Gaddar

• Konuyu başlatan DeletedUser37124
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
o halde tanımamam normal :) ben tekelshop ahmet abiyi falan kastetmiştim ama hata oldu özür dilerim üstat

DeletedUser28045

Ziyaretçi
est ilk değil , aslında isim benzerliği olduğunu bilsek ismi değişirdik hata biraz bizde :)

DeletedUser

Ziyaretçi
şimdi hatırladım nickini w8de savaştık sanırım :) kıyamet klanındaydın sanırım

DeletedUser

Ziyaretçi
bu arada düzeltme ilk defa world 8 de kurulduk :)

evet biliyorum hatta klanı isa, gül bide bi öğretmen vardı unuttum bak onu bunlar kurmuştu ve isaya w3teki hesabımı vermiştim geçici olarak bakamamıştı :) bende pusuladan bi arkadaşımın hesabına geçici baktım ordan hatırladım sizi :)

DeletedUser

Ziyaretçi
yanlış bilgi , highlaz ( oğuz abi ) önderliğinde kurulan klandır , w8 w11 w14 ve şuanda w20 de bulunan Gaddar klanı aynı oluşumdur.
Sircouragee moravdo2 ve bir çok ağır abimiz var es geçmeyelim.
saydığınız isimlerle bir alakamız yoktur.

DeletedUser

Ziyaretçi
siz pusuladan ayrılıp klanı kurmadınızmı? benmi yanlış hatırlıyorum highlaz tamam hatırlıyorum o nicki

DeletedUser28045

Ziyaretçi
karışmış durumlar ben w8 de kıyamet kılanındaydım bahsettiğiniz gibi isaların kurdğu klan öğretmen olarak bahsettiğiniz de sanırım fearlesty şafak abi :) ben klan yönetimine sonradan dahil olsam da tek kaldım mertle başlayan bırakma süreci sonunda :) o esanalarda da highlaz önderliğinde kurulan gaddar klanıyla savaştaydık bir gece ben highlaza o bana op planlayınca gece boyunca bir yandan eğlenceli bir şekilde konuşurken diğer taraftan gelenleri kestik sabaha ise w10 da yeni bir klan kurma kararıyla çıktık :)

w10 a cehennem adıyla girdik oyun başı girememe vs durumları olmuştu ben giremediğim için kesilmiştim klanca hesap silmiştik

w11 de takrar klanı kurduğumuzda highlaz oğuz abi ismi gaddar koyunca gaddar olarak kaldı ve öylece devam ettik , hikayemiz bu şekilde :)

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Kurban ödülünü alabilen tanıdığım tek kişinin klanı :D Sıradışı oyuncular :)

DeletedUser37444

Ziyaretçi
yıldırım ben de o kıyamet klanındayım ya w8de, sen yazınca hatırladım, oğuz ben mertin beraber oynadığı ilk dünya idi, hey gidi günler hey:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Demekki doğru hatırlıyorum :) bende mezarcı sancak klanında 3ay kadar oynadım ama bıraktım ordan hatırlıyorum hesabımı başkasına verdim oda pusulaya geçmişti. ara ara girip bakıyordum ordan biliyorum isa zaten eskiden tanıdığım biriydi w3ten yani hafızam kolaykolay yanıltmaz beni "hayır öyle değil" denildiği için öyle konuşmak zorunda kaldım affınıza sığınarak sayfanızdan ayrıldım üstad :)

DeletedUser37444

Ziyaretçi
olduk valla ama küllerimizden doğuyoruz az bekleyin beni yetişicem size:)

DeletedUser37444

Ziyaretçi
yuh nerden hatırladın ben açıp ismim neymiş diye baktım hafızaya bak:)