Gaddar Savaş Raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser28045
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser28045

Ziyaretçi
adsz1bk.jpg

adsz2g.jpg

adsz3q.jpg

adsz4q.jpg

adsz5r.jpg

adsz6o.jpg

adsz7c.jpg

bizim başımız kel mi biz de koycaz rapor :D ama bu köylerin hemen hemen hepsini kaybettik ona göre yorum yapın :D
ee mis kese kese bi yere kadar sonra aldılar elimizden vatan topraklarını :D
bitmiş savaş ve kaybettiğimiz köyler umarım polemik olmaz artık :D
zevkli oldu iki tarafa da tebrikler :D

Dipnot : tekrar hatırlatıyorum köyleri kaybettik çünkü klanda savunma basan yok nerdeyse troll

DeletedUser24465

Ziyaretçi
Tebrik ederim :) Polemik yaratacağını sanmıyorum. Ama yere koymuşsunuz raporları :)

DeletedUser30391

Ziyaretçi
Kesimler de güzel paylaşma şekliniz de güzel tebrikler :)

DeletedUser32134

Ziyaretçi
Köy kaybetmek önemli değil. Önemli olan vakit harcayarak stres attığınız şu oyundan zevk alabilmek mesele. Bunu başarmıssınız tebrikler.

DeletedUser28045

Ziyaretçi
tşkler :)

tabi ki oyun için üzülmek dertlenmek hırslanmak anlamsız :)

istisnai durumlar var tabi :)

DeletedUser28045

Ziyaretçi
sen sus uşengeç herif :D kendi raporlarını koy :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Tebrikler arkadaşlar alın terinizden,adil bir savaş çıkardıgınız için :)

DeletedUser9560

Ziyaretçi
polemik yaratmadan hoş bir şekilde paylaşılınca ne de güzel oluyor. iki tarafı da tebrik ediyorum :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Mütevazi bir tavırla rapor paylaşmak...En iyisi tartışmasız huzur dolu rapor paylaşımı.

Kesimler güzel aynı şekildede paylaşım tarzınız.Tebrikler

DeletedUser

Ziyaretçi
Bende şimdi buraya bir sürü rapor koyardım da fake bile gelmedi bana hiç :(((

Yıldırım tebrik ediyorum seni de herkese nasip olmaz sayısız fake arasından misleri bulabilmek. Savunma basmamamız da bizim suçumuzdu bunun olacağını da biliyorduk açıkçası ama olsun zevkli oldu yinede :)

Pusulayı da tebrik ediyorum onca mislerinin kesilmesine rağmen ısrarla devam ettirdiler operasyonu ve istediklerini aldılar. Bu operasyonlardan sonra bu server için sadece şunu söyleyebilirim. Pusulanın karşısında şuan durabilecek bir klan yok kendi görüşümdür kimse gurur yapmasın kimsede alınmasın.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser34152

Ziyaretçi
Dipnot : tekrar hatırlatıyorum köyleri kaybettik çünkü klanda savunma basan yok nerdeyse troll[/B]

:D harika ve esprili özeleştiri :D işte sizin gibi oyuncuları alınlarından öpmek gerekir be yav.onca entirakanın içerisinde böyle tertemiz oynayan arkadaşlarda varmış ;)

DeletedUser29532

Ziyaretçi
İyi bir düşmanı kaybettiğimemi üzülsem yeni dost kazandığımamı sevinsem bilemedim şimdi :)

DeletedUser28045

Ziyaretçi
tşkler arkadaşlar

barış sayısız fake demişsin ayıp oluyor ben tek tek saydım 5k :D

sercan ben ikisine de seviniyorum :D ama sen ikisine de üzül farklılık olsun :D