Ganimet Rekorları

• Konuyu başlatan DeletedUser12583
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser32540

Ziyaretçi
adszkh.jpg

kordinatı ogrenebilir ben :p

DeletedUser

Ziyaretçi
saolasın ): ben koymayı ogrenemedım daha ogrenırız ınsallah samet :)

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Çok ucu açık bir cümle oldu ya neyse ben gidiyorum ders çalışayım az. Eşeğin aklına karpuz kabuğu sokmak istemem :D

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Öbür raporun koyulma sebebini anlayamadım bu varken ?

Forumda bir ağır atlının yorum yapma sebebini anlayamadım şovalyeler varken ?

Senin dediğin de bunun gibi bir şey oluyor cenab. Farklılıklar zenginliktir fazla fazla rapor olsun zararı mı var?

DeletedUser511

Ziyaretçi
Bu başlık yanılmıyorsam rekorlar başlığı. Rekoru kırarsın koyarsın. Bizde tebrik ederiz. Bu kadar basittir. Elindeki rapor rekor değilse; yanlış hatırlamıyorsam klanınıza ait bir başlık var oraya koy; biz gene tebrik edelim.

Affet ya şövalyeye cevap verdim ama. Haddim değil biliyorum.

DeletedUser

Ziyaretçi
cenap benım aldıgım ganımet te cok ıyıydı ama :( ama gececegım buraya da koyacagım

samet ucu acık cumle konsunda uyardıgın ve benı guldurdugun ıcın tesekkur ederım :))

DeletedUser32540

Ziyaretçi
Okuma yazmanız yokmu ganimet rekorları yazıyor.

DeletedUser

Ziyaretçi
kıskanmayın bw yaklastın rakı balık a alla alla :) sızde bu kadar alın sızde koyun :)

DeletedUser511

Ziyaretçi
Sen haklı olduğunu düşünüyorsan yapacak bişey yok :)

Benim eleştirme sebebim;buraya rapor koyacak kişi bakar son rapordaki ganimete ona göre rapor koyar. Rekor rakı balıgın raporu arkasına 4k eksik şekilde bi rapor koyulursa; 12 13k alanlar son rapora bakarak rekor diye rapor koyabilirler. Asıl rekor rakı balıgın raporu olmasına rağmen gözden düşüp hakkı yenebilir. Yiğidi öldür ama hakkını ver felsefesi. Yanlış anlaşılmasın.

Not:Modlardan rica etsem şuraya bi el atsalarda düzenleseler. Burayı kirlettik biz. Gereksiz yazılar silinrse daha iyi olacağı kanaatindeyim.

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Önceden de rekor kırmadan koyanlar olmuş. Onlara bişi diyen olmamış. Ben koyunca hemen kurallar kurallar. Kraldan çok kralcı oluyorsunuz. Moderatörler bişi demiyor siz diretiyorsunuz. Önceki kişilere vermediğiniz tepkinin nedeni imzamdaki 6 harfli kelime ise söyleyin de daha büyük yazayım.

Not:Modlardan rica etsem şuraya bi el atsalarda düzenleseler. Burayı kirlettik biz. Gereksiz yazılar silinrse daha iyi olacağı kanaatindeyim.

Biz rapor koyuyoruz. Rekor olduğunu iddia etmedik. En iyi raporlardan biridir. Sen geliyorsun durup dururken tartışma çıkarıyor, konuda gereksiz mesaj yazmamıza neden oluyorsun sonra modlar temizleyiverin. Adamların başka işi gücü mü yok. Madem o kadar duyarlısın foruma dikkat et yazdıklarına gereksiz tartışma çıkmasın.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser32540

Ziyaretçi
Önceden de rekor kırmadan koyanlar olmuş. Onlara bişi diyen olmamış. Ben koyunca hemen kurallar kurallar. Kraldan çok kralcı oluyorsunuz. Moderatörler bişi demiyor siz diretiyorsunuz. Önceki kişilere vermediğiniz tepkinin nedeni imzamdaki 6 harfli kelime ise söyleyin de daha büyük yazayım.

Biz rapor koyuyoruz. Rekor olduğunu iddia etmedik. En iyi raporlardan biridir. Sen geliyorsun durup dururken tartışma çıkarıyor, konuda gereksiz mesaj yazmamıza neden oluyorsun sonra modlar temizleyiverin. Adamların başka işi gücü mü yok. Madem o kadar duyarlısın foruma dikkat et yazdıklarına gereksiz tartışma çıkmasın.
rekor oldugunu idaa etmediniz maden niye rekorlar bolumune koydunuz kendi basliginizda var veya ganimet raporlari diye bir baslikta acabilirdiniz herhalde degilmi ?