GADDAR Diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser37124
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
bizim klana etmişler diğer klanları davet etmedik :D bu bizim meselemiz hehe

DeletedUser37124

Ziyaretçi
KAREAS & FULLAS & FLUSH & KUPAAS

Klanları Birdir ve Tektir !

böyle diyo ama olmadı şimdi :(

DeletedUser7633

Ziyaretçi
:confused:
biraz dikkat edin ya böyle dikkatsizlik olur mu :D

DeletedUser

Ziyaretçi
hepimiz birden gelip ürkütmüyoruz:D

Yalnız sizden ricam klanınızdaki oyuncuları uyarın günlük mesajlarımın yarısı onlardan geliyor davet de davet.. atmayacağım lütfen söyleyin kuru kalabalık yapmasınlar:D

DeletedUser37124

Ziyaretçi
sende bu sayfada kuru kalabalık yapma canım hadi kış kış :D

DeletedUser7633

Ziyaretçi
Sen git klandan adamları at köylerini al sonra büyük oyuncuyum diye etrafta dolaş, gerçi bunlara sadece yüksek puanlı oyuncu demek daha doğru olur. Farkımız bu Altay diğerlerinden, ne olursa ol 2 puan aldım diye kendini büyük görme, o sıraları herkes biliyor fakat o sıraları herkes kaldıramıyor tek sorun bu.

DeletedUser37124

Ziyaretçi
eline sağlık abi bırakalım arkadaş tatmin etsin kendini sanal zevklerle :)

DeletedUser

Ziyaretçi
hepimiz birden gelip ürkütmüyoruz:D

Yalnız sizden ricam klanınızdaki oyuncuları uyarın günlük mesajlarımın yarısı onlardan geliyor davet de davet.. atmayacağım lütfen söyleyin kuru kalabalık yapmasınlar:D

Olum şu oyunda varya ne çok artist var ama birini de görmedik adam gibi köyü alıpta konuşan hep kuru kalabalık, Artistliğin kime kardaş cromla birleştiniz diye mi bu havalanmalar? Şimdiye kadar niye sesiniz çıkmıyordu da 2 günde havalarda gezmeye başladınız?

400 kişisiniz tek adamınızın puanı bizim klana eşit hala konuşuyonuz, uygulama yoksa kuru kalabalık yapmayalım artistliğinizi lütfen oyundan gösterin.

DeletedUser2315

Ziyaretçi
başarılar her iki tarafada. Eskiden olsa nasıl küçümserler benim klanımı derdim de simdi pehhh :D

DeletedUser37124

Ziyaretçi
bilseydik böyle artisler olucağını erken dahil olurduk worlde

DeletedUser

Ziyaretçi
hacı bunlar asıl gaddarla savaşmamışlar ondan böyle hava cıva Oğuz abi gelmedi ki görürdük sonra bu havaları. Neyse forumda konuyu uzatmaya gerek yok elbet yine denk geliriz eşit zamanda başladığımız bir wordde

DeletedUser

Ziyaretçi
Sen git klandan adamları at köylerini al sonra büyük oyuncuyum diye etrafta dolaş, gerçi bunlara sadece yüksek puanlı oyuncu demek daha doğru olur. Farkımız bu Altay diğerlerinden, ne olursa ol 2 puan aldım diye kendini büyük görme, o sıraları herkes biliyor fakat o sıraları herkes kaldıramıyor tek sorun bu.

hehehe biraz daha kelime yapabilitesi yüksek olan oyuncu görmek güzel. Az daha muhattap bulamayacağım diye karalar bağlayacaktım. Hep atılan çamurun rengi aynı :) klandan adam at topla. Şimdiye kadar hiç klandan adam atıp da topladığımı hatırlamıyorum. Gerçekten başka böyle arkasına sığınacağınız birşey yokmu.

Size saldırayım dedim de oyun bile sizi koruma altına almış saldıramıyorum :D

Olum şu oyunda varya ne çok artist var ama birini de görmedik adam gibi köyü alıpta konuşan hep kuru kalabalık, Artistliğin kime kardaş cromla birleştiniz diye mi bu havalanmalar? Şimdiye kadar niye sesiniz çıkmıyordu da 2 günde havalarda gezmeye başladınız?

400 kişisiniz tek adamınızın puanı bizim klana eşit hala konuşuyonuz, uygulama yoksa kuru kalabalık yapmayalım artistliğinizi lütfen oyundan gösterin.

:) O kadar küçüksünüz ki sizleri görememiştik .. genel forumda başlık açılınca farkettik. O zamanlar korkuyorduk Crom bize katılınca güçlendik :D Artık size saldırabiliriz :D

hacı bunlar asıl gaddarla savaşmamışlar ondan böyle hava cıva Oğuz abi gelmedi ki görürdük sonra bu havaları. Neyse forumda konuyu uzatmaya gerek yok elbet yine denk geliriz eşit zamanda başladığımız bir wordde

Asıl gaddar mısınız bilmiyorum ama w3 gaddar klanındaki kişiler iseniz Kadirdali nickinden tanırsınız beni ve PTS klanını :)

Ayrıca tekelcishop fetih vs.. bir çoğu ile de çok iyi tanışırım :) Belli ki siz asıl olanların gölgesinde kalıp arka hatta yatan oyuncular olarak isme olan hayranlığınızdan ötürü buraya gelmiş bulunmaktasınız :) Yoksa bir tanenizi de tanırdım ben yahu :)

DeletedUser

Ziyaretçi
mikail senin kadar flood yapan adam görmedim şu forumda arkadaş troll

DeletedUser2315

Ziyaretçi
DesTroYerM* bana saldırabilirsin fark o kadar yok. gel saldırda biraz savaşalım hatta dur fake liyorum :D

DeletedUser37124

Ziyaretçi
haberi yokmuş da cart curt , niye savaş ilan ettiniz diye mesaj atan ben miydim kamil ne gelip burda artislik yapıyosun ?

DeletedUser2315

Ziyaretçi
kamil ne yaw ehuehuehu :D belki bize ayıracak askerleri yoktur:D