oyun hayatım boyunca senin tırstıgın adamlarla savaştım tepelerine çöktüm

rölanti işler benim için :)

dedıklerını kanıtlaman ıcın bolca sansın olucak.cok rolantı olma ama bol bol alıstırma yap.malumun lafla yurumuyor bu gemıler closedeyesclosedeyes