Galaxy-Argo vs Vefa

Gazaragorni

Okçu
Yaa oyun kazanmak mı ahaha güldürmeyin Allah askına

Gala da dıyordu zaten : Kardesım sen at truvanı dunya kapatınca ılk 50 de yerın hazır

Klan da bı arkadasımız demıstı kı -- pecete gıbı kullanılıp atıldıktan sonra truva atacagıma vurusarak savasırım daha ıyı hanı bu da truvaya ıyımser bakıs :))

Yanı her hakukarda truva atan arkadaslara sadece -acırım- oyun dııp gecemem neden mı ??

Onca emekleri hiç ettikleri için onca çabayı alt üstettikleri için sadece yazık..

Heee gelelim sonrasına bı avuc adam da kalınsa sonuna kadar vurmaya mucadeleye devamkeeeee bız buyuklerımızden boyle gorduk demekkı truva atanların da gördukelrı buymus yadırgamam sadece aıcırım :))

Gazaragorni

Okçu
Yeter kı mucadele edecek adam olsun lakın bakalım o da olmayacak gıbı ya hakkımızda hayırlısı :((((

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
Yine kim kimi sattı

Satış değil aslında....

Savaşta kazanamam korkusu ile bazı kendini büyük sanan 1000-1500 kişilik klanların op saatinde rakipte bazı oyuncuları klana alması ve bazı köylerin peşkeş çekilmesi....

Keşke truva olsa daya iyi

Bir klanın korkaklığı ve acizliği ile ufak tefek hesaplardan kazanç elde etmeye çalışması olay...

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi
Satış değil aslında....

Savaşta kazanamam korkusu ile bazı kendini büyük sanan 1000-1500 kişilik klanların op saatinde rakipte bazı oyuncuları klana alması ve bazı köylerin peşkeş çekilmesi....

Bir klanın korkaklığı ve acizliği ile ufak tefek hesaplardan kazanç elde etmeye çalışması olay...

sessizask yaptı o işi ben vura vura aldım :D

Moonknıght

Ağır Atlı
Satış değil aslında....

ağlamayalım hakeden buluyor.

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
ağlamayalım hakeden buluyor.

Sizin gibi mendil açmadık kral, keşke truva atsalardı dedim :)x

Yoksa üç beş çabulcunun saf değiştirmesi köyünü peşkeş çekmesi önemli değil.

Ama Gala ve Argo ya yaşıkmadı bunu belirtmek isterim. Çünkü o üç beş çapulcuya ihtiyaçları yoktu bence :)