GassaL savaş raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser60166
  • Başlangıç tarihi

myw**

Dük
birazda bu başlıgı hedefinden şaşırtıp kitletelim hep sinser başkalarının başlıgını kirletiyor federal klanlarına başarılar dilerim :)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
birazda bu başlıgı hedefinden şaşırtıp kitletelim hep sinser başkalarının başlıgını kirletiyor federal klanlarına başarılar dilerim :)

GassaL olmayan ve olamayacak tüm klanlara başarılar dileyelim hadi. :D

İbre ne ara bize döndü ne güzel kaynatıyorduk diğer başlıklarda :p tt2

DeletedUser57618

Ziyaretçi
Serhat baba merhaba nin yaşı kaç ,kaç çocuğu var bilmiyorsun laf eder gibi babalar gününü kutladk demen hoş değil raporunu paylaş geç ,bizde baba çok ;)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Serhat baba merhaba nin yaşı kaç ,kaç çocuğu var bilmiyorsun laf eder gibi babalar gününü kutladk demen hoş değil raporunu paylaş geç ,bizde baba çok ;)

Biz pamukçuyuz zaten kimin baba, kimin ana, kimin dayı, kimin kardeş olduğuna takılmayız, takar geçeriz ;)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Çok güzel raporlarımız var :D bir günde kişi bazlı kesilen en yüksek birimi kestik... azıcık uykumu alayım paylaşacağım :D takipte kalın for DEDEYE SAHİP ÇIKTIK !

Ben dayanamadım koydum raporları tt2

1dpBb1.png

L3vNMJ.png

r90pkB.png

7vBdnm.png

PM7NWv.png

goPp0L.png

Zd5pBA.png

o7dpW2.png

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Savaşın özeti aşağıdaki gibidir. Tek 1 köy alımı var oda --acar-- a kaybettiğimiz köydür. Kendisi de GassaL ailesine kattığımız için bu kaybı bir kayıp olarak görmüyorum... FDL klanları savaşta ismen bulunmasına rağmen dağılmıştır... Bölge elememizi sağlayarak klanlarımıza rakipte aktif olan 10 oyuncuyu dahil edip yolumuzu çizdik... Yukarı da en son yer alan raporlarda ŞAHMAT'ın bize karşı yaptığı operasyonun raporlarıdır. Biz daha operasyonumuzu gerçekleştirmedik. Şu aşamada da ciddi bir girişimimiz olmayacaktır. Ama yinede oyundan düşürücü bir hamle yapacağız. Savaş istatistikleri fazlasıyla lehimizde olup çok kısa sürede ŞAHMAT'ı da dağıtacağımızı düşünüyorum... Yapılacak operasyona kadar rapor yayınlamayacağım :)

sondurum.jpg

Savaşın özeti aşağıdaki gibidir. Tek 1 köy alımı var oda --acar-- a kaybettiğimiz köydür. Kendisi de GassaL ailesine kattığımız için bu kaybı bir kayıp olarak görmüyorum... FDL klanları savaşta ismen bulunmasına rağmen dağılmıştır... Bölge elememizi sağlayarak klanlarımıza rakipte aktif olan 10 oyuncuyu dahil edip yolumuzu çizdik... Yukarı da en son yer alan raporlarda ŞAHMAT'ın bize karşı yaptığı operasyonun raporlarıdır. Biz daha operasyonumuzu gerçekleştirmedik. Şu aşamada da ciddi bir girişimimiz olmayacaktır. Ama yinede oyundan düşürücü bir hamle yapacağız. Savaş istatistikleri fazlasıyla lehimizde olup çok kısa sürede ŞAHMAT'ı da dağıtacağımızı düşünüyorum... Yapılacak operasyona kadar rapor yayınlamayacağım :)

sondurum.jpg

Yanlışın var köy aldık az önce

DeletedUser

Ziyaretçi
Ciddi sekilde operasyon yapmadan da ufak bir hamle ile oyundan dusurebiliriz diyorsun yani Serhat, Sahmati Sah ve Mat olarak kendi ismiyle vurmayi planliyorsun anlasilan. Heyecanla olusumu merak ediyoruz.