galaksi Vs. nra

CENAB@

Mızrakçı
Verdiniz gazı öyle keseriz böyle keseriz tüm köylerini kale yaparız adamlar döve döve açtı köyleri tabi senin tuzun kuru @DragonAtlet gibi bir eküri bulmuşun @R4gn4r başkanımıza forum da saldırıyorsun burda laf değil icraat yap derler adama başkanımız bir gece uykuya dalmış hemen foruma damlamışınız (tekliflere açığım başkanım )

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi
Verdiniz gazı öyle keseriz böyle keseriz tüm köylerini kale yaparız adamlar döve döve açtı köyleri tabi senin tuzun kuru @DragonAtlet gibi bir eküri bulmuşun @R4gn4r başkanımıza forum da saldırıyorsun burda laf değil icraat yap derler adama başkanımız bir gece uykuya dalmış hemen foruma damlamışınız (tekliflere açığım başkanım )

Kardeş @DragonAtlet hesabının profili her şeyi özetliyor bana saldıran düşünsün :D

PAQİTO

Acemi
Kamilerim op.ta, savunmalarım sınırdaki arkadaşlardayken haber verilmeden klandan çıkarıldım. Sorduğumda 100k altı herkes atıldı cevabı aldım.

Köyleri isteseniz verirdim, helalleşirdik anlardım. Ama attığınız gün saldırı çıkmanız çok ayıp.. yakışmıyor

32 yaşında yıllardır oynarım böyle birsey ilk defa yaşadım

Eski nick (VİRÜS) Kolpacino Klan

PAQİTO

Acemi
Kamilerim op.ta, savunmalarım sınırdaki arkadaşlardayken haber verilmeden klandan çıkarıldım. Sorduğumda 100k altı herkes atıldı cevabı aldım.

Köyleri isteseniz verirdim, helalleşirdik anlardım. Ama attığınız gün saldırı çıkmanız çok ayıp.. yakışmıyor

Özellikle Kral Katili, Ekrem Abi, Ragnar sizlere hiç yakıştıramadım bu kararları.

Oyundaki Nick : AKSA (Eski Klan Kolpaçino)

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi

Kardeşim adamlar bizden köy alamıyor sizi atacaklar ki klandan köy alsınlar :D

Abicim ben senin dünya da olduğunu sen buraya yazınca fark ettim. Dünyaya davet ettiğim vakit gelmemistin sanirim. Seni bu dünyaya kim davet ettiyse bu yazdıklarını o arkadaşa özelden yazabilirsin. Genel forum adı altında bu tarz soylemleri yazmak karalama kampanyası gözüküyor dışarıdan. Seviliyorsun allaha emanet :/