GassaL savaş raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser60166
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Günün raporlarını paylaşmadan önce, Savaş istatistiğini paylaşayım :) Şu aşama için ezici bir üstünlük kurmaya başladık diyebiliriz...

Screenshot_249d62.jpg

DeletedUser60166

Ziyaretçi
GassaL Savaşta performans çıtasını yükseltiyor ;)

rapor1.jpg

rapor2.jpg

rapor3.jpg

rapor4.jpg

rapor5.jpg

rapor6.jpg

rapor7.jpg

rapor8.jpg

rapor9.jpg

rapor10.jpg

rapor11.jpg

rapor12.jpg

rapor13.jpg

rapor14.jpg

rapor15.jpg

rapor16.jpg

rapor17.jpg

rapor18.jpg

rapor19.jpg

DeletedUser46998

Ziyaretçi
Serhatı anlamıyor um forumda her konuda lafı geçiyor gel classic oyna diyince zamanım yok:)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Serhatı anlamıyor um forumda her konuda lafı geçiyor gel classic oyna diyince zamanım yok:)

Kanka Classic de edindiğim kötü tecrübe nedeni ile antipatim var. :) Birde hız noktası bana uymuyor.. Yani benim hayatım inişli çıkışlı genelde. Ne zaman ne olacağı belli olmaz, şöyle düzenli 5 ay vakit ayırayım diyemem classic dünyasına. Ama farkettiysen 1 hızında dünyalara giriyoruz. Bu reel hayatta daha bir serbestlik sağlıyor bize :)

DeletedUser46998

Ziyaretçi
Ahaha kanka acıyosun hesap yönetici sı saldırı gelince gir sadece sonra:)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Neyse konumuza dönelim :D Gün sonu Z raporunu paylaşalım. Bu günlük bu kadar diyelim tt2

Screenshot_3.jpg

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Kanka süpriz mini operasyonlarımız olacak şimdi rapor sayısı falan artacak, o nedenle forum temizliğine giriştik :D malum geyikte bol olacak. Bunu partiden sayamaz mıyız ? :D

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Kanka süpriz mini operasyonlarımız olacak şimdi rapor sayısı falan artacak, o nedenle forum temizliğine giriştik :D malum geyikte bol olacak. Bunu partiden sayamaz mıyız ? :D

Hadi partinin ilk saatleri dans ile başladı gerisinide getirelim :D